Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Aktywacja konta na forum KCS z poczty WP.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Aktywacja konta na forum KCS z poczty WP.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 04 Lip 2007, 17:48    Temat postu: Aktywacja konta na forum KCS z poczty WP.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


Jako że sam doswiadczyłem zjawiska niemożności aktywacji konta (brak meila aktywującego konto) może warto by dać info podczas rejestracji (przy polu emaila) by nie wpisywano meili z WP (przynajmniej tymczasowo)?

Nie mam wgladu w staty i nie wiem jaki odsetek userów rejestruje się z takimi meilami, jezeli jest on mały, to mija sie z celem, jeżeli jest to znacząca ilość userów, wtedy ma to sens.

Admini nie kontaktowali sie z WP w tej sprawie, by dali jakiesinfo, czemu nie przepuszczają meili z tej domeny?
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
neeon
PostWysłany: 04 Lip 2007, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


zakręcony napisał:
że sam doswiadczyłem zjawiska niemożności aktywacji konta


i jak sobie poradziłeś ?
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 04 Lip 2007, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


1) poczytaj FAQ
2) kontakt na KCS

co do 1, to tam jest sugestia by skontaktowac sie z adminem, trochę cięzko, bo meila i pw mozna wysłac po zalogowaniu się

co do 2, to tam jest sugestia by kontaktowac sie przez forum

normalnie bym sobie odpuścił, ale nie byl bym sobą, na innym forum, @Martin'a "dorwałem" i sprawę załatwił jak nalezy Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 05 Lip 2007, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zmieniliśmy w konfiguracji forum adres serwera SMTP do wysyłania poczty. Czy mógłbyś sprawdzić, czy przychodzą do ciebie na @wp.pl maile np: informujące o odpowiedzi na Twój post?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 05 Lip 2007, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


ok, ale ja mam już zmieniony adres Wink, teraz go zmienie na wp.pl
jak nie dojdzie to dam znac na innym forum Wink

Edit: doszło i na wp.pl :] teraz ciekawe kiedy znowu zaczną utrudniać...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Aktywacja konta na forum KCS z poczty WP.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group