Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Darmowy hosting, który płaci za oglądalność

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Darmowy hosting, który płaci za oglądalność « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 11 Sie 2007, 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

kiedys mialem dwa serwisy, sponsorowane przez jeden znany duzy w polsce, siedzialem na ich serwerze, zaplacili mi za domeny. ale co chwila jakies ale bylo, to dodaj linki, to bannery, to zmien cos tam, musialem mowic im jakie reklamy chce wrzucic, nie zawsze sie godzili, w koncu za grosze je sprzedalem, bo umowa byla tak skonstruowana, ze niby wydawalo mi sie super, bo wpadala tez kasa miesiecznie, ale bylem zobowiazany do regularnych dodawania nowosci, i w ogole na maxa uzalezniony od nich.... nie ma co sie pakowac w takie glupoty
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wassel
PostWysłany: 12 Sie 2007, 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 6


Jak się jest początkującym to rozważa się takie możliwości. Zaczynasz coś, nie chcesz dokładać do interesu bo nie wiesz czy na tym można zarobić, a chcesz nabrać pewnej praktyki to się decydujesz na takie oferty.

Pamiętam mój pierwszy serwis. Zacząłem na darmowym hostingu, pozycjonowałem , rozwijałem stronę. Aktualnie strona ma 1000uu dziennie i PR4. Nie mogę z tym nic zrobić. Darmowy hosting - nie ma httaccess, nie mogę zrobić przekierowania, serwer narzuca bardzo dużo reklam. Teraz jak sobie pomyślę to mnie szlak trafia. Uspokajam się faktem, że kiedyś hosting był bardzo drogi a własna domena tylko drogim marzeniem. A to czego się nauczyłem jest bezcenne.
_________________
mo?e to jej urok, mo?e to photoshop
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 12 Sie 2007, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

To prawda co piszecie. Początkujący szuka wszystkiego za darmo - darmowego serwera, sponsora na serwer, darmowej domeny, sponsora na domenę Smile

Wassel - początkujący użytkownik jak napisałeś nie jest pewien, czy zwróci mu się ta inwestycja, wątpi w jej rentowność - i moim zdaniem tak będzie zawsze... Początkujący użytkownicy będą znajdować sponsorów, którzy będą czerpać korzyści z ich niedoświadczenia Razz
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
bred
PostWysłany: 20 Mar 2009, 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 17


Czyli można rozumieć, że w pewnym sensie oddaje się im stronę, czy też adres.
_________________
Znajd? drug? po?ow? http://www.iduo.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Darmowy hosting, który płaci za oglądalność
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group