Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Kontakt z administratorami katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Kontakt z administratorami katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
czy stopka powinna zawiera? maila do webmastera
tak
58%
 58%  [ 7 ]
nie
41%
 41%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 12
Autor Wiadomość
ambler_pl
PostWysłany: 27 Lip 2007, 10:08    Temat postu: Kontakt z administratorami katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 3


Witam pierwszy raz na tym forum, mój pierwszy post dotyczy kontaktu z administratorami, otóż na początku tego tygodnia znalazłem KCS, forum ciekawe więc chciałem być jednym z użytkowników, zarejestrowałem się i czekam na maila zwrotnego, niestety nie otrzymałem go, a konto zostało przyjęte do bazy bo w stopce wyświetlany był mój login jako nowy użytkownik. Sprawę chciałem wyjaśnić z adminem jednak ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem maila, ani formularza do kontaktu, na stronie głównej w zakładce kontakt jest tylko informacja że kontaktować można się na forum, ale forum jest tylko dla zarejestrowanych więc pętla się zamyka.

Kochani admini nie robicie nic złego (bynajmniej tutaj ) więc nie ukrywajcie maili do siebie, wiem że będziecie odbierać mnóstwo maili, ale CHYBA nawet etyka webmastera nakazuje podać kontakt do siebie.

Pozdrawiam Serdecznie, a jeżeli coś przeoczyłem to przepraszam.

PS
admin Martin ma chyba coś nie tak ze swoim formularzem na Blogu rodzinnym bo nie odpowiedział na pytanie z maila.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zakrecony
PostWysłany: 27 Lip 2007, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


to jak aktywowałeś konto, skoro nie otrzymałeś meila?
musiałeś się jednak skontaktować a adminami, czyli da się? da sie...

wiem co piszę, sam nie otrzymałem meila i na początku wedrowałem tą samą drogą co Ty Wink

wniosek => jak się chce, to sie da

a czy stopka powinna zawierać meila do admina? to stety lub niestety, zalezy tylko od nich... jakiś tam kontakt powinien być, może nie meil, a formularz kontaktowy...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 27 Lip 2007, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

ambler_pl napisał:
nie ukrywajcie maili do siebie

Czy gdyby, ktoś coś ukrywał, to czy w kodzie strony byłby taki kod?
Kod:
<META HTTP-EQUIV="Reply-To" CONTENT="admin@kataloog.info">

Nie wstawiłem tego kodu teraz i jest od dawna. Możesz sobie sprawdzić w kopii strony w Google. Jeżeli ktoś jest webmasterem, to wie gdzie ma szukać kontaktu do admina (webmastera) odpowiadającego za stronę.
ambler_pl napisał:
admin Martin ma chyba coś nie tak ze swoim formularzem na Blogu rodzinnym bo nie odpowiedział na pytanie z maila.

Nie odpowiadam na maile związane z katalogiem KCS, wysyłane za pomocą formularza na mojej prywatnej stronie blogu. Należy mi się trochę prywatności. Katalog KCS moderowany jest przez kilka osób, tak więc proszę nie wiązać moich prywatnych stron z katalogiem KCS. Jeżeli ktoś ma pytanie odnośnie Katalogu KCS, to jest zapraszany do rozmowy na forum KCS.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 27 Lip 2007, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Martin napisał:
Nie odpowiadam na maile związane z katalogiem KCS, wysyłane za pomocą formularza na mojej prywatnej stronie blogu. Należy mi się trochę prywatności.

Bardzo dobrze Martin. Gdybyś zaczął odpisywać na maile wysyłane z prywatnej strony, a dotyczące katalogu KCS, to nie miałbyś na nic innego czasu. Chyba, że zatrudniłbyś sekretarkę do odpowiadania na maile.
Pisz?
ambler_pl kiedyś też miałem problem i właśnie pobrałem maila z kodu, który zacytował Martin. Jeżeli ktoś jest zorientowany, to znajdzie kontakt do admina. Oprócz tego na podstronie kontaktu w katalogu KCS, jest każda osoba zapraszana na forum i jest informacja, kto jest redaktorem katalogu KCS.
Cytat:
Redkatorzy katalogu stron: Martin, Maxxi, Jurij
Spotkasz nas na forum - zapraszamy !!

