Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » RadioActiv - prototyp do oceny.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 RadioActiv - prototyp do oceny. « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 19 Kwi 2007, 11:20    Temat postu: RadioActiv - prototyp do oceny. Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Według waszych wskazań i zaleceń siedziałem troszkę nad pewnym projektem.

Jest on dopiero ukończony w 70% ale już teraz chciałbym znać waszą wstępną opinię.

Zobaczyć go można pod tym adresem: http://ck.e-rozglosnie.info/

Czekam na uwagi itp.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 19 Kwi 2007, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

mnie się podoba Smile choć może na górze za dużo zielonego i ten różowy mógłby być bardziej pomarańczowy Razz
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 27 Kwi 2007, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Jak widać mój layout cieszy się popularnością wśród osób, które bezprawnie je kradną i przerabiają:

http://img266.imageshack.us/img266/2637/xxxfv4.png

To jest mój szablon (teraz przerobiony), który został skradziony przez użytkownika diabel30 z forum.radiostacje.pl.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 27 Kwi 2007, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

na policje z nim i do sądu
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Suzos
PostWysłany: 14 Cze 2007, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 17

Skąd: Be?chatów

Cześć cezars Laughing
Jeśli chodzi o kradzież projektu to wiem już o tym ale przyznasz mi chyba rację że top tego layoutu pochodzi z innego szablonu Razz
A ck... według mnie jak na portfolio jest dość interesujące - lightbox zastosowałeś - fajnie wygląda lecz szkoda że tak mało projektów Razz może to być twoja dobra wizytówka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » RadioActiv - prototyp do oceny.
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group