Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Wyszukiwanie informacji

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ wykonam ] Wyszukiwanie informacji « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Sarke
PostWysłany: 29 Sie 2006, 22:10    Temat postu: Wyszukiwanie informacji Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 2


Witam

Oferuje wyszukiwanie informacji w internecie. Jeżeli cenisz swój czas i potrzebujesz wiarygodnych , konkretnych i sprawdzonych informacji obojętnie jakiego rodzaju i z jakiej dziedziny ta oferta jest dla ciebie. Otrzymasz takie wyniki jakie cię intersują w czytelnej i przejrzystej formie. Zdobywam informacje zarówno specjalistyczne jak i ogólne na różne tematy (np.: usługi, towary, gospodarczo-prawne, hobbistyczne, naukowe itd.).
Zainteresowanych proszę o kontak na email: sarke@o2.pl

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Buk?ak
PostWysłany: 29 Sie 2006, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Cenisz swój czas i nie cenisz pieniędzy...
Google.pl i Twoja oferta jest nieaktualna, nie wiem czy ktoś normalny by skorzystał. Przecież szukanie w Google to sama przyjemnośc, pyk fraza, pyk przeglądamy strony i mamy informacje.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 30 Sie 2006, 03:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Bartek dokladnie Idea

oferta skierowana do osob ceniacych swoj czas? Na co komu ceniacemu swoj czas posrednik Question Shocked
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 30 Sie 2006, 06:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie popieram wyszukiwania informacji przez osoby trzecie, ale za czasów studenckich pamiętam jak przy pisaniu pracy dyplomowej ludzie zlecali innym, żeby wyszukiwali im materiały potrzebne do napisania tej pracy. Zapłacili za same wyszukiwanie, a potem siedzieli i pisali coś na podstawie tych materiałów. Co dziwniejsze, to niektóre osoby korzystające z takich usług całkiem nieźle radzili sobie na uczelni.

Osoby korzystają z różnych usług, więc i na takie usługi się chętni.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 01 Wrz 2006, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin w sumie rację masz, ale sam bym z tego nie skorzystał Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 02 Wrz 2006, 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ja też nie korzystam, bo lubię sam wyszukiwać informacje w wyszukiwarkach. Tak jak pisałem poprzednio, są również tacy co na pewno z takich usług skorzystają (miałem przyjemność poznać takich ludzi na studiach).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Wyszukiwanie informacji
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group