Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Geolink.pl - nowy system wymiany linków

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Geolink.pl - nowy system wymiany linków « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
geolink
PostWysłany: 01 Wrz 2007, 23:05    Temat postu: Geolink.pl - nowy system wymiany linków Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 1


Witam!

Lato się skończyło, skończył się też czas urlopów i dlatego mamy zaszczyt poinformować czytających to forum o nowym systemie wymiany linków o nazwie:

GEOLINK.PL

Jest to pierwszy na świecie HYBRYDOWY system wymiany linków.
Nauczeni doświadczeniami zmian algorytmów Google.com i innych wyszukiwarek Internetowych takich jak MSN (Live.com), Yahoo!, ASK.com oraz innych postanowiliśmy stworzyć system który będzie:
Po pierwsze – idealnym dopalaczem dla naszych stron i naszych pozycji w wyszukiwarkach.
Po drugie – bezpieczny dla jego użytkowników.

Naszym celem było stworzenie systemu wymiany treści i umiejscowionych w nim linków, a jak wiadomo linki otoczone treścią są coraz bardziej ważne dla wyszukiwarek internetowych i dlatego położyliśmy nacisk na właśnie takie linki. Strony wyświetlające takie właśnie Nasze linki będą bardziej promowane w systemie.

Zastosowaliśmy też metody niezmieniające wyglądy strony przy wyświetlaniu tych linków, a więc zezwalamy na stosowanie „marquee” do wyświetlania linków, gdzie nie wszystkie systemy zezwalają na takie metody. Dzięki temu nie zmienia się wygląd naszej strony i na zasadach wzajemnej wymiany umożliwiamy wymianę właśnie takimi linkami.
Zastosowaliśmy też metodę zmiany słów kluczowych na każdej z wyświetlanych stron i teraz zamiast 1 linki z jednym słowem kluczowym możesz ich mieć nawet 500. Te słowa kluczowe zmieniają sie na każdej stronie na zasadzie linków rotacyjnych. Możemy mieć stały link i zmienne słowa kluczowe lub stały link i stałe słowo kluczowe – wszystko zależy od naszej wyobraźni. To rozwiązanie znane jest na całym świecie ale stosowane było głównie w indywidualnych systemach wymiany linków, a my wprowadzamy je na szeroki rynek systemów wymiany linków.


Nasz system stanowi doskonałe powiązanie wymiany linków stałych i rotacyjnych. Na chwile startu systemu linki zmieniają się co 24h, ale wraz z rozwojem systemu długość linków wyświetlanych będzie się automatycznie wydłużać i linki te będą się stawały stałymi.

Ważnym elementem systemu jest zwrócenie uwagi na ilość podstron. System promuje wszystkie strony jednak z uwagi na fakt, iż coraz więcej stron ma dużo podstron w tak zwanym suplemental index czyli wg prowadzonych testów bez wartości nasz system przydziela linki tylko na 2000 podstron uznanych przez system. Na starcie każda strona otrzymuje określona ilość punktów która zwiększa się wraz ze wzrostem wykrytego SITE przez system i tylko strony wykryte przez system są traktowane jako strony systemowe i wyświetlają się na nich linki. W założeniu mają to być strony najbliższe stronie głównej czyli te najwartościowsze.

Ponadto nie zezwalamy i nigdy nie zezwolimy na linki do stron oraz na strony w systemie o treściach erotycznych, rasistowskich, itp.


Kolejnym ważnym elementem systemu jest bezpieczeństwo stron w nim będących. Nie stosujemy żadnych class. Każdy może sam ustawić jak i w jaki sposób linki sie maja wyświetlać. Ważne aby były one widoczne dla robotów wyszukiwarek oraz ludzi oglądających strony.
Każde konto ma swój indywidualny skrypt instalacyjny i dzięki temu nie jest możliwe ustalenie, że nasze strony korzystają z naszego systemu.


Panel jest bardzo prosty w obsłudze dzięki czemu można dodać wiele stron linkowanych w kilka chwil.

Umożliwiamy przelewy punktowe między użytkownikami.

System dla rozwiązań niekomercyjnych jest systemem darmowym.

Zapraszamy więc do testowania naszego systemu i mamy nadzieje, że zostaniecie z nami już na Zawsze dzięki swoim pozycją w wyszukiwarkach.

Z uwagi, iż nie możemy być na wszystkich forach internetowych najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli sprawy dotyczące naszego systemu będą poruszane na naszym forum internetowym - http://www.forum.geolink.pl – gdyż nie możemy być wszędzie i monitorować wszystkie fora internetowe na terenie Polski i nie tylko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
grejf
PostWysłany: 02 Wrz 2007, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Cytat:
jak wiadomo linki otoczone treścią są coraz bardziej ważne dla wyszukiwarek internetowych i dlatego położyliśmy nacisk na właśnie takie linki. Strony wyświetlające takie właśnie Nasze linki będą bardziej promowane w systemie.


