Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » jakie kryteria wpływają na koszt SEO ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 jakie kryteria wpływają na koszt SEO ? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
labosklep.pl
PostWysłany: 22 Lis 2006, 10:37    Temat postu: jakie kryteria wpływają na koszt SEO ? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 11

Skąd: Warszawa

Witam, mam pytanie o kryteria wyceny za SEO.

muszę ruszyć z pozcyjonownaiem i optymalizacją w moim sklepie, niestety przeglądając sieć znajduje tylko takie kwiatki: albo "cena na zapytanie" - jednak od jakich elementów ona zależy nie wiadomo, albo "cena ryczałtowa m-c 500 zł przez pół roku" i też niewiadomo za co.

W związku z tym mam pytanie od jakich czynników zależy koszt pozycjonowania:
- czy kryterium jest ilość słów czy ich trudność ? a co z frazami ?
- czy wpisy do katalogów wyceniane powinny być oddzielnie ?
- inne czynniki ?

czytając forum wiem, że mam kiepski kod strony Crying or Very sad zatem od czego zależy koszt optymalizacji:
- czy cena powinna obejmować audyt razem z sugerowanymi zmianami?
- czy koszt powinien być uzależniony od ilości podstron czy od całego serwisu?
- co to znaczy "koszt zalezy od stopnia skomplikowania strony"? jednej strony, całego serwisu, rzeczy na nim umieszczonych, czy na czym jest zbudowany?

wielkie HELP bo muszę coś wybrać.
Sylwia
_________________
www.labosklep.pl sprz?t laboratoryjny, wyposa?enie do przeprowadzania bada? i do?wiadcze? naukowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 22 Lis 2006, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Wszystko to co napisałaś jest brane przez firmy (osoby) pozycjonujące pod uwagę przy wycenie swoich usług.

Jeżeli firma pozycjonująca ma duże doświadczenie i może pochwalić się osiągniętymi wynikami to zawsze podniesie ci cenę w górę za tzw. "markę".

Najlepiej wyślij zapytanie o ofertę na optymalizację i pozycjonowanie do kilku firm i po otrzymaniu ich oferty wybierzesz najlepszą. Niech w ofercie podadzą Ci również osiągnięte do tej pory wyniki tzw. "portfolio pozycjonowania". Jeżeli podadzą Ci ich portfolio, to możesz na podstawie tego sama sprawdzić w jaki sposób optymalizują i pozycjonują strony, a co za tym idzie to czy warto zaufać takiej firmie (osobie).

--------------------------------------------------------------------
To co już mogę ci zasugerować jako amator, to zmień tytuł:
Kod:
<title>::: LaboSKLEP ::: Wyposażenie laboratorium</title>

na
Kod:
<title>LaboSKLEP - wyposażenie laboratorium</title>

To tylko jedna z rzeczy, którą na pewno trzeba zmienić. Po co Ci te kropeczki w tytule? One nie służą do niczego pod kątem pozycjonowania, a zabierają ci znaki jakie możesz wykorzystać na inne słowa kluczowe w tytule, który jest bardzo ważny.
--------------------------------------------------------------------
Kolejna sprawa to wyłącz sesje dla robotów, bo dla userów widoczne są wam potrzebne:
Kod:
&PHPSESSID=f3bcb46c01e070d99759ca63eae9118d

Zobacz jak paskudnie wyglądają linki po zaindeksowaniu: link
--------------------------------------------------------------------
Potrzeba też zróżnicować podstrony: Zobacz po zaindeksowaniu: link
Google lubi strony o różnym tytule, opisie itp...

No i jeszcze wiele innych rzeczy, które na pewno musicie poprawić pod kątem pozycjonowania.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam


Ostatnio zmieniony przez JankesM dnia 22 Lis 2006, 11:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
labosklep.pl
PostWysłany: 22 Lis 2006, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 11

Skąd: Warszawa

JankesM może i jest brane pod uwagę - ale powiedz mi, jak jako zleceniodawca mam ocenić oferty jeśli mam podaną cenę i ogólny opis
skąd mam wiedzieć od czego ona powinna zależeć ?

Portfolio mi nic nie da - jak nie wiem co mam sprawdzać Crying or Very sad

Co do uwag - wszystkie chętnie przyjmuję.

