Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » Zgloszenie stron http://ut.pl oraz http://reklama.ut.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Zgloszenie stron http://ut.pl oraz http://reklama.ut.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Karolek
PostWysłany: 01 Sty 2006, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 46


swadlern napisał:
Zlosliwe uwagi pozwole sobie zignorowac i w ogole ich nie komentowac. Jestem przekonany, ze strony znajdujace sie w naszym portfolio cechuje najwyzsza jakosc wykonania i ciekawy wyglad.


swadlern - jak komuś coś nie pasuje to nie wchodzi na stronę a tym bardziej nie wraca. Jeżeli strony w twoim portfolio są najwyższej jakości to znaczy, że ja straciłem swój gust.... Evil or Very Mad

swadlern napisał:
Wezmy na przyklad strone jednego z naszych Klientow:
http://www.gtl.pl
Zapewne szanowni redaktorzy (pomimo wyraznego subiektywizmu) latwo dostrzega fakt, ze strona ta zostala zaaranzowana w sposob bardzo ciekawy (moim zdaniem duzo ciekawszy niz Katalog Ciekawych Stron). Tak wlasnie pracujemy, takie produkty dostarczamy naszym Klientom i dlatego uwazam, ze strona powinna byc opublikowana w katalogu


Człowieku jesteś osobą pozbawioną gustu!!!!!!!! Confused Nie jestem redaktorem tego katalogu, ale jakbym był to nidgy nie opublikowałbym twoich kipskich stron.

Powtórze słowa Koniqa:
Nikt cie nie zmusza do dyskusji na tym forum - nie podoba sie krzyk na droge
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 02 Sty 2006, 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Nie chce mi się rozpisywać w nawiązaniu do Twoich wypowiedzi, ale powiem Ci jedno swadlern - jak Ci coś nie pasuje to przestań tutaj zaglądać. Jak to napisali koledzy - krzyk na droge! Twisted Evil
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swadlern
PostWysłany: 05 Sty 2006, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 4


Rzeczywiście wygląda na to, że szkoda czasu na dyskusje.

Prosze jeszcze o informacje dlaczego został usunięty katalog:
http://katalog.ut.pl
który nie wymaga linka zwrotnego i jeśli to możliwe przywrócenie wpisu (o ile w między czasie nie przestał być "ciekawy" Smile )

Jeśli nie sprawi ci to problemu poprosze o odpowiedź emailem, Wasze forum się mało wygodnie czyta

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Sty 2006, 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Katalog, o którym piszesz jest w katalogu:
http://kataloog.info/strona-6525.html
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 06 Sty 2006, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


swadlern napisał:
Wasze forum się mało wygodnie czyta


Te forum jest jak większość for dyskusyjnych, jest bardzo czytelne i zastanawiam się dlaczego osoba, która zajmuje się tworzeniem stron uważa, że się mało wygodnie je czyta. Bardzo dziwne stwierdzenie. Shocked
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pasylw
PostWysłany: 21 Mar 2006, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Ty wy informujecie o odrzuceniu zgłoszonych stron emailem? No proszę pełen profesjonalizm...a już tak z innej beczki (zupełnie nie związane z tematem w którym to piszę) Według nazwy katalogu - powinien on zawierać CIEKAWE strony - czy czasem nie przywiazujecie za bardzo uwagi do perfekcyjnego wyglądu i zgodnosci z W3C... itd itp (nie twierdzę że zawarte w nim nie są ciekawe bo są) ale czy nie zdarzyło się Wam odrzucić stronę bo nie była ciekawa wizualnie i jej kod nie był perfekcyjny że nie wspomnę już o wypozycjonowaniu. Spotkałem wiele wartościowych stron w sieci które nie błyszczały flashami i innymi bajerami (były poprawnie zrobione i tyle) ciekawi mnie czy twórcy takich stron nie dodają ich do Was, a moze Wy takie odrzucacie - no chyba że po przejrzeniu katalogu taki ktos sam Wink rezygnuje. Poswieciłem dzis pół dnia na oglądanie Waszego katalogu i muszę przyznać że wiekszosć stron spełnia załozone przez was standardy choć natrafiłem na kilka ślicznych graficznie ale tresciowo niezbyt wypasionych - choć to może rzecz gustu.
No ale to katalog prywatny Wy decydujecie Razz