Nie wazne, lecz jest to sprytny naduzywany sposob "omijania algorytmu" Wazne to moze byc dla kogos kto preferuje sztuczne wzbogazacanie czegos co cos oslabia pewne rzeczy

taki Pressell Page w hipermarkecie Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
szuman
PostWysłany: 02 Wrz 2007, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Ze dwa lata temu bawiłem się w systemy, ale jeden po drugim traciły na wartości, więc imo szkoda czasu..
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 02 Wrz 2007, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Robi się konkurencja dla linkme i wielu innych dużych systemów wymiany linków na polskim rynku. Smile
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 02 Wrz 2007, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Jako że trochę zębów zjadłem na systemach (3 lata prowadziłem swoje systemy) nie mogę powiedzieć że systemy są złe. Tak samo jak broń palna w nie odpowiednich rękach jest bardzo nie bezpieczna Wink. System należy umieć wykorzystać i jeśli ktoś się na tym nie zna to zapewne może sobie wyrządzić więcej krzywdy niż zyskać na tym.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zakrecony
PostWysłany: 03 Wrz 2007, 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


w dobie kiedy google zaczyna otwarcie walczyć z systemami powstaje kolejny system... a może się uda :]
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 11 Wrz 2007, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Google walczy z systemami? Myślisz że chcą zbankrutować? Wink

Anyway, po przekrętach z e-weblinkiem, czas się zabrać za ten system..
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 11 Wrz 2007, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

jakich przekretach? i kto twierdzi ze systemy to przezytek?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
po przekrętach z e-weblinkiem

Możesz dokładnie napisać, o co chodzi? Zastanawiałam się ostatnio nad tym systemem, ale ostatecznie testuję linkme.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


na PiO tam aż huczy od tego... i z tego co widać, nie jest ciekawie, system pozwalał na niezłe nabijanie punktów kosztem innych, miedzy innymi na dzien dzisiejszy nie są w stanie sprawdzić czy zgłoszona domena ma prawdziwy PR czy FAKE...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

I ja nie wiem w czym maja problem, skoro fakePR może stwierdzić każdy, jak widzi ze strona z PR5 ma 2 linki przychodzące..
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zakrecony
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


nie wiem czy problemem jest sprawdzenie PR, może jest może nie ma, problemem jest to, że od dawna (przynajmniej to wynika z tamtego tematu) wiedza o tej dziurze i o paru inych i nic z tym nie robia twierdząc że wszystko jest OK, no teraz już może nie twierdzą, bo tam troche postów jest Very Happy
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Ja tam modem nie jestem na forum ale wydaje mi się że temat tego wątku jest taki: "Geolink.pl - nowy system wymiany linków" nie widzę tutaj ani słowa o e-weblinku Razz

Ja sobie wrzuciłem 1 stronkę na testy do tego systemu mowa o Geo i muszę powiedzieć że biorąc pod uwagę że w systemie jest mało domen to w ciągu doby wpadło do mnie 170 botów Google - niezły wynik i na pewno troszkę się nim pobawię.

Właśnie bardzo mnie interesuje sprawa bezpieczeństwa i tu moje pytanie do usera geolink w jaki sposób zabezpieczyliście system przed wykrywaniem na stronach userów ?
Jedno co mi się rzuciło w oczy to fakt że linki sam się zgubiłem gdzie jest system zainstalowany na mojej stronie - korzystam z treści + linki bo więcej płacicie Smile
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cRaSh
PostWysłany: 16 Paź 2007, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

A domen przybywa z dnia na dzień Smile
Będzie trzeba potestować skuteczność niedługo.
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gielo
PostWysłany: 01 Sty 2008, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 4

Skąd: Manchester

Mam tam kilka swoich stron w tym geolinku ale takie pytanko czy to jest dalej rozwijane ? Jeśli tak to mozę jakiś program partnerski. Szukam jakiegoś normalnego systemu linków nie rotacyjnych. Linkme mnie nie zadowala, robiłem ostatnio testy i strona linkowana linkornem na pewną frazę i na tą samą w linkme szła łeb w łeb. Dla czego więc mnie linkme nie zadowala ? otóż dawane było po 5ć linków z linkme elite. i 5 linków z linkorna. tyle że linkorm miał wtedy problemy po przenosinach i nigdy tych 5ciu linków nie przydzielał w efekcie dziennie dostawała strona od 1-4 linków. Także przy mniejszej ilości linków w linkornie strona była i tak dokładnie przed stroną linkowaną linkme z elite.

Kolejna sprawa, te ich elite ma kupe śmieci jak katalogi, opisy gg, senniki i inne na skopiowanych bazach i wcale nie zamierzają się stamtąd tego pozbyć. Wręcz przeciwnie mam wrażenie że jest tego coraz więcej (prawdopodobnie są to strony moderatorów) Natomiast kilka moich sklepów przerzucili do slim nie wiem dlaczego. Ogólnie to mam w nim problem z punktami elite mimo że mam dość spore zaplecze no i nie mam kontroli skąd idzie link a wymiana na naprawdę dobrych pod pozycjonowanie stronach w zamian za linki na tym ich śmietniku trochę mnie nie zadowala . Chce zrezygnować z linkme na rzecz jakiegoś normalnego systemu oceniającego strony według ich prawdziwej wartości a nie jakichś wyimaginowanych założeń. No i nie można linkować linkme nowych podstron.

ps. zresztą nie jestem tam mile widziany i pewnie to kwestia czasu jak mi konto zablokują po jakichś niewygodnych dla nich zapytaniach. Jak chociażby, żo że system sypie linkami ze śmietników i mimo kilkumiesiecznego linkowania nie dostałem nigdy linków na stronach głownych
_________________
Grzegorz Adamiec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Geolink.pl - nowy system wymiany linków
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group