Co do przyjaznych linków - juz mam skrypt, który podał Martin w poście
http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=534 i informatyk cięzko nad nim pracuje. Przynajmniej mam taką nadzieję Smile

Co do zmian - wiem, wiem - czytam forum KCS Very Happy dlatego poszukuje kogoś do optymalizacji i pozycjonowania
Sylwia
_________________
www.labosklep.pl sprz?t laboratoryjny, wyposa?enie do przeprowadzania bada? i do?wiadcze? naukowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 22 Lis 2006, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


To może powinnaś też z kimś zaprzyjaźnionym porozmawiać, żeby pomógł ci zweryfikować takie oferty. Na pewno nie możesz sama wybierać spośród setek ofert w internecie. Napisz do kilku film z czołówki na frazę: pozycjonowanie stron - link i niech ci przedstawią ofertę + dotychczasowe osiągnięcia.
labosklep.pl napisał:
dlatego poszukuje kogoś do optymalizacji i pozycjonowania

Nie znam firm zajmujących się pozycjonowaniem. Z osób prywatnych to mogę polecić ci Admina forum i katalogu KCS: Martina. Z tego co obserwuję to działa on tylko prywatnie, ale nieźle radzi sobie z pozycjonowaniem stron, które robił z Maxxi: (portfolio stron) Również myślę (chyba ze się mylę) jest tańszy. Nie zawsze opłaca się płacić firmom wysokich stawek za miesiączną opiekę, czasami warto zaufać prywatnym osobom, które mają się czym pochwalić.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 22 Lis 2006, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

JankesM napisał:
Z osób prywatnych to mogę polecić ci Admina forum i katalogu KCS: Martina.

To mi JankesM zrobiłeś reklamę.

Pozycjonuję strony, ale robię to tylko jako amator i samouk. Jeżeli Sylwia będziesz chciała porozmawiać o wsparciu was pod kątem pozycjonowania sklepu to z chęcią udzielę kilku rad + pomogę (za drobną opłatą). Przy stałym wsparciu możemy porozmawiać np: o umowie zlecenie. Jestem osobą prywatną, więc tylko taki układ wchodzi w grę. W przypadku zainteresowania zapraszam na PW lub kontakt przez stronę prywatną w moim podpisie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 22 Lis 2006, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Jeżeli to nowa domena to bym uważał z pozycjonowaniem to raz , dwa masz 801 bledów w kodzie należało by zapewnic walidację Smile po tri zastosowac mapke tagów , po cztery wywalic te sesje i zrobic odpowiednie przyjazne adresy, puzupełniac alty w kodzie , zdadbac o nasycenie słowami kluczowymi Smile

Sklep ma ladny dezajn i jest funkcjonalny dla ludzi , ale dla googla juz nie Sad
w metce też masz chaos . Mam nadzieje że te rady coś pomogą

btw pomysl nad dostaniem sie do porównywarek produktów Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
labosklep.pl
PostWysłany: 22 Lis 2006, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 11

Skąd: Warszawa

Koniu biorę wszystko Smile i jak zwykle pytania od laika:

- co to znaczy nowa domena ? (liczy się czas rejestracji czy czas istnienia w sieci?)

- "uważałbym z pozycjonowaniem" na co mam uważać bo nie rozumiem:(
- wiem o tych błędach z validora - wczoraj zapytałam o to mojego programistę i nie odbiera telefonów Wink

- co to mapka tagów ? przygotowuję mapę strony pod google to to samo?

- alty w kodzie - to chodzi o podpisy w obrazkach?

- gdzie te nasycenie mam zrobić - na podstronach ?

Sylwia
_________________
www.labosklep.pl sprz?t laboratoryjny, wyposa?enie do przeprowadzania bada? i do?wiadcze? naukowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 22 Lis 2006, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

labosklep.pl napisał:
Koniu biorę wszystko Smile i jak zwykle pytania od laika:

- co to znaczy nowa domena ? (liczy się czas rejestracji czy czas istnienia w sieci?)

Czas od kiedy jest zaindexowana jezeli ma mniej niz 1 rok to delikatnie zajmuje się takimi domenami bo latwo zrobic sobie kuku
Cytat:

- "uważałbym z pozycjonowaniem" na co mam uważać bo nie rozumiem:(


mozna zlapac filterek a w extremalnych przypadkach banna
Cytat:

- wiem o tych błędach z validora - wczoraj zapytałam o to mojego programistę i nie odbiera telefonów Wink

hehe Smile i tak musi to zrobic Smile
Cytat:

- co to mapka tagów ? przygotowuję mapę strony pod google to to samo?

tak , głownie o to chodzi zeby googlebot mogł wejsc jak najglebiej w strukture witryny
Cytat:

- alty w kodzie - to chodzi o podpisy w obrazkach?


dokladnie tak Smile
Cytat:

- gdzie te nasycenie mam zrobić - na podstronach ?

na podstronach , na stronie z produktem

a i ktoś wpomnial o generowaniu titla i desc i key dla kazdej postrony to też warto zrobic . przydklad www.motoryzacyjny.net
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 26 Lis 2006, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
wiem o tych błędach z validora - wczoraj zapytałam o to mojego programistę i nie odbiera telefonów

