Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 17 Cze 2007, 00:15    Temat postu: Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin, jak jest na Kylos.pl? Zastanawiam się też nad kei.pl, ale jeszcze nie zdecydowałem... Właśnie skoczyło mi cisnienie przez tą całą Domenomanię: zacząłem przeglądać sobie statystyki stat24 i szczerbaty wykres poszczególnych dni mówi sam za siebie.. Mało tego! Właśnie baza leży Mad Super było w pierwszych trzech miesiącach - po prostu bosko wszystko działało. Pingi poniżej 25ms, transfer co najmniej 2 Mb/s (więcej w domu nie miałem), a dziś ze swojego serwera ściągałem duży plik z prędkością... do 35 KB/s Evil or Very Mad Routing przez Niemcy, choć serwery w Polsce.. parodia! a w ciągu tygodnia są 2-3 dni, kiedy kilka razy dziennie łącza zdychają... nie no bez jaj, mili Panśtwo n Czy ten hosting nie może zawsze działać dobrze, tylko okresowo się pierdolić? Evil or Very Mad Pasuje mi przenieść strony, jeszcze nie wiem gdzie, ale po dotychczasowych doświadczniach trudno coś wybrać: doskonały i365 - wiadomo jak skończył, świetna Nazwa też schodzi na psy. Wszystko potrafi się spieprzyć. Jak się wk...e, to poduczę się administracji debianowskim serwerem, dopłace za zdjęcie limitu na upload do sieci i w domu postawię serwer na starym kompie. Prądu nie brakuje (od kilku miesięcy w radiobudziku nie musiałem godziny ustawiać Smile ). Co polecacie? Cena schodzi na drugi plan, bo jak kto mówią: kto tanio kupuje, ten dwa razy kupuje Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Waldek
PostWysłany: 17 Cze 2007, 04:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Home.pl, takie doświadczenie jak Wasze są mi obce.
Zapominam, że mam serwer który mi obsługuje strony a że są problemy to wiem od Was.

To brzmi jak reklama, ale mając strony na home zdrowszy umrzesz, szkoda nerwów.
Nie przypominam sobie abym KIEDYKOLWIEK MIAŁ PROBLEM. Smile
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 17 Cze 2007, 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
Martin, jak jest na Kylos.pl?

Jak widzisz od czasu przeniesienia tam niektórych moich stron - przestałem marudzić. Brak marudzenia = zadowolony z działania! Od czasu przeniesienia na kylos.pl przestałem myśleć o tym, czy jak wstanę rano to czy serwer będzie działał..., a strony będą dostępne.

Nie chcę nikogo namawiać, bo kiedyś namawiałem na i365 i zarówno u mnie jak i znajomych pozostał niesmak po tym serwerze i usługach tego hostingu.

Home.pl o którym pisze Waldek, to naprawdę bardzo stabilny serwer, ale nie na moją kieszeń. W tej cenie wolę zainwestować w dwa serwery i zbudować na nich większą ilość zaplecza. W przypadku Home.pl (miałem tam strony) zauważyłem, że u nich jest jakieś dziwne naliczanie transferu. To co mi się nie podoba na Home.pl: przy wykorzystanym transferze trzeba kupić (opłacić) cały roczny pakiet, bez względu na to czy zużyłeś transfer (roczny) po miesiącu czy po 11 miesiącach. Nie było możliwości zakupu dodatkowego transferu, tak jak jest to na innych hostingach (może się coś zmieniło?)
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 17 Cze 2007, 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


podłączę się do tematu a jakie macie zdanie o OVH ? ,
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 17 Cze 2007, 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

neeon napisał:
jakie macie zdanie o OVH ?

Co do ich stabilności, nie mogę nic powiedzieć. Nie miałem tam konta, tak więc trudno mi coś o nich napisać. Jedynie zauważyłem, że sporo stron zgłaszanych do katalogów stron, którymi moderuję - jest na ich serwerach. Jednak większość tych stron, to typowie zaplecze, tak więc nie widziałem, żeby ktoś trzymał tam swoje normalne strony...