P.S. Po przeczytaniu tego wątku wreszcie dowiedziałem się dlaczego tak trudno się z wami skontaktować hehehe - zaszedł Wam gościu za skórę Wink
_________________
Zapraszam wszystkich do pi?kniej podkarpackiej gminy Jawornik Polski a jak tam ju? dojedziesz to sprawd? co Ci ma do zaoferowania Gminna Biblioteka Publiczna. Zapraszam równie? do pi?knej miejscowo?ci ZBYLITOWSKA GÓRA ko?o Tarnowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 21 Mar 2006, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


HE HE aż sobie odświeżyłem ten temat. Ten gosciu faktycznie delikatnie przesadził i jego ambicje przerosły jego umiejętności. W końcu chyba temat ucichł, ale o tym to już admini musieliby napisać. Tak jak Martin wiele razy powtarza w katalogu KCS swoje miejsce znajdują strony, które według odczuć subiektywnych redaktorów nadają się do tego miejsca. Co do stron to może nie wszyscy jeszcze wiedzą, że taki katalog jest. Ja spotkałem się z ludzmi, którzy nie wiedzą co to katalog stron i do czego służy a mają fajne stronki. Tacy ludzie są nieświadomi. Tak więc jak znasz jakieś fajne strony to polecaj je Redaktorom Katalogu Ciekawych Stron i może znajdą się w zbiorach katalogu.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 21 Mar 2006, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

swadlern napisał:
Wezmy na przyklad strone jednego z naszych Klientow:
http://www.gtl.pl
Zapewne szanowni redaktorzy (pomimo wyraznego subiektywizmu) latwo dostrzega fakt, ze strona ta zostala zaaranzowana w sposob bardzo ciekawy (moim zdaniem duzo ciekawszy niz Katalog Ciekawych Stron). Tak wlasnie pracujemy, takie produkty dostarczamy naszym Klientom i dlatego uwazam, ze strona powinna byc opublikowana w katalogu


Rozłazi się ta strona pod Operą, jedynie w rozdzielczosc 800x600 jakos trzyma sie kupy a w wiekszej rozd sypie sie ja stara k... Rolling Eyes takie strony oferujecie swoim klientom? Laughing
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 21 Mar 2006, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Wolę już nie komentować jeszcze raz tej sprawy, bo gość działa mi na nerwy i mógłbym napisać coś co nie wypadałoby Adminowi Wink
Co do Twoich pytań pasylw to wyręczył mnie kameleon
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewa
PostWysłany: 11 Kwi 2006, 08:19    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


...nie jestem profesjonalistką w tworzeniu stron internetowych, sama korzystam z wielu gotowych rozwiązań, bardziej interesuje mnie pozycjonowanie, ale wybaczcie - nie skorzystałabym z usług UT.pl, która to firma do pozycjonowania strony swojej i klientów (profesjonalnych!) używa takich słów jak "sex, bdsm"!!! i umieszcza je na stronie głównej!

...i zrozumcie, jesli ktoś jest profesjonalistą, to widać, nie trzeba tego wypisywać sobie na czole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 11 Kwi 2006, 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

w 100% się z Tobą zgadzam, a niestety metodą pozycjonowania tej firmy jest ukryty teskt i najbardziej popularne (czytaj najczęściej wyszukiwane) słowa: SEX i słowa bliskoznaczne. To nie metoda - to spamerstwo. Twisted Evil
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 06 Gru 2006, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to kochane google szybko wypaluje i tak bedzie bann a ogolnie to na stos z nimi bo takie h... psuja rynek i ludzie którzy robia bardzo dobra robote pozniej slysza u Pana za drogo znalazlem goscia co zrobi to za 3 razy mniej .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » Zgloszenie stron http://ut.pl oraz http://reklama.ut.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group