Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] KATALOGOWANIE RĘCZNE !!!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ wykonam ] KATALOGOWANIE RĘCZNE !!! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
katalogowanie!!!
PostWysłany: 14 Lut 2007, 19:52    Temat postu: KATALOGOWANIE RĘCZNE !!! Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 2


Witam !!!

Mam do zaoferowania usługę ręcznego dodawania stron do katalogów internetowych.
Dodałem już kilkadziesiąt stron i zawsze z oczekiwanym skutkiem. Solidnie i terminowo.
Oczywiście przesyłam raporty które zawierają pełną listę katalogów do których została dodana strona.
W zasadzie to Pan\Pani decyduje o szczegółach a co się z tym wiąże cenie.
Chodzi głównie o:
- ilość katalogów,
- czy ma być to tylko zwykłe katalogowanie na zasadach które Pan sam określi czy też ja mam o nich decydować (tytuły, słowa kluczowe, ilość wpisów itp.) i przedstawić jak będzie się ono odbywało.
Cena będzie w granicach od 10 gr. do 40 gr. za wpis. Wszystko zależy od Pana wymagań i oczekiwań.
Służę pomocą w razie pytań. Mam duże doświadczenie w katalogowaniu. Mogę przedstawić kilka przykładów stron które katalogowałem oraz efekty jakie udało się osiągnąć.
Cena i szczegóły do uzgodnienia.

Proszę o kontakt:
asiedlarz@op.pl Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 14 Lut 2007, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Mogę przedstawić kilka przykładów stron które katalogowałem oraz efekty jakie udało się osiągnąć.

W takim razie byłabym wdzięczna za ich przedstawienie Smile Najlepiej na te bardziej konkurencyjne frazy.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 15 Lut 2007, 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

lexy a kto pozycjonuje katalogami konkurencyjne frazy?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 15 Lut 2007, 06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


No właśnie o to mi chodzi n
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 15 Lut 2007, 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

katalogowanie!!! samym katalogowaniem nie wypozycjonujesz stron, chyba że na mało popularne frazy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 15 Lut 2007, 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ja o tym wiem, ale chcę aby również inni zobaczyli jego wyniki (dlatego o nie pytam, bo zakładam, że wyników na trudniejsze frazy nie ma) i przekonali się, żeby nie skupiać się tylko na katalogowaniu.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
katalogowanie!!!
PostWysłany: 15 Lut 2007, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 2


Witam.

Zgadzam się z Martinem. Katalogowanie nie wystarczy do wypozycjonowania strony na bardzo popularne frazy. Pamiętajmy jednak, że linki w dużych serwisach są bardzo drogie. Nie wszystkich też stać aby zapłacić kilka tysięcy za pozycjonowanie. Ja proponuje alternatywne i zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Linki w katalogach są (jak wiemy) darmowe więc płaci się tylko za poświęcony czas. Może to kogoś zdziwi ale efekty są jeśli dodaje się stronę odpowiednio.

Na koniec kilka "mało popularnych" fraz z pierwszej dziesiątki (dla 6 stron):

Forum młodzieżowe
Forum nastolatków
Forum dla młodzieży
Portal młodzieżowy
Portal nastolatków
Serwis nastolatków
Ekartki
Ekartki internetowe
Kartka elektroniczna
Życzenia
Tuning
Tuning samochodu
Tuning testy
Spoilery
Palmtopy
Płaszcze
Bluzki
Swetry
Żakiety

Stron nie podaje. Jak komuś bardzo zależy to sam znajdzie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] KATALOGOWANIE RĘCZNE !!!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group