Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Katalog stron wzrost - presell page

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Katalog stron wzrost - presell page « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 16 Maj 2007, 10:08    Temat postu: Katalog stron wzrost - presell page Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

Zapraszam do dodawania stron do katalog wzrost - akceptujemy tylko wybrane strony, ktore maja napisany porzadny dlugi opis. Nie moga to byc strony w budowie, niezgodne z prawem, itd. Po zalogowaniu sie mozna dodac do 3 linkow w opisie korzystajac ze znacznikow html czyli <a href itd. Osoby naduzywajace naglowkow, piszace trzylinijkowe opisy itd nie musza sie meczyc z dodawaniem - strony zostana usuniete. mozna dodawac komentarze oraz kanal rss - przez co zwieksza sie zawartosc contentu
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 17 Sie 2007, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

chcialbym przypomniec iz po zalogowaniu mozna dodawac linki w tekscie poprzez html, nikt prawie tego nie robi.....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 17 Sie 2007, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Heh widze ja juz od dawna w nim jestem.
A nie wiedzialem ze to twoj Wink

Polecam - mocne linki ma ten katalog. Ja jak sprawdzam swoje to jest w czlowce i zagladam nie raz nie dwa.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 17 Sie 2007, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Zasugerowałem www.dj-na-wesele.pl i zobaczymy czy nam się uda. Katalog prezentuje się ciekawie muszę przyznać.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
idaho666
PostWysłany: 17 Sie 2007, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

spoko, wesele pojdzie, mam nadzieje ze dales porzadny opis z linkami w tresci ;P

ps. widze ze bez linkow, no ale zawsze.

ps.2. nie zapomnijcie panowie i panie podlinkowac swoje wpisy, ja linkuje tylko kategorie, wiec w waszej kwestii lezy pododawanie

ps.3. nie rozumiem jak niektore pacany widzac ograniczenie min 500 znakow, wypelniaja reszte wpisu jednym slowem na zasadzie np dom dom dom dom itd. [oczywiscie to nie aluzja do ciebie ;P
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 17 Sie 2007, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

idaho666 napisał:
spoko, wesele pojdzie, mam nadzieje ze dales porzadny opis z linkami w tresci ;P


Dzięki za dodanie

idaho666 napisał:

ps. widze ze bez linkow, no ale zawsze.


myslalem ze linki mozna dodac dopiero po zaakceptowaniu strony. zaraz zajme sie podlinkowaniem.


idaho666 napisał:




ps.3. nie rozumiem jak niektore pacany widzac ograniczenie min 500 znakow, wypelniaja reszte wpisu jednym slowem na zasadzie np dom dom dom dom itd. [oczywiscie to nie aluzja do ciebie ;P


hehe ja z laniem wody nie mam problemów.Smile a 500 znaków to praktycznie tylko kropelka:)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Katalog stron wzrost - presell page
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group