Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Opinia o hostingu i365.pl Domenomania.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 Opinia o hostingu i365.pl Domenomania.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Koniu
PostWysłany: 23 Sie 2006, 19:27    Temat postu: Opinia o hostingu i365.pl Domenomania.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Witam
Prosiłbym o opinie o tym hostingu zalozyłem u nich konto ale jakos mi nie pasuje cpanel zakladanie bazy danych nie pasuje ale bardziej chodzi mi o działanie . I ewentualnie jakis dobry nie drogi hosting pod kilka malych stron
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 23 Sie 2006, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak teraz założyłeś konto na i365.pl to jesteś już na serwerze w Niemczech. Im bliżej Polski tym lepiej! Obecnie jest trochę NIE stabilny, ale dostałem wyjaśnienia, że to do czasu przeniesienia wszystkich stron z USA do Niemiec. Na razie mam u nich konto i poczekam aż przeniosą wszystkie konta i będzie można powiedzieć o stabilności serwera. Mam konto u nich od kilku dni i już miałem też problem z transferem (czytaj więcej: bandwidth - duże zużycie transferu). Obecnie sytuacja ustabilizowała się i transfer jest taki do jakiego byłem przyzwyczajony na poprzednim hostingu. Co było przyczyną takiego zużycia transferu jest napisane w komentarzach.
Koniq napisał:
jakos mi nie pasuje cpanel zakladanie bazy danych

cPanel to najlepsza aplikacja do zarządzania kontem na serwerach hostingowych, więc nie wiem dlaczego Ci nie pasuje. cPanel jest czytelny i intuicyjny. Co do obsługi baz danych to standardowy phpMyAdmin, więc najlepsza aplikacja do zarządzania bazą danych przez stronę.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 23 Sie 2006, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

nie podoba mi sie zakladanie bazy danych pierw podaje nazwe a pozniej usera i hasło albo cos nie tak robie ! skopiuje sobie stronke klienta izobacze jak to bedzie buczec ! czytalem o twoich problemach z transferem , ja bardzo chwale sobie inten.pl ale trzeba sprobowac czegos nowego
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 23 Sie 2006, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Od kwietnia mam konto na i365.pl i w tej chwili strona nadal jest na serwerze w USA, przez co ping jest dłuższy. Jeśli chodzi o działanie, to przez prawie pięć miesięcy raz tylko strona nie działała (środek nocy), napisałem do obsługi i zanim dostałem (w przeciągu kilku minut) odpowiedź, strona znowu była dostępna.
Ogólnie bardzo dobra firma, cenię sobie ją za support (niejedna z czolowych firm moglaby sie od nich uczyc): kiedy byś nie napisał, to odpowiedź (i zarazem pomoc) otrzymasz w ciągu kilku minut. Widać, że czuwają non-stop nad pracą serwerów, dlatego jestem spokojny o swoje strony. Do tego bardzo niskie cany, przez co uważam hosting i365.pl za najlepszy tani hosting w Polsce! I tak jak Martin czekam na przeniesienie stron z amerykańskiej serwerowni do niemiec, tylko z nieco innego powodu Wink

A co do cPanelu, to tez nie moglem do niego przywyknac po przesiadce z DirectAdmina, ale wystarczylo po kilka razy przejrzec opcje, aby przekonac sie do cPanelu Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 23 Sie 2006, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

nie lezy mi panel administracyjny , saty na innymch serwach działaa tu mam errory , jutro instalne qlweba i zobacze szybokść tego hostingu ale raczej miejsca nie zagrzeje
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
j00seph
PostWysłany: 25 Sie 2006, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 31

Skąd: Where the shadow lie

HMM

Również dopiero co(2 tygodnie temu) założyłem konto na i365 . Jak na razie mam mieszane uczucia Sad . Dokładnie jak pisze Martin -trochę to niestabilne coś ... ale z drugiej strony znam 3 osoby co mają od ponad roku konta u nich i osoby te są zadowolone .