Podejrzewam, że będzie chciał sobie za to trochę policzyć, ale powiedz, że jego zadaniem było napisać całość poprawnie. Spotkałam się już z podobną sytuacją, kiedy strona była budowana na tabelach, kod oczywiście był zupką tagów i to niezłą, były błędy w kodzie... no po prostu koszmar, a oni sobie zażyczyli kilka tysięcy za poprawki Shocked

Co do altów w kodzie itp. to polecam przeczytać tę stronę http://mimas.ceti.pl/dia/

Gdybym chciała zlecić komuś pozycjonowanie, również pogadałabym o tym z Martinem. A to dlatego, że:
1 - wystarczy przeczytać tylko część jego postów aby wiedzieć, że stosuje etyczne techniki pozycjonowania;
2 - widzę jak pozycjonują niektóre firmy. Stosują nieetyczne metody (raz na taką firmę natknął się znajomy i na jego stronie znajdował się tekst w kolorze tła). Zwykle metatagi, alty, title itp. są przesycone słowami kluczowymi, niektórzy nawet wykorzystują do tego komentarze. A jeśli już nawet trafisz na prawdziwego fachowca z tej dziedziny to zażyczy sobie tyle, że szok. Tak naprawdę tylko osoba znająca się na pozycjonowaniu jest w stanie częściowo ocenić na ile ta druga strona wie co robi. Jeśli nie masz pojęcia o pozycjonowaniu, niestety możesz źle trafić n
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
labosklep.pl
PostWysłany: 27 Lis 2006, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 11

Skąd: Warszawa

Lexy - cenne uwagi Smile

- jeśli chodzi o informatyka - to naszczęście jest to normalny programista, który przyznaje się do błędów i juz mam 0 błędów Very Happy dobra, dobra wiem że tylko na stronie głównej Wink systematycznie będa poprawione podstrony.

- Lexy masz zupełną rację co do firm. Za radą JankesM wysłałam zapytania do kilku aby wycenili mi pozycjonowanie. Komszar. Po pierwsze już wiem, że dobre wyniki w pozycjonowaniu osiąga się wtedy gdy strona jest dobrze zoptymalizowana. Moja strona na dzień wysłania zapytania jest zła do robotów, a więc ...

CASE STUDY Jak niepisać ofert dla klienta na pozycjonowanie.

Firma nr 1. - 1120 zł. m-c drobne szczegóły:
nic o optymalizacji, poprawy meta tagów itp.
Dla słow/fraz kloba, przyrzady pomiarowe, chemia pozycjonowanie 1 słowa/frazy w Google.pl to koszt 170 pln netto/miesięcznie jeśli strona osiągnie na te słowo/frazę pozycje 1-10 w wynikach wyszukiwania

Ponadto płacą Państwo dopiero po pojawieniu się strony na wysokich pozycjach za 1 miesiąc z góry. (dla mnie to sprzeczność) umowa na 6-m-cy Sad

Firma nr 2 1000zł. jednorazowo
znowu nic o optymalizacji
Koszt pozycjonowania to 1000zł netto jednorazowo. 2 Najważniejsze hasła znajdą się na pozycjach 1-10 w google. Pozostale 3 znajdą się na pozycjac 1-20.
w jakim czasie? niewiadomo
"...Gwarancją jest jednak objęte tylko pozycjonowanie w Google..." Wink

Firma nr 3 - 1200 zł. w cenę wchodzi:
- przygotowanie strony optymalizacja (a jednak można Smile
- rejestracji w 300 katalogach i wyszukiwarkach
czas oczekiwnaia na rezultaty: WP- 4 dni robocze Google od 40 do 150 dni Onet 3-4 m-ce
dodali uczciwa uwagę - po spadku pozycji raz na pól roku trzeba ją poprawić za 600 zł. Sad
- jak zrobić klienta - czyli zapłata po wykonaniu Shocked - płatność II raty
- 500 zł. na wstępie, rejestracja w WP i interii
- 700 zł. i zaczynają rejestrację w katalogach i google
Jeżeli w google, katalogu interia, katalogu wp nie będzie efektu to
gwarantujemy zwrot części wpłaty. taaaa, już to widzę

Firma nr 4 - PERŁA POZYCJONOWANIA Very Happy (mail w skrócie)
- aby poznac pełną ofertę poz. .... zapraszamy na spotkanie które trwa 2,5 godziny.... na nim analizujemy 70 czynników wpływającyh na poz. ... z Państwa strony oczekujemy informatyka, handlowca ( i pewnie musi być osoba decyzyjna Smile
- przedstawimy 4 wariany poz. od 200 do 1400,00 netto/miesięcznie.
- zapoznają się ..... z 3 umowami prawnymi... itd.

