Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Domeny - gdzie kupić?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 Domeny - gdzie kupić? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 15 Sie 2007, 22:37    Temat postu: Domeny - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Witam!

Czy możecie polecić firmy oferujące tanie domeny?
Chcę wykupywać wszystkie domeny w jednej firmie, żeby nie było zbytniego bałaganu - chyba dużo nie zaoszczędzę kupując w różnych firmach.

Głównie będą to domeny z końcówkami .com, .pl i ewentualnie .info

Chodzi mi tutaj, żeby można było tanio zarejestrować domenę i później nie płacić jakichś astronomicznych kwot za przedłużenie.

Pozdrawiam
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kristooki
PostWysłany: 15 Sie 2007, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

.info są tanie w ovh.pl (kupowałem i przedłużałem tam swoje domeny) a pozostałe chyba w az.pl
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 16 Sie 2007, 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Az.pl ma bardzo niskie ceny domen, nawet nie sprawdzałem jak ma się sprawa z cenami przedłużania, bo nie pasuje mi coś innego u tego usługodawcy.

A mianowicie:
Chciałbym wykupić domenę w tej samej firmie, co zakupię hosting. Hosting i domena mają być dla klienta i tym samym chciałbym mu i sobie ułatwić sprawę.

Znacie takie firmy? Chodzi mi tutaj o w miarę tanie domeny i przedłużenie ich. Oczywiście to nie konieczność, ale byłoby ułatwieniem.

Szukam w Internecie firmy, która:
- oferuje w przystępnych cenach domeny i ich przedłużenie
- ma w swojej ofercie STABILNY i w dobrej cenie hosting pod stronę firmową (mały ruch - max 200 uniq na dzień)
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Linek
PostWysłany: 16 Sie 2007, 02:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 18

Skąd: Góra Kalwaria

może nazwa.pl? domeny nie są najdroższe, lecz hosting jest min. 5gb.
_________________
Góra Kalwaria - m?odzi dla mieszka?ców
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
przemo85
PostWysłany: 16 Sie 2007, 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Ja szykuję się na zakup domenki z rejestracją za 150 rocznie w promocji (normalnie 300) w KEI

Jak na rok jest to maksimum jakie jestem skłonny wydać na utrzymanie domeny a słyszałem że kei to dość solidna firma. Nie wiem jak wygląda cena za przedłużenie hostingu, jak będę miał chwilę to pogrzebię po ich stronce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mczaja
PostWysłany: 16 Sie 2007, 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Ja swoje domeny rejestruje od zawsze w az.pl Jestem zadowolony .
Tutaj masz cennik przedłużania domen w az.pl :
http://www.az.pl/domeny-cennik-domen-az.pl.html
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 16 Sie 2007, 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Część swoich domen mam na az.pl część na rejestratordomen.pl Przy przedłużaniu zawsze są mniej atrakcyjne warunki, niż przy zamawianiu. W tej kwestii nikogo do niczego nie przekonuję i nie namawiam. Wybór firm od domen jest tak duży, że nie warto kogoś do jakiejś przekonywać.
Linek napisał:
może nazwa.pl?

Ten hosting nie ma na tym forum dobrej opinii: hosting nazwa.pl został pokonany
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 16 Sie 2007, 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Wedlug mojego rozeznania dosc tanio (wraz z pozniejszym przedluzeniem ) bedziesz mial na OVH :

http://www.ovh.pl/produkty/domeny.xml

Mam tam kilkanascie domen i od jakis 2 lat jestem klientem ich uslug dedykowanych i wirtualnych. I nie narzekam(odpukac). Dobry suport i sporo przewodnikow. OVH to taki troszke nietypowy hoster ktory lubi swoje wlasne indywidualne rozwiazania dlatego nie ma za dobrej opinii - ale dostosowujac sie do ich zalecen i czytajac przede wszystkim poradniki ktore sa na ich stronach udostepnione wszystko mozna ladnie dopasowac.

Ciekawostka jest to ze rejestrujac u nich dome .pl dostajesz calkiem niezly serw do tej domeny . Dopoki korzystasz z tej domeny za serwer nic nie placisz. Pojemnosc 1 gb, baza i 30 gb miesiecznego transferu. Troszke utrudnieniem moze byc limit jednoczesnych polaczen do bazy ustawiony na 3 ale przy 200 unikach na dzien to nie powinno miec znaczenia - on powinnien smialo puscic okolo 1000 unikow dziennie bez zadnych wiekszych perturbacji.

