Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 17 Lip 2007, 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Do informowania o odrzuceniu zgłoszeń powrócimy, jak powrócimy do płatnego katalogu stron (mamy to w planach). Przy płatnych wpisać będziemy czuć się w obowiązku informowania o odrzuceniu. Na razie nie widzimy takiej potrzeby i opisaliśmy to w swoich wypowiedziach w tym poście.
Lexy napisał:
Strony zgłoszone pod koniec zeszłego tygodnia, o zbliżonym poziomie do tych wyróżnionych, nie zostały zaakceptowane.

Powód tego jest prosty. Moderowaniem Katalogu Ciekawych Stron zajmuje się kilka osób i każdy z nas ma inny gust. O gustach się nie dyskutuje i szanujemy nawzajem opinie moderatorów.
http://kataloog.info/regulamin.php napisał:
22. Katalog stron kataloog.info jest stroną prywatną i decydujemy o dodaniu stron na podstawie odczuć subiektywnych, nie stanowi to wyniku jakichkolwiek badań i nie powinna być brana pod uwagę przy podejmowaniu lub prowadzeniu jakiejkolwiek działalności.

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Salma
PostWysłany: 20 Lip 2007, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 13


miu to ja sie nigdy nie dostanę bo nie jestem za ładny pod względem graficznym.
szkoda trochę ale jak nie to nie.
ps. może potem mnie ktoś zachce, nie odpuszczam łatwo.
_________________
www.rosabella.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 25 Lip 2007, 06:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Znowu nie wiem, czy jakieś zgłoszenia nie doszły, bo przez weekend dodano dosłownie kilka stron, a kilka też zgłaszałam. Czy strony www.infeo.pl i www.tendzien.pl zostaną dodane? Czekają jeszcze w kolejce?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 25 Lip 2007, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

uwierz salma ze kryterium wyglądu nie jest najważniejsze .

Moim zdaniem powino być info ze odrzucona , a jeżeli nie to czas podany ze np jeżeli nie będzie dodana po 7 dniach to nie będzie
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 25 Lip 2007, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Koniu napisał:
jeżeli nie to czas podany ze np jeżeli nie będzie dodana po 7 dniach to nie będzie

Przecież jest to napisane:
http://kataloog.info/regulamin.php napisał:
13. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do usunięcia strony WWW bez podania przyczyny. Zgłoszone strony do katalogu KCS przeglądane są kilka razy dziennie i jeżeli w ciągu 24h Państwa strona nie pojawi się w zbiorach katalogu, oznacza to niezaakceptowanie strony przez Redaktorów katalogu KCS.

_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 25 Lip 2007, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


......a może zróbcie mały bajer w katalogu?

może dodatkowe pole w "szukaj w serwisie" z miejscem na podanie adresu www, efekt był by taki, że było by info o szukanej stronie (jeżeli ktos by wpisal adres www w tamto dodatkowe pole):

- jest tu i tu
- jest w kolejce do akceptacji
- została odrzucona
- nie ma w naszych zasobach

wydaje mi się, że była by to mała rzecz, ale jak by cieszyła maruderow Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 25 Lip 2007, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

zakręcony napisał:
- jest w kolejce do akceptacji

Pomyślę o tym w wolnej chwili, żeby na specjalnej podstronie można było sprawdzić, czy strona jest jeszcze w kolejce do przejrzenia / akceptacji. Jeżeli strony nie znajdzie na liście do akceptacji lub w zbiorach katalogu KCS, to będzie znaczyło że strona została odrzucona przez któregoś z moderatorów katalogu KCS. Dzięki za sugestię zakręcony.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 25 Lip 2007, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A co z moim pytaniem?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 25 Lip 2007, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
A co z moim pytaniem?

Twoich stron nie ma w katalogu i nie ma w zgłoszeniach.

p.s. informuję wszystkich, że nie tylko ja zajmuję się katalogiem KCS.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 25 Lip 2007, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Dziękuję za odpowiedź Wink
zakręcony, pomysł naprawdę dobry.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 26 Lip 2007, 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

JankesM napisał:
Koniu napisał:
jeżeli nie to czas podany ze np jeżeli nie będzie dodana po 7 dniach to nie będzie

Przecież jest to napisane:
http://kataloog.info/regulamin.php napisał:
13. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do usunięcia strony WWW bez podania przyczyny. Zgłoszone strony do katalogu KCS przeglądane są kilka razy dziennie i jeżeli w ciągu 24h Państwa strona nie pojawi się w zbiorach katalogu, oznacza to niezaakceptowanie strony przez Redaktorów katalogu KCS.