Poczułam się jak jakby ktoś chciał mi zrobić pranie mózgu w ciągu 2,5 h lub proponował wycieczkę do Częstochowy za 35 zł. z obiadem i prezentacją garnków a na miejscu okazuje się że że garnki kosztują 7000 zł.

Dla mnie to naciąganie klienta, który się niezna i podejrzewam, że nieetyczne metody to standard.
Sylwia
_________________
www.labosklep.pl sprz?t laboratoryjny, wyposa?enie do przeprowadzania bada? i do?wiadcze? naukowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 27 Lis 2006, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cytat:
To mi JankesM zrobiłeś reklamę.

Reklama dźwignią handlu Wink
Lexy napisał:
Gdybym chciała zlecić komuś pozycjonowanie, również pogadałabym o tym z Martinem.

Potwierdzam, ale pisałem już o tym wyżej Wink
labosklep.pl napisał:
Dla mnie to naciąganie klienta, który się niezna i podejrzewam, że nieetyczne metody to standard.

To nie jest typowe naciąganie klienta, tylko koszty pozycjonowania, które jest inwestycją w promocję serwisu. Musisz wziąć pod uwagę to, że firmy zawsze mają wyższe cenniki, bo muszą wliczyć koszty prowadzenia firmy i opłacenia pracowników, nie mówiąc już nic o ZUS itp itd. Dlatego polecam Ci skontaktowanie się z prywatnymi osobami np: z Martinem. Prywatne osoby, mają na pewno niższe cenniki. Umowa o dzieło lub zlecenie i masz z głowy.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
labosklep.pl
PostWysłany: 27 Lis 2006, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 11

Skąd: Warszawa

JankesM - może źle się wyraziłam.

Nie oburzyły mnie same kwoty - które oczywiście są "kosztami pozycjonowania, które jest inwestycją w promocję serwisu" i jestem gotowa je ponieść. Zraził mnie sposób odpowiedzi na zapytanie o pozycjonowanie i brak jasnych kryteriów - z tego wynikł ten temat. Również za Twoją radą spytałam Martina i możesz sobie porównać:

odp. firm wyglądały mniej wiecej tak:
- tyle ..... zł. m-c / jednorazowo za np. wpisy do ..... katalogów i niewiadomo jaka gwarancja, nie wiadomo w jakich wyszukiwarkach (lub tylko w jednej) nie wiadomo co po zakończeniu umowy, nie wiadomo jakimi metodami. A że trzeba najpierw zrobić optymalizację strony - to cisza.

odp. Martina:
- "Odpowiednio i poprawnie przeprowadzona optymalizacja kodu strony, pozwoli w pewien sposób samoczynnie pozycjonować Twój sklep" - czyli można klientowi powiedzieć uczciwie Smile
- najpierw audyt strony i opis co trzeba poprawić za tyle ....zł.
- następnie wykonanie tych zmian (mogę wykonać je we własnym zakresie jeśli informatyk jest w stanie je zrobić) czyli nie narzuca mi się dodatkowych kosztów Smile
- dopiero wtedy pozycjonowanie
- legalnie na umowę wraz zwzajemnymi zobowiązaniami.

Jest różnica? JEST

Irytujące są niejasności:
- Płacę firmie po wykonaniu pozycjonowania (np. google 1-20 pozycja). Ma być to gwarantem wykonanej umowy.
- mijają 2 m-ce dana fraza znajduje się na poz. 15 - płacę wg umowy jednorazowo
- po dwóch tygodniach fraza jest 35 - mam się domagać zwrotu pieniędzy czy zapłacić znowu ?

Pozdrawiam wszystkich pozycjonujących - bo to Ciężki kawałek sieci Very Happy
Sylwia
_________________
www.labosklep.pl sprz?t laboratoryjny, wyposa?enie do przeprowadzania bada? i do?wiadcze? naukowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 27 Lis 2006, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


labosklep.pl napisał:
Jest różnica? JEST

Widać profesjonalizm w odpowiedzi Martina. Potwierdza to moją opinię, że czasami warto znaleźć odpowiednią osobę prywatnie, niż dogadywać się firmami, które nie szanują klientów i nie informują ich rzeczowo o swoich usługach.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 27 Lis 2006, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

dokładnie tak jak piszecie , poznałem pare "dupków" co pozycjonują za kaske i niby sa profesionalni idzie zwątpić w zycie jak ich posłuchałem .

Pozycjonowanie to ciezka zabawa ale jak sa efekty jaka frajda Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 27 Lis 2006, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
To nie jest typowe naciąganie klienta, tylko koszty pozycjonowania

Którego podstawą jest optymalizacja kodu strony. Możesz napisać na jakie dokładnie słowa/frazy chcesz pozycjonować?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » jakie kryteria wpływają na koszt SEO ?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group