Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » JPortal prośba o skrypt

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 JPortal prośba o skrypt « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
kristooki
PostWysłany: 12 Wrz 2006, 22:39    Temat postu: JPortal prośba o skrypt Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Ostatni widziałem ciekawą stronę wykonaną w tym cmsie (jportal) i kiedy zobaczyłem na stronę projektu ( www.jportal2.com ) to niestety okazało się że nie jest on już dalej rozwijany. Nie działa download i niemożna kupic licencji.

Czy ktoś z was ma może skrypt najnowszej możliwej wersji jportal ?? bo chciałbym sobie go przetestować. Chce postawić rozbudowana stronę (mini portal) i ten skrypt wydaje sie ciekawy.

Druga sprawa - czy jeśli praca nad projektem zostają zakończone to czy oznacza to że skrypt jest na licencji freeware lub coś w tym stylu?

No i czy ktos z was miał styczność z tym systemem?
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 13 Wrz 2006, 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

znalazlem u siebie na CD prawdopodobnie ostatnia stabilna wersje jPortalu - 2.3.1. Prawdopodobnie, bo łba nie dam sobie za to uciąć Razz

wrzucilem na serwer ---- L I N K

ale na bezpieczenstwo nie licz, bo nie dosc, ze zawsze byl dziurawy, to jeszcze teraz nie ma kto tych dziur łatać Wink Co do licencji to nie wiem jak jest...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 13 Wrz 2006, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Wielkie dzięki szuman Good

Narazie chce sobie go pooglądać, czy go wybiorę to niewiem.
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 19 Wrz 2006, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Zdecydowałem się jednak na inny system - cms made simple
A jak to wygląda w moim wykonaniu? Zobaczcie Serwis Wyborczy Wybory Samorządowe Jasło 2006.
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » JPortal prośba o skrypt
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group