Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Roboty » Bot zżerający transfer

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Bot zżerający transfer « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
gostek_
PostWysłany: 17 Sie 2007, 13:35    Temat postu: Bot zżerający transfer Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Jak zrobić takiego bota? Kolejny raz zostałem oszukany przez dziecko neo. Ciągle kupuje linki i banery i co drugi szczyl robi mnie w bambuko. Evil or Very Mad
Bardzo potrzebuje takiego narzędzia i obiecuje nie używać go bez potrzeby
Wink
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 17 Sie 2007, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

moze po prostu nie rob interesow z byle kim? poza tym jak dla mnie to pytanie z serii jak wykonczyc konkurencje w polskim stylu
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 17 Sie 2007, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


@gostek_

Ty chyba adresy pomyliles Smile Watpie zeby znalezli sie ludzie na tym forum ktorzy udziela Ci informacjii przyczyniajacych sie do destabilizacji czyjejs strony - to po RAZ!

A po DWA osobe uzywajaca takiego bota mozna w 2 sekundy namiezyc - bedzie chociazby w refererach botow i bedzie dokladnie widac jak sie porusza po stronie. I tylko problem z tego wyniknie dla Ciebie potem.

Takze daj sobie na wstrzymanie idz na browarka lub zalatw w bardziej bezposredni sposob ta sprawe a nie w tak dziecinny jak te dzieci neostrady o ktorych piszesz Smile
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl


Ostatnio zmieniony przez Cichy dnia 17 Sie 2007, 14:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gostek_
PostWysłany: 17 Sie 2007, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


@idaho666 No to sie pomyliłeś w ocenie. Wink Nikogo nie wykańczam, nie mam konkurencji, bo wszystkie moje strony sa hobbystyczne i prosze mnie nie posądzać o takie rzeczy.
Z każdym zawieram umowy, są to jednak niskie kwoty i nie będe szedł na policje, ze zostałem oszukany na 50 zł. Jednak 50 x kilka, daje juz sumke niezłą. Jeśli na strone delikwenta, zapuszcze bota, który mu zeżre pare giga, moze uda mi sie odzyskać pieniądze.
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 17 Sie 2007, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


gostek_ napisał:
Ciągle kupuje linki i banery i co drugi szczyl robi mnie w bambuko.

To na jakich zasadach je sprzedajesz, że robią cie w balona? Najpierw przelew potem wstawiasz link lub baner. Chyba, że to ty u nich kupujesz banery (linki) - płacisz a oni nie umieszczają tego?

Jeżeli to oni ciebie tak wykorzystują, to zgłoś ich do Urzędu Skarbowego. Mogę się założyć, że gówniarze nie rozliczają się z kasy zarobionej na takiej reklamie.

Robienie takich robotów może ciebie pociągnąć do odpowiedzialności karnej jak ciebie namierza, a tak to oni podpadną urzędowi i rodzice będą płacili za "gówniarza".
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gostek_
PostWysłany: 17 Sie 2007, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


JankesM napisał:
gostek_ napisał:
Ciągle kupuje linki i banery i co drugi szczyl robi mnie w bambuko.

To na jakich zasadach je sprzedajesz, że robią cie w balona? Najpierw przelew potem wstawiasz link lub baner. Chyba, że to ty u nich kupujesz banery (linki) - płacisz a oni nie umieszczają tego?

Przeczytaj jeszcze raz ten cytat:)
Ja kupuje linki/banery na forach. Wymagam od osoby od której kupuje, maila, w którym zobowiązują sie do umieszczania np banera na czas taki i taki, za tyle i tyle, dostrony takiej i takiej. Potem wpłacam pieniądze i podaje odpowiedni kod. Co drugi albo usuwa po kilku dniach, albo nie umieszcza wcale.
Za rade z Urzedem Skarbowym dziękuje, pewnie z tego skorzystam.
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 17 Sie 2007, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cytat:
Za rade z Urzedem Skarbowym dziękuje, pewnie z tego skorzystam.

Już nie jeden dzieciak się tego wystraszył i czasami działa w tempie expresowym. Konto na jaki robisz przelew przecież masz, a to dowód znakomity do Urzędu Skarbowego!
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 17 Sie 2007, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


@gostek_

to co JankesM napisal to Nobla mu za to.

Postrasz najpierw malolatow tym urzedem a zobaczysz ze bedziesz mial dodatkowy link gratis:D Tylko napisz to oficjalnym tonem takim zeby im do glowy weszlo i zeby mysleli "a noz poda".
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 17 Sie 2007, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cichy napisał:
to co JankesM napisal to Nobla mu za to.

Sam tego nie wymyśliłem. Na wielu forach opisują podobne problemy jak ma gostek_. Wszystkim radzą zabawę z Urzędami Skarbowymi i jak później opisują - dzieciaki wymiękają i dają linki na 2-3 razy dłuższe okresy, żeby tylko nikogo nie informować o takim źródle dochodu!
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 17 Sie 2007, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

nadal nie rozumiem jak mozna kupowac linki od gowniarstwa? zobacz ile siana straciles? nie lepiej zaplacic raz a dobrze i miec porzadnego linka, z duzej znanej i wartosciowej strony? rozumiem ze np ja za e-angielski.com wezme 50 zl za linka, a allegrowicz zechce 20 zl za pr5, ale czyz nie liczy sie wiarygodnsc strony, itd? z reguly oszusci to malo znane strony wybite przez punkty, zaspamowane z duza liczba wychodzacych itd... szkoda twego czasu i pieniedzy
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gostek_
PostWysłany: 17 Sie 2007, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Racja, ale ja nie kupuje linków na PR tylko na ruch i najlepiej, ze stron, z których mogę ściągnąć jakichś użytkowników. Najczęściej sa to fora. Wiem, ze powinienem kupować u osób, znanych na takich forach jak to, czy Pio. Nawet dałem ogłoszenie tu i tam. Ale zazwyczaj brak odzewu.
Łatwo jest kupić tanio i w miare pewnie linki ze stron z PR3,4,5 ale mi to nie potrzebne. Łatwo tez kupić linki ze stron biznesowych, informacyjnych, spamiarek itp. Ale żeby zyskać użytkowników do stron/ for rozrywkowych, trzeba się ogłaszać na im podobnych i chcąc ściągnąć użytkowników, trzeba sie niestety ogłaszać u "gówniarstwa". Confused
edit:
Niedawno jeden gościu, ktory miał pisać za $$ posty do mojego forum, zamiast to zrobić, ukradł moje i wkleił do swojego. Twisted Evil
Proponuje temat do offtopu..
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 18 Sie 2007, 02:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Wymagam od osoby od której kupuje, maila, w którym zobowiązują sie do umieszczania np banera

Czy ja dobrze rozumiem, czy zaufałeś zwykłemu mailowi, z którym nie możesz zrobić nic jak tylko usunąć?

U mnie możesz spokojnie kupić linki Wink Nie usunę.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 18 Sie 2007, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Lexy napisał:
U mnie możesz spokojnie kupić linki

Wystawiasz faktury? Rozliczasz się z Urzędem Skarbowym? Jak możesz przeczytać powyżej, taka sprzedaż może być użyta przeciwko tobie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 18 Sie 2007, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Tak, wystawiam faktury i rozliczam się z US, i nie mam pojęcia, co dało Ci podstawy do założenia, że jest inaczej Rolling Eyes
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 18 Sie 2007, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

spokojnie baby Wink każdy sobie rzepkę skrobie...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Roboty » Bot zżerający transfer
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group