Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Ocena popularności stron internetowych do zmiany

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Ocena popularności stron internetowych do zmiany « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 11 Lip 2007, 20:55    Temat postu: Ocena popularności stron internetowych do zmiany Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Firma Nielsen/NetRatings, jeden z wiodących serwisów badających ruch w internecie, planuje wycofanie się z oceniania popularności witryn na podstawie liczby odwiedzin. Zamiast tego chce się skupić na mierzeniu czasu, jaki odwiedzający spędzają na danej stronie.

Firma już od jakiegoś czasu monitoruje średni czas spędzony na witrynie oraz średnią liczbę sesji przypadającą na użytkownika. Dodatkowo, teraz zacznie sporządzać raporty na temat łącznej ilości czasu i liczby sesji dla wszystkich odwiedzających. Ma to dać ogłoszeniodawcom, inwestorom i analitykom szerszy obraz tego, które strony cieszą się największa popularnością.

Nielsen nadal będzie dostarczał informacje o liczbie odwiedzin, ale nie będzie ich oficjalnie oceniał pod względem popularności, przynajmniej, jeśli chodzi o to kryterium. Przedstawiciele firmy twierdzą, że czas spędzony na stronie jest lepszym wskaźnikiem zaangażowania użytkownika.

http://www.nielsen-netratings.com/pr/pr_070710.pdf
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 12 Lip 2007, 04:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

czas spędzony na witrynie/liczba odsłon piowinny być wskaźnikiem jakości witryny, a popularność powinno się liczyć w/g liczby uu - to moje zdanie
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Ocena popularności stron internetowych do zmiany
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group