Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak skutecznie... - bardzo proszę o poważne porady i pomoc

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jak skutecznie... - bardzo proszę o poważne porady i pomoc « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
kamilargon
PostWysłany: 21 Kwi 2007, 15:58    Temat postu: Jak skutecznie... - bardzo proszę o poważne porady i pomoc Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 17


Witam Wszystkich

Postaram się opisać bardzo dokładnie mój problem. Bardzo proszę Wszystkich o konkretne poważne, porady, sugestie.

Posiadam stronę która ma już 2 lata, jest bardzo dobrze podlinkowana wymienię tylko te mocne (4 linki bardzo mocne pr=6, strony powyżej 4 lat w sieci + 10 mocnych linków pr=5, strony powyżej 5 lat w sieci - oczywiście mało linków wychodzących jest z tych stron, nie są to farmy itp.)
Pozycjonowałem zawsze tylko na stronę główną serwisu generalnie na 2 hasła: noclegi zakopane, noclegi krynica zdrój. Wszystko było ok zawsze w top 5 przez ostatnie 2 lata. Niestety czasy się zmieniły, moja strona główna także - zawiera około 100 miniaturek zdjęć, jest bardzo rozbudowana co nie sprzyja pozycjonowaniu) Zmieniam więc pozycjonowanie bezpośrednio na działy tzn: http://www.baza-noclegi.pl/zakopane.html oraz http://www.baza-noclegi.pl/krynica_zdroj.html - osobno będę każdy z nich pozycjonował. Najbardziej zależy mi na tym pierwszy.
Chciałbym go wypozycjonować na frazę: noclegi zakopane + dodatkowo pokoje zakopane, kwatery zakopane, pensjonaty zakopane.
Ta podstrona jest już w w serwisie 2 lata wiec nie jest to nowa z tym, że nie była pozycjonowana poprzez linki z innych serwisów.

I teraz moje pytania...
1. Bardzo proszę o sprawdzenie poprawności - "przyjazności" źródła podstrony: http://www.baza-noclegi.pl/zakopane.html - co ewentualnie zmienić ? - wg. mnie poprawiłem już wszystko co trzeba ale proszę o sprawdzenie.
2. Jaki konkretnie układ linków zastosować na stronach - 4x pr 6, 10 pr5, aby osiągnąć przyzwoity efekt tzn na których stronach jakie linki i jak na przemian mieszać słowa np. noclegi zakopane, zakopane pokoje, kwatery zakopane, zakopane, - taki układ stosować na każdej stronie linkującej ten typ ? W anchorze linku zmienić układ niż w treści linku ?
Dodam iż posiadam 35 tys. pkt w linkuj i rozdzieliłem to wg. schematu teraz:
Pensjonaty Zakopane - 5000 pkt
Kwatery Zakopane - 5000 pkt
Apartamenty Zakopane - 5000 pkt
Pokoje Zakopane - 5000 pkt
Noclegi Zakopane - 9000 pkt
Zakopane Noclegi - 2500

Może zmienić układ słów np. zakopane apartamenty a nie ciągle w kazdym linku rodzaj obiektu + zakopane ??


Bardzo proszę konkretną o pomoc chętnych - sprawdzenie źródła, i zaproponowanie gdzie i jak umieścić te linki aby przyniosło to efekt. Zdaję sobie sprawę iż nie wszyscy mają chęci i czas. Proszę o pomoc ponieważ sam już nie wiem, mam mętlik w głowie dlatego zwracam się do Was....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 21 Kwi 2007, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

odradzal bym systemy linków
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamilargon
PostWysłany: 21 Kwi 2007, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 17


dlaczego ? korzystam z tego już z 1,5 roku.... proszę o rozwinięcie swojego wątku oraz jakieś porady ponieważ póki co jak widzę nadal sam zostaje ze swoim problemem...

Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 21 Kwi 2007, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

Zobacz jak sie przedstawia nateżenie poszukiwań i konkurencyjność na twoje frazy i wybierz optymalne.

Systemy wymiany linków maja przeciwników i zwolenników, ja jestem zwolennikiem, z prostego powodu - link to link.

Cytat:
Bardzo proszę o sprawdzenie poprawności - "przyjazności" źródła podstrony

Największy problem to imho sesje dla robotów, przydałoby się je wyłaczyć dla najważniejszych botow.
Bo tak za każdym razem jak googiel odwiedzi twoją stronę, jest ona dla niego 'nowa' - ma ciągle inny adres...

Dorzucilbym więcej tekstu o apartamentach/pokojach niż o samym miescie.

I pozycjonuj też pozostałe podstrony np. /pokoje_goscinne_apartamenty_zakopane.html
niszowe frazy sprowadzaja mały ruch, ale mogą ci od razu sprowadzić klienta, który wlaśnie tego szukał Wink

Tak na szybko Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kamilargon
PostWysłany: 21 Kwi 2007, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 17


cRaSh - dziękuje. Oczywiście duży "punkt" + piwo dla Ciebie Very Happy

Powiedz proszę jeszcze jakbyś rozmieścił linki o jakich dokładnie nazwach i achorach na 4 stronach pr 6 i 10 pr 5 + ustawił linkuj.pl tutaj jeszcze mam obawy jak to rozwiązać....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak skutecznie... - bardzo proszę o poważne porady i pomoc
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group