Z tego co dobrze pamiętam, to kristooki ma (lub miał) u nich strony... Może coś napisze.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczaja
PostWysłany: 17 Cze 2007, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Ja od paru late korzystam z usług livenet.pl Jestem zadowolony, oczywiście zdarzało im się, że serwer był przez chwilkę niedostępny ale przez ten okres co korzystam z ich usług to było 2 może 3 razy. Obsługa też solidna.
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BoDeK
PostWysłany: 17 Cze 2007, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

Korzystam z usług OVH mam tam swój blog oraz nie dawno zakupiłem u nich drugi serwer pod strone Świat Tapet. Co do pierwszego serwera nie mam żadnych zastrzeżeń, serwer jak i domena za miesiąc będzie kończyć roczek i nie miałem żadnych awarii i problemów żeby strona nie działała, jedynym minusem jest to że są pewne ograniczenia w ich usłudze np. brak podłączenia innych domen i kilka by się jeszcze znalazło. Oczywiście taka opcja jest dostępna za dopłatą. Ale za 50zł serwer+domena na 2 lata chyba nie można wymagać więcej a serwer 1 GB 30GB transferu miesięcznego wystarczy w zupełności na blogowanie.
Jeśli chodzi o niedawno u nich zakupiony serwer pod drugą stronę to nie jestem zadowolony, czasami są problemy z bazą danych, może to też wina CMSa z którego korzystam ale raczej nie.
Więc moje zdanie co do hostingu OVH jest podzielone. W każdym razie mój blog zostaje na tym hostingu już przedłużyłem z nimi umowę na kolejne 2 lata. A jeszcze jedno, warto wspomnieć o szybkiej pomocy od strony OVH, bardzo szybko odpisują na pytania i problemy.
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
neeon
PostWysłany: 17 Cze 2007, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


do czego bije Martin , bardziej jestem zainteresowany ich domenami .info nie widziałem nigdzie tańszych , a wiadomo że jak już bym miał te kilka domen to chciałbym mieć wszystko w jednym miejscu ….

Martin napisał:
Jednak większość tych stron, to typowie zaplecze


to mam właśnie na myśli
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 17 Cze 2007, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

własny dedyk jest najlpeszy Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 18 Cze 2007, 01:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

OVH ma jakies limity na polaczenia z baza, nie wiem jak to w "godzinach szczytu" wyglada... Nad Home.pl kilka razy powaznie sie zastanawialem, na plus podzialala tez prezentacja, ktora nie ta dawno wkleilem na forum, ale za bardzo przyzwyczailem sie do cPanelu Wink Pod tym wzgledem Kei.pl ląduje w tym samym worku, co Home.pl i kto wie czy wlasnie z tego worka nie wybiore.

zgred, pewnie przyjdzie kiedys taki dzien, ze i ja bede musial na swoje pójśc Wink Wtedy ci przytakne Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 18 Cze 2007, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Ja zaczynałem od darmowych kont na OVH i powiem wam że byłem zadowolony. Niestety nie dało sie do nich podpiąć domeny więc musiałem zamówić konto komercyjne u nich i wszystko by było pieknie ładnie gdyby nie fakt ze podczas zamawiania wyskoczyła mi strona z formularzem po francusku!! i musiałem w ciemno wybierać opcje i niestety wybrałem źle Confused

Zamisat gratisowego 1Giga wolnego miejsca na koncie zamówiłem 1....Megabajt !!
O tym ze tak jest dowiedziałem się po pół roku kiedy zaczeły się problemy z wysyłaniem plików na serwer. Kiedy napisałem jaki mam problem na ich forum, to się okazało ze na 1megowym serwerze mam 20 mega plików wiec niech sie nie dziwie ze mi się miejsce skończyło.... szczena mi opadła. Poprosiłem o zmianę pojemności konta - bo nie takie zamawiałem i że mogę dopłacić ewentualnie - odpowiedź. Proszę założyć drugie konto - wykupić drugą domenę i dostanie Pan darmowy serwer - bo tak zmienić w panelu to oni nie mogą.... podziękowałem OVH Wink

Podsumowując - darmowe konta 60free w OVH Good
komercyjne - Evil or Very Mad kpina Evil or Very Mad kpina Evil or Very Mad

ps: o tym ze standardowy MOD_REWRITE nie działa na ovh to już chyba wspominać nie trzeba


EDIT:
znalazłem temat na forum OVH o moim problemie
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=4197
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.


Ostatnio zmieniony przez kristooki dnia 18 Cze 2007, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 18 Cze 2007, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

kristooki napisał:
o tym ze standardowy MOD_REWRITE nie działa na ovh to już chyba wspominać nie trzeba

Myślałem, że sobie jakiś serwisik do zaplecza postawię na OVH, ale bez mod-rewrite, to nie zawracam sobie z nimi głowy....
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 18 Cze 2007, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Na zaplecze sie nadaje Wink Standardowy nie działa - należy wprowadzić kilka zmian - które miały zapobiec chyba stawianiu zaplecza prze osoby nieznające sie na rzeczy.
Jeśli sam piszesz polecenia w pliku .httacess to dasz sobie rady - jeśli instalujesz standardowego SEO CMSa z gotowymi regułami to wywala bład i taki "amator" wymieka Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 18 Cze 2007, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

To w takim razie pobawię się w wolnej chwili Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 18 Cze 2007, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

wiecej info znajdziecie na www.webhostingtalk.pl Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny Strona 1 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group