Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Emotikony na forum KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Emotikony na forum KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Jeste? za zmniejszeniem ilo?ci emitikonek?
Tak
40%
 40%  [ 4 ]
Nie
20%
 20%  [ 2 ]
Oboj?tne mi to
20%
 20%  [ 2 ]
Jeszcze wi?cej emotek!
20%
 20%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 10
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 28 Kwi 2007, 18:02    Temat postu: Emotikony na forum KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Nie wydaje się Wam, że ikon emocji jest zdecydowanie za dużo? Bo w moim przekonaniu tak jest i może maksymalnie 10% wszystkich zostało kiedykolwiek użytych. Może odchudzić nieco zawartość pop-up'a z emotikonkami, aby szybciej się ładowały? Wink W pierwszej kolejności wywaliłbym zielone - n n itd...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kristooki
PostWysłany: 29 Kwi 2007, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

rzadko używam emotek, ale kiedy już chce coś użyć ciekawego to ładowanie Popupa z emotkami trwa chwilę Crazy
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BoDeK
PostWysłany: 30 Kwi 2007, 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

Ja osobiście używam tylko podstawowych emotek. A tak na marginesie można by było zmienić emoty na jakieś inne, może max by coś wymyślił np. pod kolor katalogu i forum jakieś nowe emocje Wink
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
przemo85
PostWysłany: 30 Kwi 2007, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Ja używam tylko tych podstawowych, popupa z dodatkowymi jeszcze nawet nie włączałem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Emotikony na forum KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group