Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Wyróżnienie strony na 24h

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Wyróżnienie strony na 24h « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 11 Paź 2006, 00:10    Temat postu: Wyróżnienie strony na 24h Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Nie wiem, co o tym myślicie, ale wpadł mi do głowy pomysł, aby była w katalogu opcja wyróżnienia strony za sms Smile Nie wszystkich stac na miesieczna reklame, nie kazdy tez jest pewny co do skutecznosci takiej reklamy, a jeden sms za 1 czy 2 zł netto nikogo nie zbawi, a takie ziarnko do ziarnka i zawsze sie cos uzbiera Very Happy
Pole manewru jest szerokie: albo wyroznienie w specjalnym boksie w kategorii, albo dodatkowy link na glownej/podstronach, ewentualnie na forum i do wyboru podczas zamawiania Wink Ja na pewno bym z tego korzystal, bo mam MIX w Orange, sporo kasy mi zostaje po kazdym okresie rozliczeniowym i zeby nie przepadlo musze na sile wydzwaniac Razz
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
cezars
PostWysłany: 11 Paź 2006, 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

szuman jestem ZA Smile A i nawet podpowiem, że mogłby być płacone za ilośc wyświetleń, np. 15 tysięcy wyświetleń to koszt sms'a o wartości 9zł + VAT
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 11 Paź 2006, 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Napiszcie mi co da Wam link na 24h? W ciągu 24h ludzie mogą nawet nie zwuważyć Waszego linku. W przypadku czasowych linków minimum miesięczne, są dodatkowe korzyści z częstej indeksacji strony przez roboty.

Na testy możemy wprowadzić reklamę na 24h w postaci linku z opisem -> reklama. Porozmawiam z pozostałymi redaktorami KCS i jak wprowadzimy taką formę reklamy to damy Wam znać. Jednak bardziej opłacalne są przelewy. SMSy to najmniej korzystna forma opłaty dla osób, które mają takie płatności na swoich serwisach (pobierają za dużą prowizję + ograniczenie w wysokości maksymalnie pobieranej opłaty), dlatego w KCS preferowane są przelewy jakie stosowane są w reklamie allpay KCS.

Ewentualnie pomyślimy nad dodatkowym boxem na wyróżnione strony na ten minimalny okres. Po wprowadzeniu poinformujemy Was o tym. Dzięki za sugestię.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 11 Paź 2006, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

co nam da? jesli nie bedzie gdzies gleboko zakopany, ale w miare atrakcyjnym miejscu, to zawsze go ktos zauwazy i kliknie a i robocik czesto sie napatoczy, poza tym chyba nie bedzie limitow dla danej strony, ze tylko jedna dobe w miesiacu bedzie mogla byc reklamowana za sms Wink a poza tym to tylko sugestia i ostatnie slowo zalezy do redakcji Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Wyróżnienie strony na 24h
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group