Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » [JS]Podręczne menu / panel informacyjny

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [JS]Podręczne menu / panel informacyjny « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Suzos
PostWysłany: 21 Lip 2007, 12:36    Temat postu: [JS]Podręczne menu / panel informacyjny Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 17

Skąd: Be?chatów

Kłaniam się Państwu Smile
Moim problemem jest głowienie się jakiś czas nad pewną rzeczą która jest nam dobrze znana w praktyce. Zatem chodzi o coś co można np. zobaczyć na www.interia.pl

Tak więc jest to coś takiego:


Chciałbym zrobić coś podobnego u siebie że np. jak klikam na: Kobieta to zmienia mi się szybko w tym samym okienku, sądzę że jest to JavaScript & PHP dlatego prosiłbym o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
dkint
PostWysłany: 21 Lip 2007, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

Witam

Wszystko co ci potrzebne masz tutaj http://homework.nwsnet.de/products/70
i tutaj http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex17/ajaxtabscontent/

pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Suzos
PostWysłany: 21 Lip 2007, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 17

Skąd: Be?chatów

Wielkie dzięki, o to mi właśnie chodziło Smile wieeeelkie dzięki jeszcze raz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Suzos
PostWysłany: 25 Lip 2007, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 17

Skąd: Be?chatów

Czy mógłby mi ktoś pomóc w tym skrypcie?

Pobrałem: http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex17/ajaxtabscontent/

i jeśli ładują się dane informacje z pliku to ten blok się zwęża a chciałbym by to było w tym samym oknie i blok ten się nie zwężał przy ładowaniu danych, tylko poprostu był stałych wymiarów itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » [JS]Podręczne menu / panel informacyjny
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group