Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie - SIERPIEŃ2006

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Głosowanie na strony w konkursie - SIERPIEŃ2006 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
G?osowanie na strony w konkursie edycja SIERPIE?2006
staw.bieleccy.com.pl
2%
 2%  [ 1 ]
www.wisla-pol.iplaneta.info
0%
 0%  [ 0 ]
www.goscinneprogi.republika.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.zabrze.slask.pl
2%
 2%  [ 1 ]
www.histurion.pl
8%
 8%  [ 3 ]
www.zabobon.info
32%
 32%  [ 12 ]
www.top.strefa.pl
13%
 13%  [ 5 ]
www.breaksite.net
40%
 40%  [ 15 ]
www.tragopan.pl
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 37
Autor Wiadomość
Leszek
PostWysłany: 21 Sie 2006, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 10


Allwanado napisał:
a'la yahoo interia wp i wielu wielu innych :)


Drogi Allwanado! Domyślam się, że jesteś profesjonalnym programistą/projektantem, podejrzewam również, że takiego serwisu (e-wawa.pl) nie zrobiłeś sam jeden. A jeśli robiłeś to sam to trwało to bardzo wiele miesięcy, po 5 dni w tygodniu, i kazdego dnia po 8 godzin pracy. Twoja strona jest na poziomie o jakim nawet nigdy nie mogę zamarzyć!!! Ale czy o to chodzi w tym konkursie by nagradzać strony, które są zrobione technicznie tak perfekcyjnie jak najlepsze strony profesjonalistów???

To może powinne być dwa konkursy. A może trzy....
Bo czyż nie jest perłą internetu taka strona
http://www.historiaradia.neostrada.pl/
(nie mam nic wspólnego z tą stroną i podaję ją tylko jako przykład). Jest też zrobiona w "prymitywnym" html'u. I nie ma żadnych technicznych rewelacji. Ależ jakaż w niej tkwi siła pasji!!! Czyż to nie najważniejsze????
Czyż właśnie taka strona nie powinna być przykładem na najlepszą stronę ????
Ty patrzysz na strony okiem doskonałego profesjonalisty. Może to nie jest najwłaściwszy punkt widzenia dla takiego konkursu.....

Leszek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Allwanado
PostWysłany: 21 Sie 2006, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 11

Skąd: Warszawa

przepraszam... Może rzeczywiście zły sposób sobie wybrałem oceny stron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Leszek
PostWysłany: 24 Sie 2006, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 10


Jak widzę ilość głosujących zwala z nóg.... Oj - coś mało popularny ten konkurs! I komentarze też się skończyły.

Może coś trzeba rozruszać :)

Jak sądzicie - czy na mojej stronie
http://staw.bieleccy.com.pl/
potrzebny jest w ogóle podział na wersję "dla modemowców" i "z łączem stałym". Kiedyś tak zrobiłem, bo ludzie się złościli, że menu im się długo wczytuje bo te przyciski rzeczywiście się muszą ściągnąć. Więc zrobiłem taką prostotę i stworzyłem dwie wersje. I przy okazji w index.html wrzuciłem fajnie dobrane słowa kluczowe, co znacznie mi poprawiło poziom z Googlach. Ale tak głównie pytam o te dwa rodzaje menu...

Czy dziś jakiś znaczący procent internautów "jedzie" na modemach???
Czy neostrada i "sieci osiedlowe" już załatwiły problem modemów???

Leszek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 24 Sie 2006, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Allwanado napisał:

http://www.top.strefa.pl/ - wg. mnie jest to niezaprzeczalny zwycięzca... Graficznie super, programistycznie, niestety jest to jakiś popularnyu CMS.

w/g mnie nie. CMS Mambo lub Joomla, niestety usuniete wszelkie informacje o skrypcie, a jesli sie nie myle, licencja pozwala usuwac jedynie tekst w stopce typu "Powered by...". Poza tym linków prawie nie widac (tak ciemne), reszta ok. Gdyby nie w/w to zaglosowalbym na ta strone.

Jak dla mnie: Zabobon.info lub Breaksite.net
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raph
PostWysłany: 24 Sie 2006, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 11


Cytat:
...usuniete wszelkie informacje o skrypcie, a jesli sie nie myle, licencja pozwala usuwac jedynie tekst w stopce typu "Powered by..."


Naprawiłem już ten błąd. I też nie ukrywam że jest to CMS

Pozdrawiam i dzieki za zwrocenie uwagi na nie dopatrzenie...


Ostatnio zmieniony przez raph dnia 25 Sie 2006, 13:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Allwanado
PostWysłany: 25 Sie 2006, 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 11

Skąd: Warszawa

odważne stwierdzenie, jak dla początkującego programisty php Wink Cały świat uzywa MAMBO i wszelkie "kaszanki" zostały już wyeliminowane to jest "pozytyw" popularnych CMS...

PS. uczyć się php na kodzie źródłowym mambo... heh. Powodzenia!
Ja polecam Biblia PHP!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
adam11
PostWysłany: 26 Sie 2006, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 1


wydaje mi się że najbardziej na zwycięstwo zasługuje http://www.breaksite.net Strona z pomysłem na której zniajduje sie to czego właściwie ludzie szukają (filmy, muzyka, zdjęcia). Dla mnie najbardziej atrakcyjne są filmy i choć sam nie tańcze to bardzo lubie sobie popatrzeć na ten rodzaj tańca. Strona bardzo często aktualizowana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
topor
PostWysłany: 26 Sie 2006, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2


Cytat:
wydaje mi się że najbardziej na zwycięstwo zasługuje http://www.breaksite.net Strona z pomysłem na której zniajduje sie to czego właściwie ludzie szukają (filmy, muzyka, zdjęcia)


Dla mnie nie!! To raczej jest dobre dla ludzi młodych, bo dla ludzi starszych (powiedzmy od 25 lat) ten temat jest mało ważny i nie istotny, raczej jakas apstrakcja (ja nie szukam filmów, muzyki i zdjec). Dla mnie numer jeden to: http://www.top.strefa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kemot
PostWysłany: 26 Sie 2006, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


topor mylisz się strasznie. wielu bboyów światowego formatu ma ukończone 25 lat. temat jest mało istotny dla ciebie więc nie uogólniaj. myslałem że break dance to taniec ale sie dowiaduje że to abstrakcja. bardzo ciekawa teoria.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
topor
PostWysłany: 26 Sie 2006, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2


Cytat:
...mylisz się strasznie. wielu bboyów światowego formatu ma ukończone 25 lat...


Może i masz racje komet, ja tylko wyrazilem swoje zdanie... poza tym nie mam nic przciwko break dance...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kemot
PostWysłany: 27 Sie 2006, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


ale swoją opinie wyraziłeś jak by to był fakt. i jestem kemot nie komet Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie - SIERPIEŃ2006
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group