Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Współpraca Katalogu Ciekawych Stron z Cafe News

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Współpraca Katalogu Ciekawych Stron z Cafe News « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Koniu
PostWysłany: 20 Paź 2006, 06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

potwierdzam wyslalem do nich 2 maile i do dzis nie mam odpowiedzi . a bylo by milo . Program mi nie leży .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 20 Paź 2006, 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
potwierdzam wyslalem do nich 2 maile i do dzis nie mam odpowiedzi

Również napisałem do nich w sprawie kilku innych serwisów np: Prywatnego Katalogu Stron PKS i niestety też mi nie odpisali. Widocznie dość uważnie i szczegółowo dobierali sobie partnerów, z których RSSy wyświetlają.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 20 Paź 2006, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

jasne Martinie , dobór ok ale miło by bylo poinformowąć ze zgłaszane zródlo nie zostanie dodane. Bo tak pokazuja mamy cie w dup.... co mi sie ewidentnie nie podoba .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sloonik
PostWysłany: 20 Paź 2006, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 25

Skąd: Wroc?aw

Szczerze powiedziawszy od samego poczatku nie bylem przekonany co do nawiazania wspolpracy z CafeNews, z uwagi na to ze nie jestem zwolennikiem nawiazywania wspolpracy w stosunku 1:120.

Wole i znacznie bardziej cenie sobie wspolprace z mniejszym serwisem, gdzie ten stosunek wynosi 1:5 - 1:10.

Dlaczego ? Ano dlatego, ze korzysci z takiej wspolpracy sa odwrotnie proporcjonalne do ilosci wszystkich partnerow serwisu partnerskiego.

Martin: dzieki za uznanie dla rss.praktyczny.pl ;] przy okazji moze podeslalbym Ci nowy aktualny button do katalogu, bo ten niebieski ni w kij ni w oko Wink
_________________
---------------------------------------------
Katalog stron
Wiadomo?ci z kraju i ze ?wiata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 20 Paź 2006, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
Bo tak pokazuja mamy cie w dup....

Też tak się poczułem, jak nie odpisali mi na maile. Sami chcieli współpracować z Katalogiem Ciekawych Stron a odnośnie PKS i kilku innych serwisów nawet nie odpisali. Szkoda... Źle to o nich świadczy. Jak widać nie każdy ma wystarczająco kultury osobistej, żeby chociaż odpisać na maila.
sloonik napisał:
moze podeslalbym Ci nowy aktualny button do katalogu, bo ten niebieski ni w kij ni w oko

No problemos sloonik, prześlij mi button na maila, to go podmienię Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepej
PostWysłany: 20 Paź 2006, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 72

Skąd: Lodz

Koniu napisał:
potwierdzam wyslalem do nich 2 maile i do dzis nie mam odpowiedzi . a bylo by milo . Program mi nie leży .


Dokladnie, widać z tego że dla nich jest to wielki problem odpisac dwa zdania, że nie są zainteresowani współpracą i tyle. Zapewne dużo lepiej by to wygladało, niz zostawienie maila bez odpowiedzi. Ale kij ma dwa końce Very Happy
_________________
Czytnik RSS Smile


Ostatnio zmieniony przez pepej dnia 10 Lis 2006, 00:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sloonik
PostWysłany: 20 Paź 2006, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 25

Skąd: Wroc?aw

Martin: Dzieki, tylko mam prosbe jesli mozesz pusc mi pustego maila, bo cholera ciagle gubi mi sie ksiazka adresowa w programie pocztowym n)
_________________
---------------------------------------------
Katalog stron
Wiadomo?ci z kraju i ze ?wiata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 28 Mar 2007, 07:56    Temat postu: Radio i telewizja w Cafe News Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Radio i telewizja w Cafe News. Firma Cafe News udostępniła najnowszą wersję programu, umożliwiającą oglądanie telewizji i słuchanie internetowych stacji radiowych. Użytkownicy aplikacji mogą teraz przeglądać najciekawsze informacje z serwisu kataloog.pl słuchając jednocześnie radia lub oglądając telewizję w sieci.

Najnowsza wersja popularnego agregatora aktualności to prawdziwa gratka dla miłośników multimediów. Od wtorku każdy z użytkowników Cafe News może oglądać najpopularniejsze polskie telewizje internetowe oraz słuchać kilkudziesięciu kanałów radiowych i telewizyjnych. Wciąż inwestujemy w nasz agregator aktualności. Chcemy żeby zapewniał jak najszerszy wybór treści spośród tych najlepszych. Multimedia mają dziś bardzo duży potencjał rozwoju. Wierzę, że dzięki radiu i telewizji po naszą aplikację będzie sięgało coraz więcej Internautów” – powiedział Piotr Długi, Prezes Zarządu Cafe News.

Program łączy w sobie funkcje czytnika kanałów informacyjnych (RSS), czytnika podcastów oraz dystrybutora streamingów radiowych i telewizyjnych. W praktyce oznacza to, że zapewnia łatwy i bezpośredni dostęp do zlokalizowanych w sieci treści tekstowych, plików dźwiękowych oraz programów emitowanych na żywo. Od dziś użytkownicy Cafe News mogą śledzić wszystkie dostępne w sieci źródła informacji za pomocą jednej aplikacji zainstalowanej na pulpicie komputera – tłumaczył Michał Białek, Marketing Manager Cafe News.

W ciągu najbliższych tygodni katalog multimediów, z którego użytkownicy Cafe News mogą wybierać interesujące ich kanały, zostanie poszerzony o kolejne stacje internetowe. Zamierzeniem twórców agregatora jest stworzenie programu o rozbudowanej funkcjonalności i różnorodności źródeł informacji. Już dziś aplikacja wyszukuje, selekcjonuje i powiadamia o nowych komunikatach z ponad 700 kanałów informacyjnych, udostępnia oferty pracy z czołowych serwisów ogłoszeniowych i aukcji internetowych oraz treści blogów. Rozwój systemu gwarantuje wsparcie ze strony inwestora strategicznego BBI Capital NFI (spółki notowanej na GPW w Warszawie) oraz ponad 100 partnerów, w tym: Bankier.pl, Chip.pl, e-kobiety.pl, Infor.pl, jobpilot.pl, korba.pl, Marketing przy Kawie, MEDIARUN, Piar.pl, Sports.pl i kataloog.pl.

Pierwsza wersja Cafe News pojawiła się na rynku w kwietniu ubiegłego roku. Od tego czasu aplikację zainstalowało ponad 130 tysięcy użytkowników. Najnowszą wersję agregatora aktualności można ściągnąć ze strony www.cafenews.pl

Jest to informacja prasowa, którą otrzymaliśmy od Marketing Managera w ramach naszej współpracy do umieszczenia w naszym serwisie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Współpraca Katalogu Ciekawych Stron z Cafe News
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group