Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Czy w ksi??ce powinna by? mowa o "twardym" spamie?
Tak - dobrze wiedzie? z czym si? walczy
73%
 73%  [ 11 ]
Oboj?tne - nie spamuj? wiec nie jest mi to potzrebne
6%
 6%  [ 1 ]
Nie - taka wiedza mo?e zaszkodzi? inym
20%
 20%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 15
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 09 Paź 2007, 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Pawel Kobis napisał:
dziennie teraz wpada mi około 5 000 - 6 000 USD

Tak kasa leci na samej reklamie Google? Masz automaty klikające?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
neeon
PostWysłany: 09 Paź 2007, 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


JankesM napisał:
Pawel Kobis napisał:
dziennie teraz wpada mi około 5 000 - 6 000 USD

Tak kasa leci na samej reklamie Google? Masz automaty klikające?
_________________



jankes ruch się liczy i skąd go masz ..
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 09 Paź 2007, 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


neeon napisał:
ruch się liczy

Ruch ruchem, ale google płaci przecież za kliknięcia.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 09 Paź 2007, 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


przy ruchu kształtującym się na poziomie około 300 tst. UV na miesiąc i jakimś 5-7 % CTR możesz wyjść na taką kwotę . a stawki na zagranicy są kilka krotnie większe , dlatego też zastanawiam się dlaczego cześć puszcza syf na Polskę , jak przy tej samej robocie można wyjść odpowiednio lepiej w $$ np. na Niemczech czy to też USA UK itp
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 09 Paź 2007, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@neeon niestety jest część trafiku która różnie nazywana jest przez ludzi i wabi się "odpadem" w to zaliczamy np PL. Są też programy partnerskie które płacą i za polaków. Czy sie opłaca czy nie zdania są podzielone ale da się i na polakach zarobić. Tak naprawdę jak już lecisz masówką to się tym nie przejmujesz.
Mój automat stawia strony nie klika w reklamy i nie okrada tym samym ludzi którzy kupują taką reklamę. Co innego 1 pozycja a co innego auto-klik. Auto kliki stosuje się właśnie na innego typu sponsorach PPC bo nie tylko AdSense jest na świecie. Rynek spamu i techniki spamu są naprawdę bardzo wyszukane i sam się czasem za głowę łapię jak widzę to co się dzieje ale cóż fakty mówią same za siebie kiedyś mówiłem ile zarabiam na SEO na tym forum za jedno zlecenie i wiem ile teraz zarabiam za nic nie robienie i niedługo przyjdzie taki moment że trzeba będzie się zdecydować co się robi.

@JankesM tylko się liczy ruch. Moja jedna strona (bez spamu na stronie) generuje trafik na poziomie 6 000 uu na dobę i ma CTR średnio 1,23% średni klik na niej to około 1.20 USD są też takie co mają CTR 30% i więcej. W tym biznesie nie wiesz co i kiedy ci się trafi. Tu się idzie na masówkę i spokojnie można mieć dziennie 300 000 uników na dobę (tyle teraz ja mam)

Żeby nie było żadnych nie porozumień teraz nie robię tego dla kasy ale dla testów i analiz jak naprawdę działa Google i czy to co znamy w świecie SEO tak naprawdę istnieje w spamie i jaką skalę ma to zjawisko tak - naprawdę
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
grejf
PostWysłany: 12 Paź 2007, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

zakręcony tak, tu sie zgadzam, jest pieknie, ale okazac sie moze po zakupie ze euforia znika po po 3 dniach.

Pawle juz sie pewnie poniekad przekonales, ze zjawisko w PL jest juz dosc spore, nie mowie o innych krajach Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Pawel Kobis
PostWysłany: 12 Paź 2007, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@grejf w PL to zjawisko jest owszem ale np dużo mniejsze niż np w Grecji gdzie nie ma moderatorów w Google i jeśli tylko nie wpadniesz w filtry automatów to spam w Google się trzyma całe miesiące i zarobki są całkiem niezłe
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 15 Paź 2007, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Ty Paweł również w Grecji pozycjonujesz strony?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 16 Paź 2007, 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


weronika napisał:
Ty Paweł również w Grecji pozycjonujesz strony?


Weronika Paweł pozycjonuje google na fraze google Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 16 Paź 2007, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@neeon śmiej się ale tak jest i mam z tego niezłą kasę nie wspomnę już o słowie AdWords

@weronika owszem pozycjonuję kilka stron na Grecję i stąd wiem że tam się nieźle "spamuje". Jest to jeden z moich ulubionych krajów bo zapomniałem co to BAN w Google właśnie tam i oczywiście stawki są należyte jak na Europe.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pawel Kobis
PostWysłany: 25 Paź 2007, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

A teraz trochę faktów i mały eksperyment.

Nowy generator stron w pakiecie znajdowało się 10 domen (koszt 150 usd) - czyli mówiąc krótko spam Very Happy I oto co pokazuje AdSense w dniu wczorajszym:

US$ 1 8xx,xx - za x są cyfry (nie wolno podawać takich danych)

Dziś już przekroczyłem zarobki z dnia wczorajszego. Ciekawe jak długo się to utrzyma. Jako kolejną ciekawostkę powiem że moje najstarsze spamy nadal się trzymają w Google i w MSN
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 26 Paź 2007, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Pawel Kobis napisał:
co pokazuje AdSense w dniu wczorajszym:
US$ 1 8xx,xx - za x są cyfry (nie wolno podawać takich danych)

Czy w swojej książce opiszesz jak zarabiać na spamie?
Ten temat mnie bardzo ciekawi.

Pisz?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 26 Paź 2007, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

jak zdobywasz traffic? bo ok, stworzyc spamy to jedno, mozna generowac tresc itd, ja jestem sklonny zrobic te np 20 serwis z trescia unikalna, gdzie content sam wklepie, ale co mi z tego jak mam po 5 odwiedzin dziennie?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 26 Paź 2007, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


idaho666 napisał:
jak zdobywasz traffic?

No właśnie to mnie też zastanawia. Pawel Kobis piszesz o potężnych kwotach jakie zarabiasz na spamie, ale jak to zrobić... Potrzebny jest ruch na stronie, żeby był taki zysk z reklam google.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 27 Paź 2007, 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Spam = Trafik

Tu jest właśnie wielkie nie porozumienie i tu szukam granicy spam lub nie spam. Skłaniam się ku klasyfikacji następującej

Strony budowane pod trafik i $ oraz zero sensownej treści = SPAM
Strony budowane pod zaplecze i linki = SEO

Na pewno uchylę rąbka tajemnicy jak można to osiągnąć i wskaże narzędzia lub ich założenia jakie muszą spełniać aby osiągnąć sukces ale też na pewno nie podam tego na tacy. Książka nie ma za zadanie nauki spamu ale omówić go jako jeden z elementów zarabiania w internecie. Oczywiście jest też inny powód taki że zostanę posądzony o naukę i szerzenie idei spamu, a mogę powiedzieć z ręką na sercu że nie jest to takie proste aby osiągnąć takie wyniki jak ja i kilka miesięcy mi nad tym zeszło pomimo moim zdaniem ogromnej wiedzy SEO jaką posiadam i oczywiście wykorzystałem w tym "zadaniu".
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny Strona 7 z 8


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group