Koniq - pytałes o relatywnie dobry i niedrogi hosting . Ja ze swojej strony poleciłbym webd (mam tam 3 konta i mimo mieszanych opini ja jestem zadowolony , nie pamiętam aby którekolwiek konto miało jakąś zwiechę lub żeby coś sie działo )
Jeśli można to zapodaje linka z moim refem ( jak nie pasi to wycinać Razz ) www.webd.pl .
A jeśli zależy ci tylko i wyłącznie na cenie (tanie i nie za dobre ) to forall.pl
_________________
JOSEPH
-------------------
http://www.pozycjoner.net
http://forum.pozycjoner.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majdan
PostWysłany: 18 Lis 2006, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1


Z góry sorry, że daje linka do innego forum, ale nie chce się rozpisywać.

Zapraszam wszystkich tutaj:
http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=2258&hl=i365&st=300
http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=6534

Sami wyciągnijcie wnioski...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 18 Lis 2006, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

ja juz wyciagnalem , badziew i dopisujemy do listy beznadzieji w necie
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 18 Lis 2006, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Mam konto na i365.pl od 3 miesięcy, na którym stoją 2 serwisy: blog i katalog stron. Nie mam powodów, żeby narzekać na ten hosting. Jednak jest kilka ale... Od czasu do czasu są krótkie przerwy w dostępie do serwisów, ale są to przerwy w granicach tolerancji. Czasami jest problem z wrzuceniem plików przez FTP, jednak radzę sobie w takich przypadkach wykorzystując opcję: File Manager w cPanel. Sporo funkcji PHP jakie wykorzystywałem na poprzednim hostingu nie działa mi na i365.pl, przez co kilka opcji wykorzystywanych w katalogu PKS musiałem wyłączyć. Oprócz tego na hostingu, jaki miałem u Maxxi wszystko działało mi stabilniej...

Jedno co jest pewne to, to że od czasu przeniesienia kont do Niemiec sporo ludzi zaczęło narzekać na hosting i365.pl m.in. na forum PiO. Nie mam porównania z ich działaniem jak mieli hosting na serwerach w USA, ale jeżeli ludzie którzy mieli konta u nich za oceanem nie narzekali (a nawet chwalili ich hosting), teraz zaczęli narzekać - to widocznie coś w tym musi być... Może niemieckie serwery nie są tak stabilne?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 19 Lis 2006, 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

ja już napisałem co o tym myśle. Co do tych wszystkich krytykantów, dodam jedno: siedzą w tematach o i365.pl jak wrony na jednym drzewie i srają w jeden punkt. O ile zrozumieć można po jednym poście wyrażającym niezadowolenie, o tyle robienie sobie worków treningowych z tematów na forach troche nie tak mi się wydaje Rolling Eyes Mam konto na i365.pl od siedmiu miesięcy, a więc przed zakupieniem serwerów w niemieckiej serwerowni i potwierdzam: problemy zaczęły się w chwili przenoszenia kont z USA do Niemiec. Ale na pewno nie jest to firma godna takiej krytyki. Raz na wozie, a raz pod, a jeśli ktoś ma pretensje, że został potraktowany jak idiota, to niech najpierw zastanowi się, czy nie dał powodów ku takiemu traktowaniu. Ja wszelkie problemy pomyślnie załatwiłem, więc jednak można dogadać się z obsługą. A poza tym trzeba być idiotą, żeby za cenę i365 spodziewać się standardu nazwy czy home (choć swego czasu jakość była porównywalna).
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 19 Lis 2006, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Widzicie z hostem jest tak jak było malo kont bylo ok , wiem bo zakladalem konto testowe , jak przeniesli tez zalozyłem konto bo byla promocja Smile . Oprocz tego ze nie pasuje mi ich Panel administracyjny , obsluga też pozostawia wiele do zyczenia ja rozumiem ze maja duzo zgłoszen ale tekst przekazamemy do dzialu technicznego ect troche na odczep jest . Co do twoich stron martinie zwlaszcza Pks ostanio mialem przyjemnosc korzystac z niego co zaobserwowalem : dramatycznie wolne ladowanie , 404 , pady nawet na 2 min . Dla mnie to dyskwalifikacja jezeli o jakość o cenie nie dyskutujemy bo wiadomo jaka jest Smile . Szuman jak ludzie są nie zadowolni to beda srac ile mozna i wcale im sie nie dziwie .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 25 Lis 2006, 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

