Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ kupi? ] Twój podpis w profilu na tym forum

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 [ kupi? ] Twój podpis w profilu na tym forum « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Shitan
PostWysłany: 11 Sie 2007, 13:52    Temat postu: Twój podpis w profilu na tym forum Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 35

Skąd: http://taniwebmaster.pl

Wink

Udzielasz sie na tym forum regularnie?
Mam sporą liczbę napisanych odpowiedzi na tym forum?
Chętnie zapłace za umieszczenie mojego podpisu w twoim profilu .

Napisz na promocja[małpka]webbar.pl

Podaj link do swojego profilu oraz kwote jaką chcesz za umieszczenie mojego podpisu

Pozdrawiam !!

UPDATE:
Więcej info znajduje sie pod http://www.webbar.pl/ogloszenie_128.htm
_________________
po?yczka pozabankowa
jak oszczedza? na emeryture


Ostatnio zmieniony przez Shitan dnia 11 Sie 2007, 15:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Buk?ak
PostWysłany: 11 Sie 2007, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Lepiej byłoby gdybyś podał jakąś ofertę cenową dla użytkownika z określoną ilością postów, bo jakim sposobem to się wycenia to nie mam pojęcia Rolling Eyes
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Shitan
PostWysłany: 11 Sie 2007, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 35

Skąd: http://taniwebmaster.pl

Bartek napisał:
Lepiej byłoby gdybyś podał jakąś ofertę cenową dla użytkownika z określoną ilością postów, bo jakim sposobem to się wycenia to nie mam pojęcia Rolling Eyes


Lepiej było by dla ciebie:-)
Dla mnie jest lepiej gdy indywidualnie negocjuje ceny:-)
Interesuje mnie okres min 3-6 miesiecy
_________________
po?yczka pozabankowa
jak oszczedza? na emeryture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Cytat:
Najczęściej wynagrodzenie na dwa miesiace za kazdy post w profilu które oferuje to :
0.01 zł co przy 1 000 postów w profilu daje możliwość wzbogacenia się o 60 zł na rok.

hmm... w/w stawka jeśli ma sens, to traci go w odniesieniu do forum KCS Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 11 Sie 2007, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

zenada, juz brechtali z tego na pio
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

dobrze, że dla mnie PiO nie jest wyznacznikiem tego, co jest żanadą, a co nie ;] bo jeśli o mnie chodzi, to nie miałbym nic przeciwko dodaniu do swojego podpisu czyjegoś linku sponsorowanego, ale hmm... nie za taką stawkę Rolling Eyes Za takie pieniądze to lepiej na forum fotka.pl dać dzieciakom zarobić na czekoladki.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shitan
PostWysłany: 11 Sie 2007, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 35

Skąd: http://taniwebmaster.pl

Jak uważacie a ja jestem zdania ze:
''lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu''
_________________
po?yczka pozabankowa
jak oszczedza? na emeryture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemo85
PostWysłany: 11 Sie 2007, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

A ja proponuję zarejestrować się na KCS jako kilku użytkowników i toczyć z samym sobą dyskusje Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

przemo85 Laughing wtedy ban za rozwielokrotnienie jaźni Laughing
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 11 Sie 2007, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

mam rozdwojenie jaźni
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Buk?ak
PostWysłany: 11 Sie 2007, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

ja też
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pawel Kobis
PostWysłany: 12 Sie 2007, 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Kolega sobie chyba jaja robi z tą stopką - wątpię czy znajdzie się na tym forum "frajer" który zamieści twój link za takie pieniądze na tym forum.

Proponuje samemu czynni uczestniczyć na tym i na każdym innym forum pisać posty i mieć stopkę Razz Ciekawe czy ty byś się zgodził na takie stawki jakie proponujesz innym.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
neeon
PostWysłany: 12 Sie 2007, 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Shitan napisał:
''lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu''


poco komu zdechły wróbel ? Wink , a tak na poważnie myślę ze tego typu oferta mogła by zrobić furorę na forach młodzieżowych , wiesz prawie ktoś będzie miał na doładowanie albo na kilo krówek

szuman napisał:
przemo85 wtedy ban za rozwielokrotnienie jaźni

może niebyło by tak źle jak by jedne drugi i trzeci mądrze pisał ?
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY


Ostatnio zmieniony przez neeon dnia 12 Sie 2007, 19:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 12 Sie 2007, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

neeon napisał:
poco komu zdechły wróbel ? a tak na poważnie myślę ze tego typu oferta mogła by zrobić furorę na forach młodzieżowych wiesz prawie ktoś będzie miał na doładowanie albo na kilo krówek

Wiesz, moje zdanie jest nieco inne. Pieniądz jest pieniądz i jeśli miałbym dostawać przyjmijmy co najmniej 150pln na 2 miesiące za umieszczenie stopki na kilku forach, która i tak mi praktycznie do niczego nie służy - zgodziłbym się. Ale przy stawce 0,01zł za posta wychodzi kwota symboliczna, za którą mogę zafundować sobie kilka paczek Laysów w okresie 2 miesięcy.

Wam być może takie kwoty wydają się symboliczne, ale muszę przypomnieć, że ja nie pracuję tylko nadal się uczę Smile

neeon napisał:
może niebyło by tak źle jak by jedne drugi i trzeci mądrze pisał ?

Może znajdzie się ktoś, kto by pisał tak na moim forum? Jakby ktoś mądrze i dużo pisał z kilku kont to nie sądzę, aby miał ktoś to za złe. Tylko chodzi oto, że raczej nikomu by się nie chciało.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
neeon
PostWysłany: 12 Sie 2007, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Bartek napisał:
Wam być może takie kwoty wydają się symboliczne, ale muszę przypomnieć, że ja nie pracuję tylko nadal się uczę


Bartku , głownie chodzi mi o to że Shitan nie trafił z ogłoszeniem w dobre forum , na forach młodzieżowych zapewne byłby większy odzew Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ kupi? ] Twój podpis w profilu na tym forum
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group