Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wasze konkursy » Konkursy na Najlepsze Blogi 2006 roku

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Konkursy na Najlepsze Blogi 2006 roku « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 11 Sty 2007, 11:19    Temat postu: Konkursy na Najlepsze Blogi 2006 roku Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

W związku z dużą popularnością blogów i blogerów, zaczęły pojawiać się w Internecie konkursy na najlepsze Blogi 2006 roku. Przeglądając strony w Internecie znalazłem informacje na temat kilku konkursów na najlepszy Blog Roku 2006.

Zainteresowanych odsyłam do informacji na moim blogu:
Blog Roku - konkursy blogów
Może ktoś z Was zainteresuje się konkursami i wystartuje w nich ze swoim blogiem. Jest kilku blogerów na forum KCS.

Jeżeli znacie jeszcze jakieś inne konkursy na Najlepszy Blog, to napiszcie o tym.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Katrin
PostWysłany: 17 Sty 2007, 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Wczoraj rozpoczął się etap głosowania na Blog Roku i Blogera Roku 2006 w Wiadomości24.pl. Wśród 400 zgłoszonych blogów, jest między innymi nasz blog rodzinny. Zgłosiliśmy go do kategorii: życie.

Zachęcamy Was do odwiedzenia strony ze zgłoszonymi blogami: http://www.wiadomosci24.pl/zgloszone_blogi/ i zagłosowanie na najlepszy według Was blog 2006 roku. Macie do wyboru prawie 400 blogów, tak więc jest w czym wybierać Smile

Jeżeli podoba się Wam nasz (mój i Martina) blog rodzinny, to możecie na niego zagłosować klikając na poniższy button:



Więcej informacji na naszym blogu: głosowanie na Blogera - Blog Roku 2006 w Wiadomości24. Przyłącz się do zabawy i zagłosuj.
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami


Ostatnio zmieniony przez Katrin dnia 19 Sty 2007, 21:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 17 Sty 2007, 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Oddałem swój głos na Wasz blog w kategorii: życie. Wink

Przeczytałem w regulaminie (link), że:
Cytat:
Art. 12. Każdy internauta może oddać maksimum 5 głosów - po jednym w każdej kategorii. Internauta nie musi wykorzystywać swoich głosów, nie może ich jednak przekazać innej osobie.

W związku z tym, że interesuję się tematyką Media i marketing to zagłosowałem w niej na blog www.sprawnymarketing.pl oraz w Internet i technologie na www.webusability.pl Polecam wszystkim zapoznanie się z tymi blogami Wink
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 19 Sty 2007, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Biorąc udział w takim konkursie blog pewien być dostępny w sieci a ja od 10 min probuje wejść na niego i lipa! rozumiem ze wybraliście tani hosting, ale tani nie musi oznaczać kijowy?
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 19 Sty 2007, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Blog jest dostępny.

Twoją wypowiedź (nie związaną z tematem postu) na temat hostingu i365.pl pozostawię bez komentarza...
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 19 Sty 2007, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

wydaje mi sie ze nalezalo by jednak skomentować , bo hosting jest czescia bloga a raczej jego nie rozerwalna podstawa .Nie ukrywam ze wasz blog jest sympatyczny i czesto na niego zagladam . tylko nie wiem czmeu mam wrazenie ze moj post potraktowales jako atak , a to nie mialbyc atak tylko zwrócenie uwagi na niedostepnosc waszego bloga jak i katalogu . Skoro chcecie zostac blogiem roku to to wydaje mi sie zeby ktos mogł trafic i zaglosowac na was sajt powinien byc dostepny .To tylko moja opinia i nie mialem na celu jakiego kolwiek ataku Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 19 Sty 2007, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
Skoro chcecie zostac blogiem roku

Nie dla wygranej zgłosiliśmy nasz blog, ale gdybyś czytał dokładnie co piszemy na blogu to byś o tym wiedział. W informacji: głosowanie na Blogera - Blog Roku 2006 w Wiadomości24 napisaliśmy:
Cytat:
Nie liczymy na wygraną w naszej kategorii (zbyt duża konkurencja), ale zachęcamy Was do odwiedzenia strony ze zgłoszonymi blogami: (BLOGI) i zagłosowanie na najlepszy według Was blog 2006 roku. Macie do wyboru prawie 400 blogów, tak więc jest w czym wybierać.

oraz w komentarzach aktualności powiązanej tematycznie: Blog Roku - konkursy blogów napisałem:
Cytat:
Zgłosiliśmy się do konkursu organizowanego przez serwis Wiadomosci24.pl, bo cenie sobie ten serwis (często przeglądam), a pojawienie się na stronach popularnego serwisu jest promocją strony samą w sobie i to nam wystarcza. Samo zakwalifikowanie się, będzie dla nas sukcesem. Nie liczymy na wygraną, bo w Internecie są o wiele ciekawsze blogi niż nasz.

Musisz Koniu dostrzegać inne powody zgłaszania stron do konkursów - nie tylko samą wygraną. Masz inne podejście do konkursów niż ja. Samo pojawienie się linku do naszego blogu na podstronie Wiadomości24 dużo dało w promocji strony. Udział w popularnych konkursach przyciąga sporą ilość osób i od kiedy zgłosiłem blog do konkursu to oglądalność bardzo wzrosła. Taka promocja ma podwójne korzyści: wzrost oglądalności + wzrost odwiedzin robotów indeksujących stronę. Przydają się linki z popularnych serwisów. Jak sam widzisz mam całkiem inne podejście do konkursów stron i udziału w nich. Jednak nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać, bo każdy ma prawo do swojego zdania.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 21 Sty 2007, 05:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Oddałem głos na blog Borkowski.
Znam Was wirtualnie więc na kogo miałem oddać Question
Reszty, biorących udział w konkursie nawet nie przeglądałem.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Katrin
PostWysłany: 21 Sty 2007, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Waldek napisał:
Oddałem głos na blog Borkowski.

Dziękujemy Smile
Możesz jeszcze oddać po jednym głosie w pozostałych kategoriach, a jest tam sporo ciekawych blogów tematycznych.
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katrin
PostWysłany: 02 Lut 2007, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Wybrano już najlepsze blogi w konkursie organizowanym przez Wiadomości24.pl.

Więcej informacji możecie przeczytać na naszym prywatnym blogu, w informacji:
Blogi Roku i Blogger Roku 2006
Zapraszamy Was do pisania Waszych opinii (komentarzy) o blogach, które wygrały konkurs zorganizowany przez Wiadomości24.
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wasze konkursy » Konkursy na Najlepsze Blogi 2006 roku
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group