Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ inne ] pomocy - zadanie do rozwiązania z elektrotechniki

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [ inne ] pomocy - zadanie do rozwiązania z elektrotechniki « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
kristooki
PostWysłany: 02 Cze 2006, 16:44    Temat postu: pomocy - zadanie do rozwiązania z elektrotechniki Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Pomóżcie mi. Mam w poniedzialek poprawkę z elektrotechniki. Jak niezdam to będzie cieplutko. Dostałem do rozwiązania 5 zadań. Dla kogoś kto się na tym zna to bułka z masłem, ale dla mnie to czarna magia.
Jeśli ktoś z was potrafiłby mi to rozwiązać to bardzo proszę o kontakt.

to zadanie nr1 = zadanie1.pdf
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zdróweczko
PostWysłany: 02 Cze 2006, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 57

Skąd: E?k

Witaj daj mi te zadania, no i na jakim poziomie sąto zadania, szkoły średniej czy też może politechniki? Smile pisz na gg 1512352
_________________
Bo w pojedynk? wszystko jest ci??kie...
www.katalog.e12.pl
www.infrasauna.katalog.e12.pl

Je?eli masz problem ze zdrowiem, zapytaj mnie a mo?e ci pomog?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Slavo
PostWysłany: 03 Cze 2006, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 79



Chyba dobrze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zdróweczko
PostWysłany: 03 Cze 2006, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 57

Skąd: E?k

Zadanie jest dobrze zrobione ale trzeba troszkę bardziej je rozbić on ma z tego odpowiadać. później prześle analizę zadania
_________________
Bo w pojedynk? wszystko jest ci??kie...
www.katalog.e12.pl
www.infrasauna.katalog.e12.pl

Je?eli masz problem ze zdrowiem, zapytaj mnie a mo?e ci pomog?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Slavo
PostWysłany: 03 Cze 2006, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 79


zdróweczko napisał:
Zadanie jest dobrze zrobione ale trzeba troszkę bardziej je rozbić on ma z tego odpowiadać. później prześle analizę zadania

Prościej nie umiem Wink Możnaby jeszcze dopisać pare wzorów i podstawień, np. na prawo Ohma, Kirchoffa (prądowe), rezystancję dwóch resystorów połaczonych równolegle, ale bez tego wszystko widać Wink
Kristooki, daj resztę zadań, to sobie poćwiczymy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 04 Cze 2006, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Przepraszam że dopiero teraz ale miałem awarie internetu.

Oto te zadanka:
http://kristooki.ovh.org/zadanie1.jpg
http://kristooki.ovh.org/zadanie2.jpg

Jutro będę musiał z nich odpowiadać.
Dzięki Slavo za rozwiązanie. Przynajmniej jedno już jest Smile
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 06 Cze 2006, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

W zasadzie to ten temat to już nieaktualny. Pasowało było by go usunąć, żeby profesorek go nie znalazł Razz
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 06 Cze 2006, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

No to blokujemy!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ inne ] pomocy - zadanie do rozwiązania z elektrotechniki
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group