widzisz mało kto dodając wnikliwie czyta regulamin , taka jest prawda , nawet ja nie pamiętałem o tym punkcie a kiedyś czytałem cały od dechy do dechy Smile

ten pomysł z kolejka super Smile i nie będziecie musieli mailować w przypadku wywalenia wpisu Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ES
PostWysłany: 02 Paź 2007, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 11


Martin napisał:
Moderowaniem Katalogu Ciekawych Stron zajmuje się kilka osób i każdy z nas ma inny gust. O gustach się nie dyskutuje i szanujemy nawzajem opinie moderatorów


Z tego wniosek, że odrzucaną stronę (która oczywiście nie narusza postanowień regulaminu i nie prezentuje sobą syfu) trzeba dodawać do upadłego licząc na to, że trafi się na admina o innym guście niż ci, którzy stronę namiętnie odrzucają? Nie wiem, czy to jest najlepsze rozwiązanie, bo tłumacząc się w ten sposób możecie doprowadzić właśnie do takiego "masowego ataku" odrzucanych stron. Dobrze, że szanujecie nawzajem swoje gusta, ale ustalenie między sobą pewnych dodatkowych kryteriów odnośnie akceptowania/odrzucania wpisów, mogłoby chyba wszystkim wyjść na dobre (i nie mówię tu absolutnie o ogłaszaniu ich publicznie, bo w tej roli występuje regulamin i użytkownikom musi on wystarczyć). Dlaczego uważam, że takie rozwiązanie byłoby korzystne? Być może do katalogu dostałyby się wartościowe strony, które dotąd były odrzucane z uwagi na gust moderatora, na którego akurat witryna trafiła (dajmy na to ślicznie wykonana pod względem graficznym strona, o bogatej zawartości merytorycznej, poświęcona muzyce poważnej - a tu bum, trafiło na moderatora zakochanego w disco-polo, który w nosie ma Mozarta, Bacha i tym podobnych kompozytorów - do śmieci!). Przykład przesadzony, ale mniej więcej do tego wszystko się przecież sprowadza. Możecie oczywiście powiedzieć "Nasz katalog i my tu rządzimy". Zgoda. Ale katalog jest naprawdę dobry i służy wielu internautom, dostarczając informacji o wartościowych witrynach. Może więc rozważcie pomysł ustalenia dodatkowych kryteriów i uszanujcie tych, którzy i Was szanują i nie pchają na siłę do Waszego katalogu syfu, ale często naprawdę wartościowe strony, które (być może) chętnie znaleźliby u Was odwiedzający kataloog.info Internauci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roqort
PostWysłany: 02 Sty 2008, 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 52

Skąd: ?ódzkie

Też czekam na dodanie kolejnej strony www.biegaj.wordpress.com i myślę że pomysł zakręconego:
Cytat:
- jest tu i tu
- jest w kolejce do akceptacji
- została odrzucona
- nie ma w naszych zasobach

jest znakomity, w pełni popieram Smile
_________________
Odwied? mnie !

Pobiegnij z nami !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Sakebi
PostWysłany: 15 Paź 2008, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 1


Szczerze mówiąc także chciałabym wiedzieć czy strona, którą zgłosiłam zostanie zaakceptowana czy nie. ( http://www.japanhorror.dbv.pl )
Po pierwsze uważam, ze taka informacja powinna przyjść w mailu, nawet jeżeli odrzuci się stronę - jakaś informacja powinna być.
Po drugie, mam na stronie umieszczony button KCS i jeżeli strona została odrzucona, to oczywiście button usunę, dlatego myślę, że jakies info powinno być.
Pozdrawiam Zespół KCS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pozycjonusz
PostWysłany: 26 Paź 2012, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 10


Jeżeli Państwa strona już od dłuższego czasu oczekuje na dodanie w naszym katalogu, zapraszamy do skorzystania z formularza :

http://kataloog.info/kontakt.php

I wysłanie nam jej adresu. Jeżeli wpis jest zgodny z regulaminem, zostanie zaakceptowany w ciągu 48h. Dłuższe oczekiwanie na akceptacje w naszym katalogu spowodowane jest tym, że katalog był przez długi okres darmowy i w kolejce na dodanie czeka wiele tysięcy stron.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group