Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Narzędzia » Pasek narzędziowy WebSEO toolbar

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Pasek narzędziowy WebSEO toolbar « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 14:41    Temat postu: Pasek narzędziowy WebSEO toolbar Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pasek narzędziowy WebSEO toolbar

Pasek narzędziowy WebSEO jest to narzędzie przeznaczone dla twórców stron internetowych a głównie pozycjonerów. Na pasku instalowanym w przegdądarce stron (aktualnie Internet Explorer i FireFox) znajdują się narzędzia przydatne każdemu użytkownikowi sieci który zajmuje sie pozycjonowaniem stron. Wiecej o opisach funkcji toolbaru znajdziesz w dziale "Funkcje".

Twórcami toolbara są sami jego użytkownicy dlatego jest on ciągle dopracowywany. Ty też możesz pomóc tworzyć toolbar - wystarczysz, że prześlesz nam swój pomysła poprzez e-mail lub dasz znać w dyskusji nt. toolbara na jednym z forów dyskusyjnych.

Pasek narzędziowy dla pozycjonerów i webmasterów jest darmowy, bez spyware-u ani wirusów, nie otwiera reklam, nie przeszkadza w wyszukiwaniu, nie jest wymagane podawanie danych osobowych.



Co pasek narzędziowy WebSEO pozwala mi zrobić?
- Wyszukuj, będąc na jakiejkolwiek stronie. Wbudowana wyszukiwarka Google, Hm?, Netsprint, Yahoo i MSN.
- Uzyskaj szybki dostęp do przydatnych odnośników. Zestaw linków potrzebnych każdemu pozycjonerowi stron.
- Sprawdź dowolną stronę pok kątem seo. Możliwość łatwego sprawdzenia strony w wyszukiwarkach - ilość linków do strony, zaindeksowane podsytony, PageRank.
- Czytaj nowości se świata seo. Codziennie aktualizowane źródło nowości ze świata seo w Twoim pasku.
- Chatuj z innymi użytkownikami paska. Wbudowany chat pozwala na rozmowy między pozycjonerami w wolnym czasie.
- Chroń swoją prywatność. Blokuj pop-upy, czyść cookies, cache, i historię odwiedzanych stron.

Strona toolbara: http://toolbar.webseo.pl/
Pobieranie: http://webseo.ourtoolbar.com/
Rozmowa na forum: forum PiO toolbar WebSEO
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


WOW rewelacyjny toolbar.
Good
Zainstalowałem go sobie i podoba mi się jego funkcjonalność. Zastanawiam się nad odinstalowaniem Google Toolbar, bo ten WebSEO toolbar ma podobne funkcje a jest polski i z przekierowaniem na to co mnie interesuje. Dzięki Martin za informację o tym toolbarze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Również sobie zainstalowałem ten toolbar i na razie jestem zadowolony z niego Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 08 Kwi 2006, 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Zapowiada się fajne narzędzie Cool

Wtyczkę w Firefoxie zainstalowałem, teraz pozostaje go zrestartować (ciężko z tym, ponad 20 zakładek Very Happy ).

Dzięki za namiar, sprawdzimy ten toolbar.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Katrin
PostWysłany: 08 Kwi 2006, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Do tej pory nie miałam u siebie toolbara, ale skoro Martin tak zachęca to sobie również na swoim profilu zainstalowałam. Wyszukiwarka w toolbarze przyda się na pewno. Wink
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 10 Kwi 2006, 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


No proszę i jest polski odpowiednik Google toolbar z kilkoma udogodnieniami. Dobra robota. Właśnie sobie zainstalowałem i testuje funkcjonalność przycisków oraz opcji na pasku narzędziowym. Szkoda, że nie ma jeszcze wersji pod Operę. No ale po Firefox też mi pasuje. Dzięki Martin za informacje i link.
Good
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Toolbar WebSEO jest już dostępny w wersji finalnej (1.0). Zapraszam i zachęcam wszystkich do zainstalowania i korzystania z toolbar'a - http://webseo.ourtoolbar.com/
Good
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Zrobiłem upgrade Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wekk
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 15


zainstalowalem toolbar, wszystko pieknie tylko jak wchodze na strone to nie odswieza mi pageranka, IP, BL, trzeba cos zmienic zeby sam odswiezal ? Na wszystkich stronach pg=0 IP=87 BL=38400000, nie wazne na jakies jestem stronie, i czy dopiero uruchomilem FF.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 27 Cze 2007, 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

zobaczcie Wink http://toolbar.webseo.pl/napisali.php
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 27 Cze 2007, 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cytat:
zobaczcie http://toolbar.webseo.pl/napisali.php

Chodzi ci o to:
Cytat:
Pasek narzędziowy WebSEO toolbar - Dyskusja nt. toolbara na forum serwisu kataloog.info


Bardzo przydatny pasek narzędziowy, więc warto o nim pisać.
Pisz?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 27 Cze 2007, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

zawsze miło spotkać się w internecie z linkami do rozmów na forum KCS Wink

Ja to sie zdziwiłem kiedy zobaczyłem moją opinie (przedostatnia) na temat skryptu quick.cart na oficjalnej stronie autora Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 27 Cze 2007, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Informacja o tym, ze poruszyliśmy ten temat na forum była odnotowana na tej stronie zaraz po powstaniu tego postu (Kwi 07, 2006).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Narzędzia » Pasek narzędziowy WebSEO toolbar
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group