Tutaj powinna być poprawiony (zaktualizowany) login Max'a, który teraz jest pod loginem Max, a nie Maxxi (tak było kiedyś).
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 29 Lip 2007, 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

jedyną formą kontaktu z administracją KCS jest forum, więc jesteś niemal skazany na rejestrację. Niemal, bo jeśli wejdziesz na stronę prywatną Martina (w profilu), to już będziesz mógł skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na jego blogu Wink
Mail w stopce = spam na poczcie. Formularze też są oblegane przez spam-boty (i nie tylko).
W ankiecie oddałem głos na "Tak", bo chciałbym, aby w KCS była podana inna forma kontaktu niż samo forum. Choćby grafika z adresem e-mail.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 29 Lip 2007, 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

W podpisie przy swoim nicku (w nawiasie) podałem maila do siebie. To, czy pozostali redaktorzy katalogu KCS umieszczą kontakt mailowy do siebie - zależy już od nich.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 29 Lip 2007, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Martin jesteś najbardziej aktywnym przedstawicielem Grupy Trzymającej Władzę w Katalogu KCS i Forum KCS, tak więc nie masz się co dziwić, że wszyscy piszą do Ciebie. Pozostali działają tylko w podziemiu i nie chcą rozmawiać z osobami dodającymi strony do KCS.

Jak widać po umieszczeniu maila do siebie w podpisie potwierdziłeś, że nie ukrywasz się i jesteś otwarty na wszystkie formy kontaktu. Jako bywalczyni na tym forum bardzo to doceniam i wiem, że na Ciebie zawsze można liczyć. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ambler_pl
PostWysłany: 29 Lip 2007, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 3


Cytat:
to jak aktywowałeś konto, skoro nie otrzymałeś meila?
musiałeś się jednak skontaktować a adminami, czyli da się? da sie...


aktywowałem drugie

Cytat:
Czy gdyby, ktoś coś ukrywał, to czy w kodzie strony byłby taki kod?


na pewno każdy szukający pomocy niezarejestrowany będzie szukał w kodzie Smile

Cytat:
ambler_pl kiedyś też miałem problem i właśnie pobrałem maila z kodu, który zacytował Martin. Jeżeli ktoś jest zorientowany, to znajdzie kontakt do admina. Oprócz tego na podstronie kontaktu w katalogu KCS, jest każda osoba zapraszana na forum i jest informacja, kto jest redaktorem katalogu KCS.
Cytat:
Redkatorzy katalogu stron: Martin, Maxxi, Jurij
Spotkasz nas na forum - zapraszamy !!

Tutaj powinna być poprawiony (zaktualizowany) login Max'a, który teraz jest pod loginem Max, a nie Maxxi (tak było kiedyś).


No i tyle. Nie ma nic na temat "napisz tutaj" czy coś takiego, jest tylko zapis kto jest adminem KONIEC

Martin jeżeli nadużyłem twojej prywatności to sory, ale życie było by łatwiejsze gdyby każdy podpisał się pod swoim dziełem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 30 Lip 2007, 05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

weronika napisał:
Martin jesteś najbardziej aktywnym przedstawicielem Grupy Trzymającej Władzę w Katalogu KCS i Forum KCS, tak więc nie masz się co dziwić, że wszyscy piszą do Ciebie. Pozostali działają tylko w podziemiu i nie chcą rozmawiać z osobami dodającymi strony do KCS.

Jak widać po umieszczeniu maila do siebie w podpisie potwierdziłeś, że nie ukrywasz się i jesteś otwarty na wszystkie formy kontaktu. Jako bywalczyni na tym forum bardzo to doceniam i wiem, że na Ciebie zawsze można liczyć. Pozdrawiam

w 100% się zgadzam Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Kontakt z administratorami katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group