Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 10 Lip 2007, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

dziś kei.pl padło akurat wtedy, gdy chciałem wejść na ich stronę i założyć konto testowe...



póki co poprosiłem support Domenomanii o przeniesienie mojego konta na lepsiejszy serwer. Zrobili to i czekam, aż się odświeżą ich DNSy. Jeśli nowy serwer nie zaliczy wpadki, która by mnie wkur...ła, to chyba zostanę, tym bardziej, że w ciągu miesiąca planują przenieść serwerownię do Wrocławia i zmienić łącza (jakoś w to wierzę, bo dotąd wywiązywali się z obietnic, w przeciwieństwie do pewnej znanej firmy... Wink ).. bo tak mi się nie chce znowu tego wszystkiego przenosić... Rolling Eyes
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 10 Lip 2007, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ja od kiedy część swoich serwisów przeniosłem na wspomniany wcześniej hosting - nie mam żadnych problemów. 100% satysfakcji ze stabilności działania. Cool
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 10 Lip 2007, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin, mówisz o Kylos.pl?
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 10 Lip 2007, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
mówisz o Kylos.pl

TAK! Nie chcę zapeszyć, ale jestem z tego hostingu naprawdę zadowolony. Z każdym z dotychczasowych serwerów hostingowych miałem mniejsze, lub większe kłopoty a z tym od początku wszystko układa się tak jak trzeba (oby nie zapeszyć).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 10 Lip 2007, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jeśli chodzi o mnie, jestem bardzo zadowolona z www.iq.pl i jeśli ktoś nie ma kogo wpisać w poleconych, prosiłabym o wpisanie mojego nicka Wink A to dlatego, że mam zamiar przedłużyć u nich ważność konta, a jeśli ta promocja z poleconymi jeszcze jest aktualna, będę miała dodatkowo parę miesięcy. Najbardziej jestem zadowolona z obsługi, z tego jakie wykazują interesowanie aby podpasować ze wszystkim swoim klientom. Jeśli chodzi o stabilność, problemy są wyjątkowo rzadko, ale wiadomo, że żaden hosting nie zagwarantuje 100% poprawnego działania. Jeśli są problemy to zwykle w nocy i są spowodowane jakimiś zmianami.

Na ovh mam jeszcze jedno konto, ale rzadko zaglądam na tę stronę, więc nie wiem czy dalej działa tak dobrze Smile Ogólnie raczej byłam z niego zadowolona.

Jeśli chodzi o livenet, nigdzie nie spotkałam się z gorszą obsługą. Wyobraźcie sobie, że na ich forum dostałam bana za to, że wspomniałam o ich małej wpadce. Admin nie potrafił mi nigdy odpowiedzieć na pytanie i jeśli pytałam coś o domeny, nie odpowiadał na pytanie tylko pisał o tym, co oni mają w ofercie. Chciał tak przekabacić, żeby skorzystać z ich usług mimo że mówiłam, że już mam zarejestrowane domeny.

Miałam też konto na webd.pl ale już w pierwszym tygodniu miałam problemy z połączeniem z bazą i zrezygnowałam. Podejrzewam, że to zwykły zbieg okoliczności z tym, że mieli jakieś problemy akurat wtedy kiedy założyłam testowe konto. Myślę jednak, że skorzystam jeszcze kiedyś z ich usług, bo mają ciekawe parametry, a potrzebuję zupełnie nowego konta Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 10 Lip 2007, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Szkoda, ze w Iq nie ma czegoś pomiędzy Basic a Standard Wink Przetestuję te trzy firmy Iq, Kei, Kylos (kolejnośc alfabetyczna Wink ), bo dosyć mam już ciągłych przenosin - skończyło się oszczędzanie. Po cichu liczę, że jeszcze Domenomania zaskoczy i zacznie działać jak kiedyś, ale póki co jest kiepsko
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 10 Lip 2007, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


W iq można zagadać w sprawie konkretnych parametrów.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 10 Lip 2007, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

za wcześnie zacząłem marudzić, a przecież w planach mam kolejny serwis.. Lexy, a jesteś w stanie powiedzieć mi jak z mocą serwerów Iq? To, że Kei.pl zajechać ciężko, to wiem, ale o Iq nic w tej kwestii nie słyszałem. Poszukam, rzecz jasna, ale Ciebie, jako użytkowniczkę pytam Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 11 Lip 2007, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Lexy napisał:
Miałam też konto na webd.pl ale już w pierwszym tygodniu miałam problemy z połączeniem z bazą i zrezygnowałam. Podejrzewam, że to zwykły zbieg okoliczności z tym, że mieli jakieś problemy akurat wtedy kiedy założyłam testowe konto. Myślę jednak, że skorzystam jeszcze kiedyś z ich usług, bo mają ciekawe parametry, a potrzebuję zupełnie nowego konta Smile

kilka dni temu znalazłem to na forum Dobreprogramy.pl



link do wątku: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=167957
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 11 Lip 2007, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Słyszałem właśnie, że webd.pl jest dziurawe jak ser szwajcarski...
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 11 Lip 2007, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

He he he znam ich admina Very Happy

Ale tak poważnie mówiąc czas może o dedyku pomyśleć? Ja mam już kilka potężnych maszyn i narzekam tylko na serwerowni i łącza. 6 miesięcy pięknie działa a potem nagle kilka dni masakry Sad

Teraz kolejne maszyny będę kupował (inna serwerownia Niemcy) wiedz jeśli ktoś chętny to mogę mu konto załatwić u siebie na którymś serwie
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 11 Lip 2007, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pawel Kobis napisał:
jeśli ktoś chętny to mogę mu konto załatwić u siebie na którymś serwie

Jakie parametry?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 19 Lip 2007, 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

jednak zostałem w Domenomanii:
1) nie mam i w najbliższym czasie nie będę miał czasu na przenosiny
2) na moją prośbę przenieśli mi konto na inny serwer i już nie mam powodów do narzekania Smile W sumie to nawet nie była prośba, a pytanie o taką możliwość - w odpowiedzi przeczytałem, że konto zostało już przeniesione i pozostaje czekać na odświezenie DNS-ów. Bardzo pozytywnie mnie tym zaskoczyli i kolejny raz to napiszę: support (mimo, że nie całodobowy) mają naprawdę dobry.

Poza tym prawdopodobnie w ciągu najbliższego miesiąca przeniosą serwerownię do Wrocławia, także łącza bęðą od innego dostawcy (mam nadzieję, że już nie przez Niemcy).

Nie przestaję jednak szukać nowego solidnego hostingu, bo w planach mam nową stronę Wink Będzie do któryś z trójki: Kylos, Iq, Kei.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 19 Lip 2007, 06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Przekonaliście mnie do tego, aby nie zakładać jednak konta na webd Smile Miałam nadzieję, że tylko mi się wtedy przytrafił taki zbieg okoliczności. Na szczęście mam kilka stron na nazwa.pl na którą nie narzekam.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 19 Lip 2007, 06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
Na szczęście mam kilka stron na nazwa.pl na którą nie narzekam.

Może dlatego, że masz strony nie obciążające bazy danych. Przy rozbudowanych serwisach nazwa.pl zaczyna wymiękać: hosting nazwa.pl został pokonany
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny Strona 2 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group