i365.pl ma nowego inwestora. Dostałem dzisiaj takiej treści mail informacyjny. Ta sama informacja jest też na ich stronie: http://www.i365.pl/i365/komunikat.php

Cytat:
Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż operator hostingu internetowego i365.pl, znajdująca się w pierwszej 40 firm hostingowych w Polsce (wg rankingu top100.pl) ma nowego inwestora. Jest nim firma Lepczak.pl. Dzięki jej doświadczeniu, możliwe będzie rozszerzenie usług oferowanych przez i365.pl.

Na mocy podpisanej umowy, z dniem 25 listopada 2006 roku, wrocławska firma Lepczak.pl, należąca do Mateusza Lepczaka, przejęła prawa i obowiązki wynikające z zawartych umów hostingowych i365.pl pod markami i365.pl oraz tivi.pl.

Dzięki inwestycji firmy Lepczak.pl w i365.pl, możliwe będzie dalsze rozwijanie technologiczne naszej marki hostingowej. W najbliższym czasie wszystkie serwery i365.pl mają zostać przeniesione do Europy. Rozszerzona zostanie również funkcjonalność usług. Niebawem zaoferujemy Państwu możliwość rejestracji domen internetowych i zaproponujemy pozycjonowanie, tworzenie stron oraz webdesign. To będzie jednak początkiem naszej nowej, atrakcyjnej oferty.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo i365.pl wybierając nasze usługi. Dołożymy wszelkich starań, aby w ciągu najbliższych tygodni wzbogacić nasz± ofertę oraz polepszyć jakość usług, tak aby coraz lepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Wszelkie informacje dotyczące nowego właściciela marki i365.pl znajdą Państwo na naszych stronach internetowych: www.i365.pl


Serdecznie pozdrawiam,
Mateusz Lepczak
Dyrektor handlowy


Ciekawe czy zmieni się jakość świadczonych usług i opinia wielu klientów i365.pl powróci do stanu, jak wszystkich serwery były za oceanem? Mam nadzieję, że wraz z nowym inwestorem nie zmieni się ich bardzo szybki support "mailowy"?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 25 Lis 2006, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

co lepsze dostałem to samo ( kodowanie bylo strzelone )ale jestem klientem . Napisalem aby zaprzestali przysylania mi tego typu informacji . I wiecie co dostałem :

Cytat:
Witam
Jeżeli to możliwe proszę o podanie danych konta przyspieszy to lokalizację i rozwiązanie problemu.
i365.pl


jak dla mnie pełen profesjonalizm
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 25 Lis 2006, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
Napisalem aby zaprzestali przysylania mi tego typu informacji

Ta informacja, którą teraz rozesłali wszystkim jest bardzo ważna z punktu widzenia klienta i każdy powinien wiedzieć, że zmienił się właściciel hostingu. Raczej i365.pl nie wysyła reklam, a ich maile zawierają zawsze konkretne informacje przydatne z punktu świadczenia usług.

Jeżeli chodzi o ich odpowiedź to faktycznie nie do końca pasuje do Twojej informacji i wygląda jakby wysłana z automatu Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 25 Lis 2006, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Martin napisał:

Ta informacja, którą teraz rozesłali wszystkim jest bardzo ważna z punktu widzenia klienta i każdy powinien wiedzieć, że zmienił się właściciel hostingu.


zgodze sie ale nie jestem ich klientem , więc na co mi ta informacja ?
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Opinia o hostingu i365.pl Domenomania.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group