Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog stron United

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Katalog stron United « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
gregr
PostWysłany: 18 Sie 2006, 08:57    Temat postu: Katalog stron United Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 3


Witam, zachęcam do wpisywania Waszych stron do jeszcze jednego katalogu, do mojego katalogu http://www.katalogunited.info.
Jak juz pisalem w innych postach, jest prosty i stosunkowo nowy i mozecie sie smiac, ze wglada tak banalnie, ale kiedy zobaczycie efekty za jakisc czas...

Stawiam na tersc, a nie na wodotryski. Dla robotow jest na pewno friendly!

Mam inne mocne strony, ktore zlinkowalem na ten katalog, wiec, efekty bedzie widac przy kolejnych updatach.

Pzdr serdecznie
_________________
Katalog Stron SEO
Katalog Katalogów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Buk?ak
PostWysłany: 18 Sie 2006, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Katalog jak każdy inny, a propo zatwierdziłem go w www.KatalogiSeo.info Smile

Urozmaić trochę wygląd. Czemu? Mi się płakać chce jak widzę miliony katalogów z takim samym wyglądem.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 18 Sie 2006, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

gregr napisał:
Stawiam na tersc, a nie na wodotryski. Dla robotow jest na pewno friendly!

Myślenie tylko i wyłącznie o robotach - zapominając o odwiedzających twój katalog i dodających strony jest złym rozwiązaniem. Musisz pomyśleć też o ludziach, chyba że sam jesteś "robotem" i jesteś w pełni usatysfakcjonowany ze swojego zwykłego, szarego i gotowego qlweba... niczym nie odróżniającym się od pozostałych gotowych qlwebów jakich jest tysiące w polskim internecie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 19 Sie 2006, 01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin
masz piwo za te słowa Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 19 Sie 2006, 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Trzeba będzie się kiedyś napić piwka n

Wracając do katalogu to jest jakiś problem wchodząc w kategorię TURYSTYKA http://www.katalogunited.info/index.php?kat=23

Nie widać ani jednej podkategorii i nie ma nawet jak jej założyć. Oprócz tego dziwi mnie widok w podkategorii: STRONY PRYWATNE: http://www.katalogunited.info/index.php?kat=26
Sam napisałeś, że zrobiłeś katalog pod roboty, więc dlaczego założyłeś "beznadziejne" podkategorie w postaci liter z alfabetu?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 19 Sie 2006, 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin ja wiem czy takie beznadziejne? Strony posegregowane alfabetycznie, mniej podstron w kategorii przy duzej liczbie wpisow, i utrudnione zadanie dla spam-botów Razz
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 19 Sie 2006, 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
utrudnione zadanie dla spam-botów

Jakie to jest utrudnienie? Większym utrudnieniem jest blokada dodawania podkategorii w qlweb. Jednak też przy tej blokadzie trzeba pamiętać, żeby usunąć pliki *.php odpowiedzialne za dodawanie podkategorii. Pozostawiając stronę (skrypt) za to odpowiedzialną, osoba znająca skrypt qlweb również to potrafii wykorzystać. To jest minus gotowych skryptów.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 20 Sie 2006, 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin ja tam nie znam sie na qlWebach, ale mialem na mysli te dodawarki, w ktorych definiuje sie nazwy kategorii i podkategorii, do ktorych strona ma byc dodana.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 20 Sie 2006, 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
mialem na mysli te dodawarki, w ktorych definiuje sie nazwy kategorii i podkategorii, do ktorych strona ma byc dodana.

Dodawarki są takie, że wcale nie musi być dana podkategoria w katalogu, aby dodać stronę. W razie potrzeby, same dodają podkategorie jaka ich interesuje. Skrypt qlWeb jest już rozpracowany na wszelkie sposoby. Confused
Martin napisał:
jest jakiś problem wchodząc w kategorię TURYSTYKA

Podkategoria TURYSTYKA już wyświetla się prawidłowo...
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 21 Sie 2006, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin napisał:
Dodawarki są takie, że wcale nie musi być dana podkategoria w katalogu, aby dodać stronę. W razie potrzeby, same dodają podkategorie jaka ich interesuje. Skrypt qlWeb jest już rozpracowany na wszelkie sposoby. Confused

Jedyny ratunek dla QlWeba to napisanie skryptu od nowa, bo jak na razie miano "spa,erski" jak najbardziej do niego pasuje... Tak szczerze, to Ci powiem, ze gdy dodaje strone do katalogow, to gdy napotykam katalog na qlWeb-ie, to dodaje strone, bo musze, a do innych dodaje bo chce - takie mam odczucie Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 21 Sie 2006, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


szuman napisał:
Jedyny ratunek dla QlWeba to napisanie skryptu od nowa

To już lepiej zrobić autorski katalog stron (podlinkowałem najlepszy dla mnie autorski katalog). Każdy gotowy i za darmo udostępniony skrypt z czasem zostanie rozpracowany i będzie spamerski. Jedynie katalogi autorskie mają szanse przetrwać na rynku wartościowych katalogów.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog stron United
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group