Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak skutecznie budować zaplecze

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jak skutecznie budować zaplecze « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
neeon
PostWysłany: 28 Lut 2007, 10:27    Temat postu: Jak skutecznie budować zaplecze Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


co myślice ma to sens ?? dot: budowa zaplecza


Zastanawiam się nad taką sprawą co sądzicie:
Strona x - linkowanie na anchor A
Strona y - linkowanie na anchor B
Storna z - linkowanie na anchor C
linkowanie:
z X do Y
z Y do Z
z Z do X
+ dodatkowy power z zewnątrz na anchor ( A , B , C ) do stron X,Y,Z inny do każdej z stron
- anchor na który linkujemy , nie związany z zawartością strony ..
- Rozwiązanie takie ma za zadanie – uzyskanie wysokiego anchorPR ,

- z tego linkujemy na strony właściwe które nas interesują
- czy taki model jest dobry .. czy można to zrobić lepiej ? a ja jestem w błędzie

I jeszcze jedna sprawa , załóżmy ze strona x dostaje filtr na anchor A , czy z tego powodu traci anchorPR na frazę A , czy filtr na stronie nie ma wpływu na wartość anchorPR ,

już czas na swoje Smile zaplecze
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
khax
PostWysłany: 28 Lut 2007, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


a na jakie anchory linkujesz x, y i z miedzy soba? co to anchorPR?
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grejf
PostWysłany: 28 Lut 2007, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

chodzi Ci o robienie pieerścieni stron, śrubując pewne anchory?, nie ma tu powodu do obaw kwestia wyczucia, ale jesli leca wszystkie anchory za jedym, a PR moze spasc, badz pozostac w wartosci takiej samej. zalezy na ile ten filtr. Wydaje mi sie, ze sposob ten na tworzenie zaplecza nie jest efektywnym sposobem biorac tu pod uwage, ze

Cytat:
+ dodatkowy power z zewnątrz na anchor ( A , B , C ) do stron X,Y,Z inny do każdej z stron
- anchor na który linkujemy , nie związany z zawartością strony ..
- Rozwiązanie takie ma za zadanie – uzyskanie wysokiego anchorPR ,


troche mi to przypomina stare sposoby spamowania wyszukiwarek, moze to i mialo efekt, lecz dzisiaj juz nie bardzo... Wink

ale sprobuj, nie stestujesz nie bedziedziesz mial 100% odpowiedzi
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
neeon
PostWysłany: 28 Lut 2007, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


grejf napisał:
Wydaje mi sie, ze sposob ten na tworzenie zaplecza nie jest efektywnym sposobem biorac tu pod uwage


wiem że to nie żadna rewelacja i ameryka nie została odkryta ... ale od czegoś trzeba zacząć .. a ten sposób wydaje się najprostszy do zrobienia .. trzeba liczyć siły nad zamiary .. Wink

pisząc o Power dodatkowy też nie miałem na myśli 10000 wpisów za 19,99 Wink tylko np 3,5 tst Smile
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 28 Lut 2007, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

hmm, nie porownywal bym tu katalogowania do tej metody, ktora chcesz zaimplementowac, katalogowanie, nie robi zaplecza to pewna czesc z b.wielu czynnikow, ktore powoduja wzrost wartosci linku jak i pozycjonowania, nic wiecej... a zaplecze proponowal bym Ci zaczac robic od contentu optymalizacji tekstu, ktore mozesz b.obszernie rozpisac i G wezmie to za cos b.wartosciowego niz 4 strony A B C D w ktorych jedna druga linkuje i to nie do tematyki strony A a, B Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
neeon
PostWysłany: 01 Mar 2007, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


grejf .. nie rozumiemy się .. Smile , nie staram się zrobić profesjonalnie zrobionego kontekstowanego zaplecza .. tylko alternatywę dla ciągłego i bezsensownego dodawania do katalogów .. na płatne linki jeszcze za wcześnie ... chciał bym postawić takie zaplecze co by troszkę odsapnąć Wink .. i zastanowić się nad innymi sprawami Razz.. myślę ze to by było bardziej sensowne niż dodawanie do …… , mając takie zaplecze .. wiadomo nie zrobisz furory .. bardziej zależy mi na ciągły wzroście linków .. co by się wielkie G nie pokapowało .. wiem ze dobrym kontekstem . .mogę wywalić strona bardzo wysoko ale to już się trzeba zastanowi nad tym .. a to nie ten poziom jeszcze ! Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 01 Mar 2007, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Rozumiem o co Ci chodzi, podpowiem Ci jedno, masz darmowe kąta WordPress te np. www.neeon.wordpress.com rozpisuj tam kontent na platny link flaze "traffik", W peacklic i kataloguj na 1-2 frazy, i zrob to na schemacie pod to, aby wycelowac szukajacych na tę frazę zgloszona przez Ciebie do systemu, Wiem bo sam kiedys kombinowalem jak zarobic na tym systemie i powiem Ci ze kojrzysz napewno nick ToyotaSupra, nonim, rozgryzli ten temat robia farmy, zgodne na tematykę srubują je i stawiaja na te frazy, w peackclick Wink Tylko to tez nie jest takie bez pracy, duze zarobki rownaja sie b.duzej racy.
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak skutecznie budować zaplecze
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group