Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Flash i nowoczesne rozwiązania » Grafika i inżynieria audiowizualna praca magisterska

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Grafika i inżynieria audiowizualna praca magisterska « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
agapart
PostWysłany: 10 Lis 2007, 22:55    Temat postu: Grafika i inżynieria audiowizualna praca magisterska Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 3


Witam!
Jestem studentką drugiego roku studiów uzupełniających specjalność Grafika i inżynieria audiowizualna. Zatem w tym roku muszę zacząć pisać pracę magisterską. Mam jednak problem ze znalezieniem i sformułowaniem tematu. Wiem jedynie tyle, że chciałabym, aby moja praca magisterska była związana z programem Flash, gdyż przyda mi się to w przyszłości, gdy będę szukać pracy. Znam ten program na poziomie podstawowym, a chciałabym poznać jego bardziej zaawansowane możliwości i myślę, że to by mogło mnie do tego zmobilizować. Mój promotor kazał mi sam wymyślić jakiś ciekawy temat, najlepiej coś, czego nikt jeszcze przede mną nie zrobił. Powiedział, że praca magisterska musi się różnić od inżynierskiej, że nie mogę w niej pokazać tylko swoich umiejętności i napisać np. tylko jakąś grę we Flashu. W pracy magisterskiej należy przedstawić bowiem jakiś problem badawczy, który można zrealizować choćby w formie ankiety, a później przedstawić otrzymane wyniki, statystyki, dokonać analizy itp. Męczę się nad znalezieniem jakiegoś fajnego tematu, który odpowiadał by wszystkim kryteriom podanym mi przez promotora. Pomyślałam więc, że może komuś kto zna ten program lepiej ode mnie, szybciej przyjdzie do głowy jakiś fajny i ciekawy temat. Mogłaby to być może jakaś interaktywna aplikacja multimedialna, połączona z jakimiś plikami video, w szkole mamy bowiem również zajęcia z kamerą. Mamy też zajęcia z dźwięku, więc nie byłoby też problemu nagrać lektora. Tylko nie przychodzi mi nic do głowy takiego, na czym mogłabym przeprowadzić na internautach oglądających to, bądź grających w to, jakiś badań, analiz, statystyk itp. Sad Jeżeli ktoś z Was ma jakiś ciekawy pomysł to proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Aga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
voy-tech
PostWysłany: 11 Lis 2007, 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Zrób jakiś test (psychotest), ankietę we flashu. Internauci wypełnialiby go online. Programik wyświetlałby statystyki tych ankiet z uwzględnieniem różnych czynników - wiek, wykształcenie itp (animowane wykresy lub coś w tym stylu). Mogłabyś też zrobić dodatkową opcję - wywiady z niektórymi ankietowanymi, w których zdaliby krótką relację ze swoich poglądów - czyli dlaczego tak głosowałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agapart
PostWysłany: 11 Lis 2007, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 3


Dzięki! Na pewno wezmę twój pomysł pod uwagę. POZDRO!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 11 Lis 2007, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

a może portal telewizji - w internecie. Całość wykonana we flashu - ale tak by był użyteczny. Będą tam zagadnienie strumieniowego przesyłania video, wyszukiwanie interesującego nas filmu po jego opisie. Do tego artykuły tekstowe, logowanie użytkowników, dodawanie swoich ulubionych filmów i tekstów do swojego schowka - wiesz taki full wypas portal - i wszystko w technologi flash Smile
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agapart
PostWysłany: 11 Lis 2007, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 3


tez bym chciała taki wypasiony portal!!!! Very Happy ale poczekam aż ktoś inny go zrobi, bo nawet nie wiedziałabym jak się za to zabrać ;/ Pozdrawiam n i dzięki!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Flash i nowoczesne rozwiązania » Grafika i inżynieria audiowizualna praca magisterska
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group