Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie strony flash

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Pozycjonowanie strony flash « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
neeon
PostWysłany: 09 Maj 2007, 14:19    Temat postu: Pozycjonowanie strony flash Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


macie moi drodzy jakieś ciekawe rady co do pozycjonowania strony we flash’u .. jak się za to zabrać ? .. ma ktoś doświadczenie w temacie ?
ewentualnie linki do ciekawych godnych polecenia rozpraw na ten temat

to się nie obrażę Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 09 Maj 2007, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


neeon napisał:
ciekawe rady co do pozycjonowania strony we flash’u

W tym temacie to powie ci sporo Waldek, który dawno temu pisał gdzieś na forum jak optymalizował pająkami swoją stronę: http://www.rafa.koralowa.pl/
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemo85
PostWysłany: 09 Maj 2007, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Ja tez jestem ciekawy, w końcu mam portfolio właśnie we flashu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 09 Maj 2007, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

dwie wersje strony flash i html ja bym tak sie tym bawil Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 09 Maj 2007, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Też o tym myślałem ale to jest dwa razy tyle roboty. Jeśli trzeba coś uaktualnić to za każdym razem razy dwa.
Dlatego tego pomysłu nie wykorzystałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 10 Maj 2007, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Otrzymałem PW i w zasadzie muszę napisać tu to samo.
Dobra strona napisana we flash sama się broni.

Piszę to poważnie, jeśli zostanie zauważona to przypuszczam, że ręcznie zostanie pchnięta do góry bo jakże by inaczej.

Stosowałem początkowo pająka, coś we flash wpisany html ale i tak przypuszczam, że niewiele mi to dało.

Zostałem podkablowany do google przez (przypuszczam) sklepy, szkoły nurkowania o których nieraz źle pisałem na stronie i google mnie na TYDZIEŃ ZDJEŁY Z ZASOBÓW za ukryty tekst.

Po tygodniu wróciłem na wiele fraz jeszcze wyżej.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 10 Maj 2007, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

z teza ze dobra strona w flash obroni sie sama musze polemizować i to mocno, twoja strona jest zupelnie czyms innym niz folio grafika w flashu i nie powiesz mi ze równiez takie folio obroni sie tak jak twoja rafa to jest awykonalne
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 10 Maj 2007, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Koniu napisał:
z teza ze dobra strona w flash obroni sie sama musze polemizować i to mocno, twoja strona jest zupelnie czyms innym niz folio grafika w flashu i nie powiesz mi ze równiez takie folio obroni sie tak jak twoja rafa to jest awykonalne

Może i masz rację, to tylko moja teoria.
Wprawdzie zauważyli tę stronę w wielu znaczących portalach łącznie z biuletynem Microsoft i stąd moje błędne przekonanie.
Była wymieniana w paru czasopismach, które zamieściły ją na swoich stronach, gdzieś tam żyje własymy życiem.
Może to stąd się wzięło moje błędne przekonanie.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 10 Maj 2007, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Już wielu klientów zgłaszało się do mnie i Max'a ze zrobieniem stron we flash. Wszystkim odradzam takie bajery, chyba że ktoś ma 2 wersje strony: html i flash. Sam flash jest piękny i robi wrażenie, ale pod kątem SEO to ciężki temat i trzeba mieć mocne zaplecze zewnętrzne do podlinkowania takich stron. Strona we flash nie obroni się sama w Google, bo we flash roboty nie mają czego indeksować.

Jeżeli strona ma ciekawą tematykę (tak jak strona Waldka www.rafa.koralowa.pl ), to ludzie sami na swoich stronach będą linkować do strony i to nas wypromuje, ale jeżeli ktoś myśli o swoim portfolio we flash to niech zapomni o wysokiej pozycji na kluczowe dla webmastera i grafika frazy - chyba że ma mocne zaplecze zewnętrzne. Jak ktoś chce zaistnieć w Google na wysokich pozycjach, to wtedy dwie wersje strony i może bajerować klientów wersją flash...
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 10 Maj 2007, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


a jak frazy nie są zbyt mocno oblegane to same linki wystarczą ? co sądzicie ?
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 10 Maj 2007, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Narazie mam portfolio we flashu ale powoli myślę nad przestawieniem się na zwykłą html/css z elementami flasha.
Myślę że dobry pomysł to właśnie zwykła strona z buttonami i topem flasha. Bajera jest większa niż przy "suchym" html a i pozycjonuje się lepiej.

Nie wiem tylko czy przy portfolio jest to jakaś wielka różnica bo cała zawartość to praktycznie grafika z małymi opisami. Cóż, ale to chyba i tak lepiej niż zero czegokolwiek w indeksacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 10 Maj 2007, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Waldku twoja strona obroniła by się nawet jak by byla na ramkach
a) zawiera ciekawą treść
b) twoje porady

same +

co do flasha jak mowilem tylko strona flash z wersja html mowiać o portfolio grafika bo flash bedzie pokazem tego co sie potrafi a html bedzie ta z której user tr\fi z wyszukiwarki
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 14 Maj 2007, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Flash pod google, ma rowne szanse jak ze statykiem.

Powiem jedno radze sie zapoznac porzadnie ze srodowiskiem flash8 (a znajdziesz sliczne rozwiazania), a potem SEO wtloczenie do projektu standardu... (...)
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie strony flash
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group