Co do opinii na temat mod-rewrite na OVH - bez problemu sie ustawia tylko jest troszke inne.

Tutaj masz jeszcze specyfikacje tych serwow 1000 gp ktore dostajesz do domeny .pl

http://www.ovh.pl/produkty/1000gp.xml

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 16 Sie 2007, 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

Troszke utrudnieniem moze byc limit jednoczesnych polaczen do bazy ustawiony na 3 ale przy 200 unikach na dzien to nie powinno miec znaczenia - on powinnien smialo puscic okolo 1000 unikow dziennie bez zadnych wiekszych perturbacji.

jakos nie wydaje mi sie by to bylo mozliwe....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 16 Sie 2007, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


@idaho666

M.in. ten katalog z mojego podpisu stoi na tej usludze.

To powinno rozwiac twoje watpliwosci - to sa statsy z wczoraj:

http://www.katalog.mcportal.pl/statsy.jpg

Ty masz jakiegos pecha do tych serwow lub masz jakies skrypty ktore wybitnie je obciazaja - przy zoptymalizowanych skryptach jest tak jak pisze - ja nie jestem goloslowny:).

Pozdrawiam.

Postanowilem dopisac pod twoim kontem jeszcze 1 wazna rzecz.
A mianowicie w swoim panelu klienta masz opcje powieksz baze.
Jest to osobna usluga ktora mozesz wykupic w OVH jezeli potrzebujesz wybitnie wydajnej bazy Mysql.
Tam sa bodajze 3 opcje:
Baza 100 mb
200
i powyzej chyba do 500mb.
Usluga kosztuje 60 zl za 3 miesiace w tej opcji 100 mb.
Sa to osobne bazy danych na bardzo mocnych i wydajnych maszynach z ograniczona mocno iloscia tych baz.
Takze to jest jakies wyjscie jezeli masz wiecznie problem typowo zwiazany z Mysq-lem.

I jeszcze maly dodatek - opinia widze jest na pio:
http://forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=30211
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl


Ostatnio zmieniony przez Cichy dnia 16 Sie 2007, 14:55, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 16 Sie 2007, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

przemo85 napisał:
Nie wiem jak wygląda cena za przedłużenie hostingu

Kosztuje tyle co normalnie, bez promocji - 300zł (wiem bo przedłużałem)
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 16 Sie 2007, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

kristooki napisał:
przemo85 napisał:
Nie wiem jak wygląda cena za przedłużenie hostingu

Kosztuje tyle co normalnie, bez promocji - 300zł (wiem bo przedłużałem)


Dlatego też, ja na przykład, zastanawiałbym się na Kylosem. Raz że Martin poleca, a dwa -patrzyłem na ceny i prezentuje się lepiej. Rejestracja domenki .com ponad 50 zł i tyle samo przedłużenie. Ceny za hosting chyba stałe i w dodatku nie tak wysokie (mi wystarczyłby najtańszy pakiet)

Jestem na etapie wybierania hostingu pod 2 domenki i zdecydowałbym się na stałą stawkę roczną a nie że niby promocja a potem dwa razy tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 16 Sie 2007, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


@przemo85

To chyba nie dokladnie patrzyles;)

http://www.ovh.pl/produkty/dotcom.xml

.com - 19.99 - brutto 24.39

odnowienie to samo 24.39

Jezeli wolisz przeplacac to twoja sprawa Smile A OVH to nie jest firma krzak tylko jedna z najwiekszych firm oferujaca tego typu uslugi.
Ci co narzekaja na nia to zwykle maja proste problemy wynikajace z niewiedzy i innej konfiguracji na ich serwach - jakby poczytali cos wiecej o konfiguracjach i rozwiazywaniu problemow na ich serwach to by im wszystko pieknie smigalo.
To jest jak zwykle - oczywiscie moje zdanie.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 16 Sie 2007, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Cichy napisał:
@przemo85

To chyba nie dokladnie patrzyles;)

http://www.ovh.pl/produkty/dotcom.xml

.com - 19.99 - brutto 24.39

odnowienie to samo 24.39


Zgadzam się. Jednak moja uwaga dotyczyła nie OVH a KEI. Tam teraz w promocji roczny hosting z rejestracją kosztuje 150 zł (wariant tani) ale za odnowienie już 300 zł. W OVH faktycznie tanio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 16 Sie 2007, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

mydomain.com .info po 1.21$
Przetestowane, działa szybko, przy hurtowych ilościach zniżki. Fajny panel zarządzania, można masowo podczepiać dnsy. itp itd tylko kupować Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Domeny - gdzie kupić?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group