Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Link Vault - system wymiany linków

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Link Vault - system wymiany linków « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Koniu
PostWysłany: 13 Lis 2005, 22:55    Temat postu: Link Vault - system wymiany linków Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

co sadzicie o link vault http://www.link-vault.com/ postanowilem obadac temat , czekam na akceptacje stronki Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
GulaNET
PostWysłany: 14 Lis 2005, 11:39    Temat postu: Re: link vault Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 47

Skąd: Warszawa

Witam

System całkiem w porządku, przy odrobinie szczęścia można zdobyć sporo linków na stronach z PR 3, 4. Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłem, to fakt iż niektóre strony dodają do systemu strony z polskimi znakami, i na stronach wyświetlających linki pojawiają się krzaki zamiast polskich liter. Ale zdarza się to sporadycznie, przeważnie są to linki bez polskich liter.

Pozdrawiam
_________________
GulaNET
*Elitarny Katalog Stron*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 14 Lis 2005, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

na akceptacje chybyba sie nie doczekam ;(
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GulaNET
PostWysłany: 14 Lis 2005, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 47

Skąd: Warszawa

No tak... to drugi minus Smile
Z tego co sobie przypominam, czekałem na akceptację około tygodnia.
_________________
GulaNET
*Elitarny Katalog Stron*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 14 Lis 2005, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

cos tam zakceptowali ale nieche mi sie czytac Razz i w linkujPro czekam na zakceptowanie chce zobaczyc jak bedzie sie sajt zachowywal
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 14 Lis 2005, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie używam link vault ani linkuj oraz linkujpro, linkor. Najczytałem się różnych opinii o linkuj i nawet ze swojej prywatnej strony to zdjąłem. Ostatnio nawet czytałem o przypadku, że gość z DMOZ dostał maila żeby zdjął ze swojej strony system linkor, bo strona zostanie usunięta z katalogu. Naczekałem się na dodanie do DMOZ tak więc bez sensu wylecieć za jakiś system. Tak więc podziękowałem tym systemom.

Co do link vault nie testowałem.

Osobista opinia - odradzam takie systemy - zdecydowanie lepiej poszukać osób do wymiany linków stałych - bezpośrednich. No ale każdy znajdzie za i przeciw. Nic nie jest doskonałe Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 18 Gru 2006, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

Ja jestem "za" korzystaniem z tego typu spraw, poniewż to dobry sposób na szybsze wybicie się strony, potem można na spokojnie zająć się linkowaniem następnie zlikfidować system linkujący gdy jesteśmy usatysfakcjonowani efektem. Polecam zwłaszcza system pozycjonowanie w bardzo szybkim tempie osiągnołem bardzo dobry efekt na pozycjonowanie stron
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 18 Gru 2006, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

i szybko polecisz . obserowalem forum z mojej tematyki obstawiało 1 pozycje pod interesujace mnie frazy , bylo głownie pozycjonowane takimy systemami i teraz jest tak daleko ze ho ho , a ja powoli się wspinam Smile linkuj uzywam do dopalania malych stron , linkuj + automat i z głowy
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron


Ostatnio zmieniony przez Koniu dnia 19 Gru 2006, 00:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 18 Gru 2006, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

akurat linkor z wszystkich systemów jest najsłabszy, więc nie możesz być obiektywny
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 19 Gru 2006, 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

przeczytaj jeszcze raz co napisałem . dyskutujemy o link vault , a sam uzywam innego systemu dla małych www
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 19 Gru 2006, 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

ehhhh zmieniłeś z linkora na linkuj i po co te zbędne szachraje?? a notabene linkuj to jeszcze gorszy chłam niż linkor Laughing ehhh znawcy znawcy...
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Link Vault - system wymiany linków
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group