Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 04 Sie 2007, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Macie przetestowane serwery dedykowane, które są godne uwagi?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Pawel Kobis
PostWysłany: 04 Sie 2007, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Serwer dobierasz do tego co potrzebujesz. Ja mam kilka na stanie stoją w Niemczech oparte na 64 3500+ lub Optronach i powiem że relatywnie przy niskich kosztach można mieć naprawdę fajną maszynkę.

http://hetzner.de/rootserver.html

Mam troszkę lepsze ceny - jak by ktoś chciał Very Happy
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 04 Sie 2007, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

problem z dedykami jest taki ze jak ktos zaczyna sie tym interesowac to ciezko mu przewidziec co mu potrzeba. bo jesli mam np 3500 unikow dzienie i wymagajace skrypty to ile ramu, jaki procek? rozne firmy roznie radza, z reguly by brac jak najdrozej. do tego dochodzi obsluga serwera, trzeba znac sie na linuxie, itd. nie jest tak latwo.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 04 Sie 2007, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Ja nie mówię że jest łatwo ale na pewno taniej. na 3500 uu to hosting powinien wystarczyć lub reseler i po kłopocie. A jak serwer się przeciąża to skrypt dupny i tu wiele nic nie pomoże jak tylko naprawienie całego softu.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
grejf
PostWysłany: 14 Sie 2007, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

z tego co mi mowi kolega bo go uzywa, to ten,

1 TB powierzchni

5 TB Transferu Very Happy

Heheh cena 6.95 $/mc
http://lypha.com/

_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
szuman
PostWysłany: 14 Sie 2007, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

ja Wam powiem, że ostatnio całkiem fajnie działa mi ta dDomenomania Wink wymienili łącza i hula aż miło Smile ale i tak pod koniec roku zacznę rozglądać się za czymś bardziej ambitnym
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 23 Sie 2007, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Wroce tu do postu o wlasnym serwerze i narzekaniu.

Szuman ma chyba prorocze wizje, chyba kazdy z nas dojdzie do tego typu stwierdzenia, zeby sobie postawic serwerek w domciu, koszt jednorazowy (sprzet) teraz sa serwery na tzw biurko wielkosci routera 40GB i mozna hulac. Wiadome mozna grubo pojechac za 4-5 tyś Wink, wiadome na biurkowym, ze katalogu Ciekawych Stron nie postawimy ale jest to przyszlosciowe. Sam czesto mysle nad tym rozwiazaniem.
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
szuman
PostWysłany: 26 Sie 2007, 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

grejf napisał:
wiadome na biurkowym, ze katalogu Ciekawych Stron nie postawimy

postawimy, postawimy Wink
grejf napisał:
Sam czesto mysle nad tym rozwiazaniem.

jak dla mnie to najcięższą (i najdroższą) sprawą jest symetryczne łącze (lub asymetryczne, ale z wyższym uploadem), oczywiście bezawaryjne, bo jak będzie padać, to pasowałoby drugie, na zaś. Jeśli nierzadko zdarzają się przerwy w dostawie prądu, to jakieś awaryjne zasilanie potrzebne, ewentualnie rowerek treningowy i 4 dynama na wieksze koło + prądnica z Syrenki na korbę (z pedłami) Laughing Ja akurat mam zaje...ste łącze (w sensie zero padów) i mógłbym stawiać serwer w domu, w sumie 0,5 Mb uploadu wystarczyłoby na mojego bloga, ale wiedzy w administrowaniu serwerem brak... Lepiej jednak płacić za DOBRY hosting i niech się admini martwią, żeby wszystko działało
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 01 Wrz 2007, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Nie wiem czy stawianie serwera na swoim domowym PC ma sens. Średni Pec zżera ok 200 W prądu. Na dobę wychodzi niech będzie, że 4 kW/h, czyli jakieś 1 zł. x 30 dni x 12 miesięcy = ca. 360 zł. Tyle to ja płacę za serwer w NetArt i jeszcze mam Kasperskiego gratis n
Chociaż warunki mam - łącze: DL: 8 Mbp/s, UL (teoretycznie tyle samo), ale wychodzi 2 - 4 Mbp/s.

To mierzone na laptopie (sieciówka bezprzewodowa) w kuchni (router za ścianą): Na stacjonarnym jest jeszcze lepiej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
khax
PostWysłany: 21 Mar 2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


witam, jak serwer kylos.pl? caly czas polecacie? bo musze gdzies sie przeniesc z kilkoma stronami - nie weidze etarz oferty reseller u nich, a wydawalo mi sie, ze keidys byla.
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
fafik
PostWysłany: 13 Lis 2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 7


Osobiście korzystam z http://www.webserwer.pl. Skusiła mnie atrakcyjna cena, miałem trochę obaw, ale okazało się, że serwer jest stabilny i bezawaryjny, na pewno pozostanę tam na dłużej, więc szczerze mogę wam polecić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dipl
PostWysłany: 12 Paź 2019, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 29


Od dłuższego czasu korzystam z ogicom.pl, na którym mam strony prywatne oraz nieprywatne - wg mnie działa ok.
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Strona 4 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group