Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ inne ] Proszę o pomoc na zabieg operacyjny

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ inne ] Proszę o pomoc na zabieg operacyjny « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 05 Cze 2006, 01:15    Temat postu: Proszę o pomoc na zabieg operacyjny Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Witam serdecznie forumowiczów. Z powodów zdrowotnych bliskiej mi osoby potrzebuję uzbierać 200zł na zabieg operacyjny u lekarza. W tę kwotę wliczony jest zabieg plus koszty leków potrzebnych do późniejszej rekonwalesencji.

Proszę o wpłaty na konto o numerze:
mBank
11 1140 2004 0000 3102 3798 3340
Cezary Kicała
z dopiskiem: kataloog.info + nick osoby wpłacającej.

PS. Wiem, że pewnie nikt nie wpłaci lecz mam cichą nadzieję. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Jestem w totalnej kropce.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 05 Cze 2006, 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Dlaczego nie weźmiesz kredytu w banku. To tylko 200zł a nie 2000 lub 20 000zł. Nikt Ci w Internecie sam z siebie nie wyśle na konto pieniążków, mimo tego że ktoś może Ciebie znać. Warto opisać problem, chorobę, jakieś potwierdzenia ze szpitala - wtedy coś takiego staje się wiarygodne.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zdróweczko
PostWysłany: 05 Cze 2006, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 57

Skąd: E?k

Troszkę mało wiarygodna ta prośba, z drugiej strony 200 zł za zabieg cóż to za zabieg opisz prześlij historię choroby wtedy może wtedy społeczność internetowa tobie pomoże.
_________________
Bo w pojedynk? wszystko jest ci??kie...
www.katalog.e12.pl
www.infrasauna.katalog.e12.pl

Je?eli masz problem ze zdrowiem, zapytaj mnie a mo?e ci pomog?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
cezars
PostWysłany: 05 Cze 2006, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Decyzja już podjęta. Znalazłem kupca na mój komputer. Nie będę potrzebował waszej pomocy ale dziękuję za nawet te najmniejsze chęci.
Do usłyszenia...może kiedyś?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 05 Cze 2006, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Sprzedajesz komputer, żeby zdobyć 200zł? Czy nie masz przyjaciół albo kogoś w rodzinie, żeby pożyczyć tak małą kwotę, bo nie ukrywajmy, ale 200 zł to nie 20 000? Uważam, że komputer powinien być ostatecznością przy tak niskiej kwocie.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zdróweczko
PostWysłany: 05 Cze 2006, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 57

Skąd: E?k

Dziwnie postępujesz, ale cóż to twoje życie i twoja decyzja. Dziwne jest, że 200 złotych to taka kwota nie do pożyczenia. Szczerze mówiąc ciężko mi uwierzyć w twoją desperację. Może jestem teraz szorstki ale tak właśnie myślę. Pozdrawiam
_________________
Bo w pojedynk? wszystko jest ci??kie...
www.katalog.e12.pl
www.infrasauna.katalog.e12.pl

Je?eli masz problem ze zdrowiem, zapytaj mnie a mo?e ci pomog?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
szuman
PostWysłany: 06 Cze 2006, 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

hmm.. 200 zł to nie problem zdobyc, chocby biorac dodatkowa prace po godzinach (dla chcacego nic trudnego). A jesli trzeba natychmiast to mozna pozyczyc chocby od sasiada i oddac chociazby pracujac po godzinach. Ponadto sa lombardy, sa rozne firmy oferujace pozyczki od zaraz, na splate ktorej mozna sie pozniej zlozyc w gronie rodzinnym, bo nie wierze, abys byl jedynym czlonkiem swojej rodziny! Przy pieciocyfrowej kwocie potrzebnej na leczenie mozna organizowac podobne akcje w internecie, prasie, ale za 200 zł to impreze mozna urzadzic. Tyle kosztuje szczepionka przeciwko zoltaczce wymagana przed zabiegiem chirurgicznym. 200 zł = zabieg, lekarstwa i leczenie? Hmm............ Bliska osoba moze byc przyjaciel, moze byc dziewczyna, a oni tez maja swoja rodzine...

Wybacz, ale jestem bardzo nieufnym czlowiekiem. Przychodzi mi do glowy pewne wytlumaczenie dla twojej desperacji, ale przemilcze.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ inne ] Proszę o pomoc na zabieg operacyjny
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group