Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Narzędzia » [szukam] Generator "bezsensownych" zdań

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [szukam] Generator "bezsensownych" zdań « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
dawidek144
PostWysłany: 25 Mar 2007, 16:04    Temat postu: [szukam] Generator "bezsensownych" zdań Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 45


Widziałem kiedyś sktypt , który tworzy zdania.Wybiera słowa z bazy i losowe je pokazuje ( według struktury podmiot + orzeczenie itd. )

Oczywiście po ściągnięciu wywaliłem to , ponieważ wydawoł się zupełnie nieprzydatne.

Teraz naszła mnie pewna myśl i chciałbym zrobić pewien test , jednak nie mogę nigdzie znalexć tego skryptu.

Czy ktoś z Was nie ma go może gdzieś pod ręką ?
_________________
Fanklub Elishy Cuthbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Pawel Kobis
PostWysłany: 21 Cze 2007, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

spamować się koledze zachciało eh nie ładnie. Nie wiem czy to forum popiera takie praktyki więc za bardzo pomóc nie mogę ale jest takie cudo faktycznie i można je znaleźć w necie
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 21 Cze 2007, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

....... i przyczynic sie do powstawania ogromnego smietnika. no i zdobyc kilka dodatkowych punktow z linkora Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 22 Cze 2007, 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

no znalazłem: http://ksiegarnia.pwn.pl/6429_pozycja.html Very HappyVery HappyVery Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Narzędzia » [szukam] Generator "bezsensownych" zdań
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group