Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak wycenić pozycjonowanie SEO?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jak wycenić pozycjonowanie SEO? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 20 Lut 2007, 12:15    Temat postu: Jak wycenić pozycjonowanie SEO? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

pozycjonuje kuzynowi 2 strony (jedna ma z rok druga jest świeża). Uparł sie że mi zapłaci - a ja to robie mu hobbystycznie.

Dziedzina miła dla oka i ... duszy Wink - projektowanie i wykonywanie ogrodów oraz systemów nawadniania.

Pozycjonuje mu jedną stronkę 5 fraz (druga dopiero ruszyła ale idzie w góre bo w nazwie domeny ma dwie pozycjonowane frazy)

Fraza 1: po 3 meisiącach #1 i tak siedzi (łatwa, mało oblegana)
Fraza 2: po ok 7 miesiącach #1 i tak siedzi (średniooblegana)
Fraza 3: po ok 10 miesiącach weszło w top10 i idzie w górę
Fraza 4 i 5: idzie do góry systematycznie - frazy tez srednie - konkurencja spora ale widac nei pozycjonuje - jest w top20 i top30.

Teraz pytanie jak mu to wycenić - kiedys mi strone z branży "Kredyty" wyceniono na 500PLN za 3 frazy miesięcznie ...

Co wziąc pod uwagę ? Jakbyście mogli uchylić rąbka tajemnicy Wink

Ogólnie kuzyn jest szczesliwy bo nei ma dnia bez telefonu nawet od znanych aktorów i piosenkarzy jak rownież z zarządów miast Wa-wy oraz okolicznych miasteczek. Więc zawsze jakaś klientela się kreci Wink
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 20 Lut 2007, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Jeżeli to rodzina, ale rodzina ma z tego kasę to nie miej skrupułów i też wyciągnij kasę. Z rodziną pięknie wygląda się na zdjęciach, a strona sama się nie wypozycjonowała, tak więc ceń swój czas jaki poświęciłeś na wypozycjonowanie strony.

Może dobrze z nim żyjesz, tak więc weź po fakcie dokonanym tyle ile bierze się średnio za miesiąc pracy przy pozycjonowaniu. Jeżeli chce gość żebyś mu utrzymał strony na wysokich pozycjach to również ściągaj z niego kasę. Nie powinieneś mieć skrupułów. Ja kiedyś miałem i dostałem od rodziny po dupie. Teraz za każdą rzecz jaką mam im zrobić biorę od nich kasę. Trzeba się cenić a przede wszystkim swój czas. Masz dzieci, to będziesz miał za co wziąć dzieci do kina Wink aby wynagrodzić im czas jaki straciłeś na pozycjonowanie stron, zamiast siedzieć z dziećmi i się z nimi bawić Very Happy
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 20 Lut 2007, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

tak to wiem Smile z jedną rodzina mialem firmie - straciłem dorobek zycia Sad

a tak jesli mozna to na jaka kwote go ściąć ? Kilo na miesiąc Wink czy moze tylko pol ?
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 20 Lut 2007, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


zgred napisał:
a tak jesli mozna to na jaka kwote go ściąć ? Kilo na miesiąc, czy moze tylko pol ?

A ile bierzesz normalnie? -> 1000 czy 500 PLN/miesiąc ? Jeżeli żyjesz z nim dobrze to weź połowę stawki, którą bierzesz od obcych.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 20 Lut 2007, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

szkopuł w tym, że nie biore - bo pozycjonuje TYLKO wlasne stronki. Jego jak wspomniałem hobbystycznie. Ja wiem że ciezko wam coś ujawnic ale może ktoś zarzuci jakąś w miare realną Wink cene za te 5 fraz Smile

Zgłaszaja sie ludziska zeby im tez pozycjonowac ale nie biore bo:

- sie boje ze spiernicze to raz
- nie mam zbytnio czasu na przypilnowanie tylu stron (sam mam ok 30 domen)

A ten sie uparł - osioł Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
pozycjoner.org
PostWysłany: 20 Lut 2007, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 44


Jeżeli pozycjonujesz tylko hobbystycznie i nie chcesz pobierać opłaty za poświęcony czas i pracę, możesz jedynie poprosić o zwrócenie samych kosztów pozycjonowania. Wink
_________________
Pozycjonowanie bez tajemnic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 20 Lut 2007, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

no tak Smile platne linki + 50% za dedyka z własnym zapleczem - rozsądnie dodac jedno zero i już mam na studia podyplomowe hehehehe Wink
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak wycenić pozycjonowanie SEO?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group