Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] Zlęcę przerobienie kodu strony

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ zlec? ] Zlęcę przerobienie kodu strony « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
kotekk2
PostWysłany: 20 Maj 2007, 20:24    Temat postu: Zlęcę przerobienie kodu strony Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 10


Witam, zlece przerobienie kodu strony na taki aby otwieral sie dobrze w przegladarce IE, wszystkie inna chodza jak marzenie a pod systemowa sa straszne bledy. Kod mozna zobaczyc na www.autofilmy.info

Kontakt: gg 5494994 Zawsze niewidoczny, badz autofilmy@o2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
przemo85
PostWysłany: 20 Maj 2007, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Czytając ten post spodziewałem się raczej że będą typowe błędy typu zła interpretacja cssów czy układów elementów w ramkach - z tymi elementami zazwyczaj są problemy pod IE kiedy na innych działa bez zarzutu.
Ale tutaj się zaskoczyłem -po raz pierwszy IE nie chce mi otworzyć strony pisze: "operacja przerwana". hmmm...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kotekk2
PostWysłany: 20 Maj 2007, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 10


No i to jest zagwostka mojej ulubionej jakze przegladarki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 28 Maj 2007, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

nie wiem czy to wciąż aktualne... bo strona wygląda ok:


chętnie pomogę, jesli prośba nadal aktualna, zapraszam na PW
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kotekk2
PostWysłany: 31 Maj 2007, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 10


Nie juz dzieki strona przeszla modernizacje i juz jest ok:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] Zlęcę przerobienie kodu strony
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group