Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie na angielsko-języczne frazy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Pozycjonowanie na angielsko-języczne frazy « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Cichy
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 17:32    Temat postu: Pozycjonowanie na angielsko-języczne frazy Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam

A pomyslalem sobie co mi szkodzi sprobowac swoich sil w pozycjonowaniu na zagraniczne frazy zwiazane z katalogiem. Tak z ciekawosci co z tego wyniknie i jaki pozytek bedzie dla strony.
Od jakiegos czasu zaczalem windowac katalog takze pod tego typu frazami.

Zrobilem ala wersje angielska i anchory glownie na takie frazy:

Web directory
Seo tools
Web tools
Seo
Add url i tego typu podobne.

I musze wam powiedziec ze warto pozycjonowac na zagraniczne frazy czy slowa - jest duzo wejsc - i sa to frazy oblegane i dosc czesto wpisywane w sumie na calym swiecie.

Co do efektow to na wiekszosc fraz w niedlugim czasie polecialem na okolo 10 do 30 pozycji na setki milionow przecietnie zwrotu frazy.

I tu musze sie troszke pochwalic - przyjmuje gratulacje Very Happy

Chyba jedna z najbardziej popularnych fraz zagranicznych zwiazanych z katalogiem - a mianowicie

Web directory i Top 4 Smile

Przed katalogiem googlareczki i wikipedia.

Link

Moze w tym poscie piszcie wasze doswiadczenia zwiazane z pozycjonowaniem na zagraniczne frazy:

Na co warto pozycjonowac.
Na co pozycjonujecie.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
cRaSh
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Dorzuć sobie płatności paypalem, ludzie lubią wykupywać subskrypcję i co miesiąc masz ładny dochodzik Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cichy
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Juz myslalem i pewnie tak zrobie jak utrzymam te pozycje

I tu temat jest mi potrzebny kawalek bazy do qlweba anglojezycznej i niemieckiej przy okazji bo tez chce zrobic niemiecka wersje bo to narazie jest ala do testow zrobione.

Ta baza nie musi byc duza - kilkaset wpisow nie spamerskich i tez bedzie dobrze. Jakbys posiadal czy mogl zalatwic czy ktos z forumowiczow posiada - to ja chetnie zakupie - na pw prosze pisac sie dogadamy.

Co do powielania contentu to nie ma obawy bo ja mam tyle przerobek ze po dolozeniu tej bazy ta tresc sie zmieni.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


szkoda, że w serpach *.com (google, msn, yahoo) tego nie można znaleźć dla web directory Wink

jak ktoś będzie szukał w Polsce to ok, jak z innej geolokalizacji to juz nie tak okej Wink

ja mam European Web Directory i mam wejścia głównie z Indii, Ameryki Północnej (USA i Canada) UK i ostatnio z Wegier, a wczoraj było jedno z Iraku, oczywiście z Polski też (tych z Polski jest najwięcej, ale one nie pochodzą z wyszukiwarek)
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Do mnie sie przyczepila tez Perska wyszukiwarka i wogole z tamtego rejonu typu Chiny Japonia itp. mam sporo wejsc a z USA tez dosyc sporo jak na Polske.

Poczekamy - zobaczymy jak sie to ulozy bo to wszystko jest swieze - narazie zbytnio sie nie podniecam. Ale jak pojdzie wszedzie to chyba serwer rozsadzi tak beda walic Very Happy

Narazie to browarka sobie pod to az wypije Smile

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

1. geolokalizacja
2. po co obcokrajowcow katalog po polsku???
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


To akurat jest katalog w wersji angielskiej a na serwie mam mozliwosc ustawienia 5 roznych ip kazde w innej lokalizacji.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 10 Wrz 2007, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@Cichy musisz się jeszcze pouczyć trochę o Google Razz Twojej domeny nie ma na słowo Web directory na zagranicznych DC w UK o tobie ani widu ani słychu tak więc przykro mi ale podnieciłeś się czymś czego nie ma.

Geolokalizacja Razz
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cichy
PostWysłany: 10 Wrz 2007, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Hej @Pawel Kobis

Ja wiem ze w polskiej jedynie no bo niby skad mialby sie wziasc gdzie indziej ale u nas tez sporo osob moze wejsc z takiej frazy. Ja wiesz glownie pozycjonuje na polskie frazy zwiazane z katalogiem a to byl tylko test - teraz widze sie przeindexowalo description na angielskie i wiesz cieszy mnie ze cos tam widze jakies efekty zamiezone z gory a nie przypadkowe. Glownie pozycjonuje na takie frazy i slowa jak:

katalog
katalog firm
katalogi firm
katalog stron
katalogi stron
katalog seo
katalog stron seo
statystyki na strone itd itp.

I na tych frazach sie glownie skupiam bo sa powiazane tematycznie
i uwazam ze jak na moje swieze w miare zainteresowania pozycjonowaniem cos tam widac Smile uwzgledniajac iz konkurencja na nie jest spora. Na wszystkie jestem miedzy top 5 a top 20 a wiesz - zgadzam sie ze musze sie jeszcze duzo nauczyc i wlasnie to robie - zdobywam jakies tam doswiadczenie i poznajac googlareczke.
A to jest moje hobby takze stracic nic nie moge - moge tylko zyskac.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 11 Wrz 2007, 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@Cichy potężny plus za samozaparcie i dążenie do nauczenia się naprawdę trudnego fachu.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie na angielsko-języczne frazy
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group