Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
agaa_p
PostWysłany: 06 Lip 2007, 11:09    Temat postu: Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 6


Witam

Chciałam jedynie dowiedzieć się, czy i kiedy moja strona
http://www.ateliera.sklepy24h.pl/ zostanie umieszczona w KCS?
Zgłoszenie wysłałam już jakiś czas temu od razu umieszczając na stronie baner.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 06 Lip 2007, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

W niezaakceptowanych zgłoszeniach do katalogu nie widzę tej strony. Nie przypominam sobie, abym podczas akceptacji stron widział ją w zgłoszeniach.

p.s. katalogiem KCS moderuje kilka osób.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 06 Lip 2007, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

to ja tez mam pytanie: zgłaszałem www.bajkowyogrod.pl - i nie mam odp Sad

wiem martin że 98% odrzucacie (spirytus?) ale przydałoby się zwrotne info na zasadzie sorry Sad
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
max
PostWysłany: 06 Lip 2007, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


No i wysyłaj tu to tych ludzi maile... dzięki serdeczne.. nie mamy na to czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 06 Lip 2007, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


do wysyłania możecie dorobic automat, wtedy nie odczujecie straty czasu :)
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 06 Lip 2007, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

max ja ciebie rozumiem i jak napisałem skoro 98% odrzucacie to co szkodzi dorobić automat ... a z drugiej strony chce wiedziec czy stron ajest zaakceptowana czy nie...

czekam za przeproszeniem jak ten osioł i nie wiem czy strona wesżła czy nie ? skąd moge wiedziec czy za pol roku znowu jej nie zgłosze bo nei mam odpowiedzi.

Dla mnie brak odpowiedzi jest czystym olewaniem klienta (sorry za to ale pracuje w najwiekszym banku polskim i wspolpracuje z wielom apodwykonawcami gdzie odpowiedz to podstawa).
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 06 Lip 2007, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

zgred napisał:
chce wiedziec czy stron ajest zaakceptowana czy nie

Jeżeli nie otrzymujesz odpowiedzi a strony nie widzisz w katalogu, to znaczy że jej ktoś z moderatorów nie zaakceptował. Kiedyś wysyłaliśmy informację o braku akceptacji, jednak odpowiedzi niektórych osób na odrzucenie ich stron nie należały do przyjemnych i stwierdziliśmy, że nie mamy ochoty czytać odpowiedzi nie mieszczących się w granicach kulturalnych odpowiedzi (grzecznie to ująłem).
zgred napisał:
Dla mnie brak odpowiedzi jest czystym olewaniem klienta

Nie olewamy nikogo. To prywatny katalog stron i nie mamy obowiązku informować o odrzuceniu zgłoszenia. Gdyby katalog był płatny i pobieralibyśmy pieniądze za samo zgłoszenie strony, to wtedy musielibyśmy odpowiadać. Nie pobieramy opłat i nie mamy obowiązku informowania o odrzuceniu.
zgred napisał:
pracuje w najwiekszym banku polskim i wspolpracuje z wielom apodwykonawcami gdzie odpowiedz to podstawa

Odpowiedz jest podstawą w firmach czerpiących korzyści materialne z usług. Nasz katalog jest katalogiem darmowym, który tworzy kilka osób poświęcając mu prywatny czas. Nie czerpiemy korzyści z prowadzenia katalogu i promowaniu cudzych stron. Jak każda prywatna strona mamy własny regulamin, z którym warto się zapoznać przed zgłoszeniem strony.

http://kataloog.info/regulamin.php napisał:
13. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do usunięcia strony WWW bez podania przyczyny. Zgłoszone strony do katalogu KCS przeglądane są kilka razy dziennie i jeżeli w ciągu 24h Państwa strona nie pojawi się w zbiorach katalogu, oznacza to niezaakceptowanie strony przez Redaktorów katalogu KCS.
16. Redaktorzy nie maja obowiązku wyjaśniać przyczyn usunięcia strony z Katalogu.


Katalog KCS funkcjonuje od kilku lat i przez ten okres czasu spotkaliśmy się z różnymi sytuacjami, przez które rozbudowaliśmy nasz regulamin o kilka punktów które w pełni wyjaśniają nasze działania. Pozdrawiam serdecznie
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agaa_p
PostWysłany: 06 Lip 2007, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 6


Martin napisał:
W niezaakceptowanych zgłoszeniach do katalogu nie widzę tej strony. Nie przypominam sobie, abym podczas akceptacji stron widział ją w zgłoszeniach.

p.s. katalogiem KCS moderuje kilka osób.


no dobrze, ale co z tym dalej? czy to oznacza, że zgłoszenie nie dotrało i mam wykonać je ponownie czy że zostałam odrzucona?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 06 Lip 2007, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

no cóż - wyłgałes się znakomicie Razz

niemniej jednak jestem z tych "prawie" kulturalnych osób Wink i chciałbym wiedzieć w ktora stroną jadę. owszem świat się nie kończy na kataloog-u Razz
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 06 Lip 2007, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

zgred napisał:
jestem z tych "prawie" kulturalnych osób i chciałbym wiedzieć w ktora stroną jadę

Ty należysz do kulturalnych osób, a skąd mamy wiedzieć kto z osób zgłaszających strony nie odpowie nam w taki sposób jak niektórzy nam odpisują (k..., pie.... itp). Nie mamy ochoty czytać takich maili i stwierdziliśmy, że wolimy nikogo nie informować o braku akceptacji. Informujemy jedynie osoby po akceptacji strony. Jeżeli strona nie pojawia się przez kilka dni w zbiorach katalogu, to znaczy że któryś z moderatorów jej nie zaakceptował.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 06 Lip 2007, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

wiem wiem ... powtarzasz się ;P normalnie jak moja żona - pewnie dlatego że udaję że jej nie słysze hehehehe
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
agaa_p
PostWysłany: 06 Lip 2007, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 6


wrzucanie wszystkich osób do jednego worka z tymi wulgarnymi jest nie w porządku. Chyba nie jest ich większość. Tak, tak, wiem że ludzie potrafią być prymitywni. Ale co z resztą, tych odrobinę i bardziej taktownymi?

Cholera no nikt nie lubi być "olewany" o tak jak ja teraz Wink dalej nie wiem na czym stoje n
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Lip 2007, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

agaa_p napisał:
Cholera no nikt nie lubi być "olewany" o tak jak ja teraz

Napisałem moją odpowiedź pod twoim pierwszym postem. Sam nie moderuję katalogiem i nie mogę odpowiadać za wszystkich redaktorów katalogu KCS. Pozdrawiam serdecznie
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agaa_p
PostWysłany: 06 Lip 2007, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 6


Martin napisał:
agaa_p napisał:
Cholera no nikt nie lubi być "olewany" o tak jak ja teraz

Sam nie moderuję katalogiem i nie mogę odpowiadać za wszystkich redaktorów katalogu KCS. Pozdrawiam serdecznie


W porządku, rozumiem, ale chociaż podpowiedz co mam dalej zrobić bo stoje w martwym punkie i dalej nic nie wiem Smile

może wysłać jednak jeszcze raz zgłoszenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemo85
PostWysłany: 06 Lip 2007, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Mnie taki brak info spotkał już parokrotnie na zachodnich serwerach.

Raz zdarzył się przypadek zupełnie odwrotny: miesiąc temu dostałem maila z info o przyjęciu do pewnego zachodniego katalogu a stronki nie ma w nim do dziś. Dziwne, teraz dopiero człowiek nie wie co myśleć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group