Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Radio Internetowe Szook - radio dla pozycjonerów i nie tylko

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Radio Internetowe Szook - radio dla pozycjonerów i nie tylko « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 14:27    Temat postu: Radio Internetowe Szook - radio dla pozycjonerów i nie tylko Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Tytuł: Radio Internetowe Szook

Adres: http://www.szook.tv/



Opis: Radio Internetowe Szook. Radio powstało z myślą o ludziach związanych z branżą IT takich jak: webmasterzy, pozycjonerzy, ludzie związani z administracją serwerami www a także programiści, marketingowcy i wszyscy pozostali którzy szukają nowych źródeł informacji związanych z wyszukiwarkami internetowymi. Pozycjonowanie i Optymalizacja stron.


Stronę dodałem do katalogu KCS, bo chciałem przedstawić Wam tą stronę i na pewno za jakiś czas będzie to jedno z częściej słuchanych stacji przez "twórców" internetu (patrz opis radia). Pierwsza audycja odbyła się w piątek 13 o godz. 13:13 (13 kwietnia 2007). Zapis pierwszej historycznej audycji: www.looknij.pl/szook/

Sugerowany do odtwarzania jest program WINAMP. W odtwarzaczu należy wpisać adres radia internetowego w postaci: http://radio.szook.tv:17000 Audycje będą odbywały się cyklicznie: na początek 3 razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek o godz. 19:00.

Podczas audycji przewidziane są konkursy z nagrodami. Więcej informacji na stronie radia szook i forum radia.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
weronika
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


WOW radio dla pozycjonerów i webmasterów Ściągnęłam sobie jedną zajawkę ze strony www.looknij.pl/szook/ i całkiem sympatycznie, chociaż słychać w głosie, że to był pierwszy program na antenie. Zapowiada się ciekawie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Pomysl zacny Smile jak to z szookiem duzo fajnych pomysłów realizacja juz gorzej . technicznie wkurza mnie dzwiek jak klikam kolejne podstrony na tej stronie. wiecej napisze jak przeslucham sobie mp3
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Szkoda, że aktualnie nadają tylko 3 razy w tygodniu. Może mają zbyt mało prezenterów? A ciekawe jak u nich wygląda sprawa z licencją? Może należą do konsorcjum legalni.pl, kto wie. Na moim blogu zamieściłem już info o tej e-rozgłośni Smile Zobaczymy co z tego będzie Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Właśnie słucham audycji i cieszę się z powstania tego radia Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 16 Kwi 2007, 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

fajna sprawa i nie moge sie doczekac, az zaczna grac 24h Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 16 Kwi 2007, 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Prześlę sobie link do domu, bo w firmie sobie tego nie posłucham Wink
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 17 Kwi 2007, 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ostatnio nie mam kiedy śledzić tego radia. Była już kolejna audycja?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 21 Maj 2008, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Martin napisał:
Ostatnio nie mam kiedy śledzić tego radia. Była już kolejna audycja?

Radio to już chyba nie działa n A szkoda, bo dziś sobie o nim przypomniałem. Sorka, że odkopuję topic ale nie mogłem się powstrzymać. Jak widać radio dla ludzi IT nie przetrwało Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lu7kasz
PostWysłany: 28 Maj 2008, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 20


Faktycznie go odkopałeś bo nawet stronka zniknęła....
_________________
Obróbka zdj??
Limuzyna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sterweb.pl
PostWysłany: 29 Maj 2008, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 104

Skąd: Gda?sk/Gdynia

zapowiada się ciekawie, życzę powodzenia założycielom
_________________
?uk@sz
Katalog Stron WWW SterWeb.pl - Skierujemy Ruch na Twoj? Stron?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cezars
PostWysłany: 29 Maj 2008, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

sterweb.pl napisał:
zapowiada się ciekawie, życzę powodzenia założycielom

sterweb.pl przeczytaj to co napisałem powyżej. Ten twór już nie działa.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 29 Maj 2008, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

jak to z szookiem zaczal z wysokiego c a skonczylo sie szybciutko
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Radio Internetowe Szook - radio dla pozycjonerów i nie tylko
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group