Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » ma ktos strone na drupalu?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 ma ktos strone na drupalu? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 03 Lis 2006, 21:58    Temat postu: ma ktos strone na drupalu? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

bawie sie ostatnio drupalem i zastanawiam czy jest sens poswiecac na to tyle czasu. czy ktos ma stronke postawiona na nim i jak sie zachowuje przy kilku/kilkunastu tysiacach unikow dziennie?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 07 Lis 2006, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

i jak tam z drupalowcami? coraz wiecej stronek widze na tym systemie, moze jak go bardziej poznam zaloze bloga ala szuman i joomla heheh
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 07 Lis 2006, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

hehe powiem ci, że fajnie jest pisać o tym, na czym sie pisze Very Happy Czyli tak jak ja mam strone na Joomla i dziele sie swoja wiedza na temat tego CMS, duzo osob do mnie pisze, staram sie odpowiadac, mem tez kilka "zamowien", a raczej prosb o tutoriale, ktore z pewnoscia napisze jak znajde dluzsza chwile, by opisac dokladnie, ze szczegolami, screenami itd Wink Ale satysfakcja zajebista jest Very HappyVery Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 07 Lis 2006, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

no ja na razie tak sie motam w nim iz sam bym prosil o tutorial, ale jest to jakis pomysl bo polski support drupala lezy ;(
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 11 Lis 2006, 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

to podwójna satysfakcja i podwójny powód do dumy będzie, jesli uda ci się coś takiego zmajstrować Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » ma ktos strone na drupalu?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group