Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] katalog stron - wykonanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ zlec? ] katalog stron - wykonanie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 12 Paź 2006, 11:06    Temat postu: katalog stron - wykonanie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

witam. pamietam ze kiedys na forum bylo o kims kto projektuje katalogi i martin go strasznie wychwalal... wlasnie szukam osoby ktora moglaby mi zrobic nowiutki katalog. prosze o info i kontakt
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
max
PostWysłany: 12 Paź 2006, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


słucham Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 12 Paź 2006, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

ile kosztowaloby mnie zaprojektowanie i wykonanie katalogu, moze byc postawiony na darmowym skrypcie, niemniej musi byc na tyle przerobiony by nie wygladac jak tysiace innych.

musi miec
dodawanie stron, podkategori, moderowane przez admina
strony ze szczegolami, na ktorych mozna dodac ocene strony oraz komentarz/opinie
wyszukiwarke
ostatnio dodane, najpopularniejsze strony, najlepiej ocenione
wyroznienie wybranej strony
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 12 Paź 2006, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


idaho666 po co ci nowy katalog skoro już masz opisywany w poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=2386

Na Twoim miejscu zleciłbym jedynie wykonanie grafiki pod ten katalog, który już masz i problem z głowy. Wink
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 12 Paź 2006, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

hmmmm..... az nie wiem co ci odpisac na to.... potrzebuje nowy katalog. szukam kogos kto moze go profesjonalnie wykonac. nie ma potrzeby wnikania po co mi on, nie?

btw. po co martinowi katalog.borkowscy.pl skoro ma kcs?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martyna
PostWysłany: 13 Paź 2006, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Zleć wykonanie całkiem nowego katalogu w serwisie: http://www.zlecenia.przez.net/ Zdefinujesz swoje wymagania i będziesz wybierał wśród osób, które się zgłoszą. Chyba, że już Maxxi robi Ci nowy katalog?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 13 Paź 2006, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

nie, nikt sie nie odezwal.... w ogole ostatnio poprosilem o kilka skryptow, oczywiscie za kase i zero odzewu.... dziwne, nie?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
max
PostWysłany: 13 Paź 2006, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Ja jeszcze nie robię, czekam na jakieś konkrety.

Pytanie pierwsze
idaho666 napisał:
witam. pamietam ze kiedys na forum bylo o kims kto projektuje katalogi

Dla tego się odezwałem, bo zaprojektować mogę każdy layout.

Pytanie drugie
idaho666 napisał:
ile kosztowaloby mnie zaprojektowanie i wykonanie katalogu


- zaprojektowanie - od 300PLN
- wykonanie - to już zależy od osoby która przełoży pocięty layout na gotowy działający projekt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukaszz
PostWysłany: 14 Paź 2006, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 9


Tak spytam z ciekawości, ile by kosztowała grafika pod qlweb, fajna jasna z ładnym topem zgrywającymi się kolorami tła, tabelek itd. Smile
Chciałbym aby wyglądało 5 razy lepiej od mojego obecnego katalogu http://www.katalog.motonews.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] katalog stron - wykonanie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group