Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 06 Lip 2007, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


daltego, ja ani nie informuję o dodaniu, ani o odrzuceniu, czas na dodanie okreslony, jak po nim nie ma to nie ma...

a w KCS czas jest określony na dodanie? nie porównuję się, bo nie ta liga i nie ta ilość oczekujących, zwykła ciekawośc...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
agaa_p
PostWysłany: 06 Lip 2007, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 6


oto cytat z regulaminu
"Zgłoszone strony do katalogu KCS przeglądane są kilka razy dziennie i jeżeli w ciągu 24h Państwa strona nie pojawi się w zbiorach katalogu, oznacza to niezaakceptowanie strony przez Redaktorów katalogu KCS.".

i wszystko jasne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 06 Lip 2007, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


to chyba ciut nieaktualne, ponad rok temu dodawałem stronę i po kilku dniach (dopiero) została dodana, oczywiście mógł to byc wyjątek potwierdzający regułę Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 07 Lip 2007, 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Od reguły jaką przyjęliśmy, czyli 24h od zgłoszenia strony są odstępstwa w związku:
- okres wakacyjny lub urlopowy redaktorów (Więcej czasu na odpoczynek mniej na przeglądanie stron. Katalog KCS jest prywatnym katalogiem - NIE jesteśmy komercyjnym katalogiem typu katalog.wp.pl i zajmujemy się KCS w wolnej chwili.)
- katalogi stron (Zdarzają się sytuacje, że katalogi są zgłaszane jedne za drugim i przy akceptacji ich od razu, po wejściu na stronę główną katalogu KCS każdy widziałbym tylko katalogi stron, a nam zależy na promowaniu serwisów. Jeżeli chodzi o katalogi, to dodatkowe punkty są zapisane w regulaminie. Akceptacja innych katalogów trwa trochę dłużej.)
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 07 Lip 2007, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

jak najprościej dodac katalog do KCS: wystartowac w konkursie na perłę Razz
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
przemo85
PostWysłany: 07 Lip 2007, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

przemo85 napisał:
miesiąc temu dostałem maila z info o przyjęciu do pewnego zachodniego katalogu a stronki nie ma w nim do dziś.


Dziś po moim zapytaniu odnośnie statusu strony, otrzymałem taką odpowiedź:

Cytat:
No problem. Submissions are a little backed up right now, but we will make sure to add your site during tomorrow's batch update.


Minął już prawie miesiąc odkąd submitowałem stronkę. To dla tych co myślą że w KCS długo się czeka na dodanie Wink
Cóż, prestiżowe katalogi tak już mają, a KCS na pewno nie jest ot takim sobie katalogiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 07 Lip 2007, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

zgred napisał:
jak najprościej dodac katalog do KCS: wystartowac w konkursie na perłę

Coś wiesz na ten temat, bo Twój katalog został wyróżniony w styczniowej edycji: Perła Internetu Styczeń 2007.
przemo85 napisał:
KCS na pewno nie jest ot takim sobie katalogiem

Miło nam, że tak myślisz.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 07 Lip 2007, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

tak wiem - ale musi mieć to COŚ ...

multiportal.pl tez zglosze ale za jakiś czas. Jest zaindeksowany i jeszcze nad nim myslę i dopracuję Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Waldek
PostWysłany: 08 Lip 2007, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Czytam ten wątek z mieszanymi uczuciami.
Nie odpisuję do autorów stron, które nie zostały zakwalifikowane do katalogu.
Jeśli strona zaproponowana nie ukaże się w katalogu w ciągu 4-ch dni to została odrzucona.

Przyznaję, że mam z tego powodu nieco moralniaka, gdzieś tam z tyłu głowy pląta mi się myśl, że nie do końca jestem w porządku. Odpisując na temat nie zakwalifikowanej strony musiałbym to obszernie uzasadnić, niewątpliwie nie przekonałbym wielokrotnie autora.

Odpisuję wszystkim autorom stron zakwalifikowanych, wielokrotnie, jeśli strona mi się podoba z własnym komentarzem. Spotkałem się z wieloma odpowiedziami, że po raz pierwszy otrzymują maila nie z automatu.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 08 Lip 2007, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Waldek, podobnie jak redaktorzy katalogu KCS prowadzisz darmowy katalogi i oceniasz według własnego gustu, tak więc nie powinieneś mieć moralniaka jak usuwasz jakieś zgłoszenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agaa_p
PostWysłany: 08 Lip 2007, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 6


Moralniaka, że nie odpisuje się odrzuconym wypada mieć, ale jestem w stanie zrozumieć jej brak, co nie oznacza, że nie otrzymując żadnej odpowiedzi nie jestem zirytowana. Pełna embiwalencja uczuć.
Ku chwale to, że nie wszystkie strony, które się zgłaszają zostają przyjęte. Daje to wiarę, że korzystając z listy KCS nie będziemy ogladać bubli. Z drugiej strony, ciekawa jestem na ile to przekłada się w solidności firm, które dane strony reprezentują. To jednak są w stanie sprawdzić tylko klienci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 08 Lip 2007, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

własnie: to co mam zgłaszac ponownie strony ? bajkowyogrod.pl - dziennie 1000UU, intergraden.pl 200-300UU... klienci są zachwyceni - tylko czemu nie mordorzy ?

drąże temat bo mnie gryzie Wink
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zakrecony
PostWysłany: 09 Lip 2007, 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


...bo z gustami sie nie dyskutuje Wink jedni moga byc zachwyceni inni nie muszą w tym widzieć coś ciekawego Wink

dodatkowo, w przypadku gdy człowiek decyduje o czym kolwiek, zachodzi mozliwość tak zwanej pomyłki Wink

pół biedy jeżeli ktoś pomylił sie przez przypadek Wink

prosze nie odczytywać tego pochylonego jako jakies oskarżenie czy coś, ogólnie odniosłem sie do sytuacji kiedy to człowiek decyduje o czym kolwiek Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 16 Lip 2007, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jeśli kiedyś otrzymywałam powiadomienia, a teraz nie, od razu przychodzi mi na myśl, że źle wypełniłam formularz i zgłaszam stronę po raz kolejny. A to dodaje pracy zarówno mi, jak i moderatorom katalogu. Ostatnio kilka zgłaszanych przeze mnie stron otrzymało wyróżnienie. Strony zgłoszone pod koniec zeszłego tygodnia, o zbliżonym poziomie do tych wyróżnionych, nie zostały zaakceptowane. Może jednak warto zastanowić się ponownie nad informowaniem o akceptacji i odrzuceniu strony?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 16 Lip 2007, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


Oni już się zastanowili i:

a) nie chcą informowac o tym, bo informują w przypadku zaakceptowania, co oznacza, że jezeli w ciągu 24h (z poslizgiem w swieta, wakacje itp) nie masz odpowiedzi o akceptacji to strona nie spełnia wymogów (wymogów osób moderujących, opartych co prawda o regulamin, ale jednak ostateczne "tak" - należy do osoby decydującej)

b) nie odpowiada, nie zgłaszaj, nie masz problemu (ostre, ale należy uszanować ich decyzję), zwłaszcza, że podali argumenty swojego postepowania...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group