Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Super pomysł z nagrodą książkową w konkursie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Super pomysł z nagrodą książkową w konkursie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 16 Sie 2007, 11:00    Temat postu: Super pomysł z nagrodą książkową w konkursie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Chciałbym tylko napisać kilka słów od siebie odnośnie nagrody rzeczowej ufundowanej przez Pawła Kobis! Książka Marketing z Google nagrodą w naszym konkursie
Według mnie to super pomysł i myślę, że kilka osób zainteresuje się tym konkursem chociażby żeby otrzymać książkę z autografem!
Good
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
weronika
PostWysłany: 18 Sie 2007, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Fajny pomysł na urozmaicenie nagrody. Zgłaszają się osoby, które chcą choć trochę wypromować swoją stroną, a dzięki zdobytej książce mogą sami przeczytać jak promować się w Google.
Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 18 Sie 2007, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

idealna nagroda dla biorących udział w konkursie Wink lepsza niż setki tysięcy odsłon Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 18 Sie 2007, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
lepsza niż setki tysięcy odsłon

Wiedza z tej książki nie jednej początkującej osobie pomoże w osiągnięciu takiej ilości odwiedzin innymi metodami Smile
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 31 Sie 2007, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Bardzo mnie cieszy że spodobał się wam pomysł z książką.
Osobiście mam nadzieję że książka przyda się każdej osobie która już włożyła sporo wysiłku w swoją stronę i wygrała konkurs, oraz tym samym nie trafi na półkę jako rekwizyt Wink
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
voy-tech
PostWysłany: 31 Sie 2007, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Świetna sprawa. Tym bardziej, że znam Pawła (On mnie nie) z innego forum (PiO) i wiem, że warto to przeczytać. Perełka dla twórców stron www, ale ze względu na tematykę mojej strony - równie kusząca jest nagroda ufundowana przez magazyn .psd - nie tyle same pismo (choć jest nieocenionym źródłem informacji w tematyce dotyczącej Photoshop'a), co te dodatkowe bonusy n
Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 01 Wrz 2007, 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


voy-tech a na PiO udzielasz sie jako ?
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 01 Wrz 2007, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

i ile masz lat, ile zarabiasz.....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 01 Wrz 2007, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


idaho666 napisał:
i ile masz lat, ile zarabiasz.....


może nie wdawajmy się w szczegóły pytam po prostu z ciekawości .. wiele razy spotykamy sie na innych forach i nie wiemy kto jest kto , ja staram sie mieć wszędzie taki sam nick ale różnie to bywa Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 01 Wrz 2007, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

idaho666 napisał:
i ile masz lat, ile zarabiasz.....


n

Odpowiem za to na pytanie neeon'a. Ano jako i tu (jap.) W dosłownym tłumaczeniu: voy-tech. Na początku trochę pisałem. Teraz czytam, czytam, wyciągam wnioski, czytam ...i tak w kółko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 02 Wrz 2007, 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Oj żałuję, że nie wygrałem Smile

Ale książkę mam w planach (np. jutro?) kupić Smile
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Nevetny
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 2

Skąd: Piaseczno

ja czekam aż mi przyjdzie pocztą Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nevetny napisał:
ja czekam aż mi przyjdzie pocztą

Czekam nadal na przesyłkę książek od Pawła Kobis z Walii. Jak tylko dostanę książki - to osobiście dostarczę Ci książkę, bo jak się okazało (wysłałeś mi adres) mieszkam kilka bloków od ciebie. Lepiej dostarczyć osobiście, niż przesyłać pocztą i czekać na przesyłkę kilka dodatkowych dni. Pozdrawiam sąsiada z Piaseczna.

p.s. Magazyn .psd wysyłany jest bezpośrednio z wydawnictwa. Już im wysłałem adres i to oni wyślą do ciebie magazyn grafików komputerowych.

p.p.s. Nevetny może pojawisz się na spotkaniu mieszkańców Piaseczna na Spalonej w ten weekend? Będzie okazja, żeby się poznać osobiście.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 10 Wrz 2007, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Przepraszam że tak długo to trwa ale nie jest już w mojej mocy żeby to przyspieszyć. Mam nadzieję że książki dotrą jak najszybciej.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 11 Wrz 2007, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Pawel Kobis napisał:
Przepraszam że tak długo to trwa ale nie jest już w mojej mocy żeby to przyspieszyć.

Wysyłałeś z Walii przy pomocy Poczty Polskiej, że to niby tak długo idzie?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Super pomysł z nagrodą książkową w konkursie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group