Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » RSS z Katalogu Ciekawych Stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 RSS z Katalogu Ciekawych Stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 27 Lis 2007, 13:05    Temat postu: RSS z Katalogu Ciekawych Stron Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

Poniewaz przygotowuje następny katalog pozwole sobie RSS zassać z kataloog info Smile Linksor.com już korzysta jakis czas i widziałem trochę wejść ode mnie do K.info Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Cichy
PostWysłany: 27 Lis 2007, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.

Hehe co do rssow.
Widze u siebie na statsach juz sie ladnych pare precli pozywia moimi rssami bo mam oprocz nowosci takze rotowane rss i na razie jest mi to na reke bo ida linki do podstron widze Smile ale uprzedzam jak linki znikna - beda bany Smile - Zapraszam do takich praktyk zgodnie z etyka.
Kto chce pobierac - niech pobiera - warunkiem jest link zwrotny - aktywny oczywiscie.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 27 Lis 2007, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

to uprzedzam że lada tydzien zniknie precel szukaj24.pl - wiec jesli cos linkujesz z niego - odlinkuj Very Happy

linskor.com i zgred.pl zostaja w atkiej formie w jakiej są Smile multiportal.pl mozliwe ze bedzie dalej rozwijany - ale tworze czwarty katalog w miejsce precla bo neistety zasyfiony okrutnie i nei moge opedzić sie od erotyki Sad

BTW: skąd mogę zaczerpnąc dobre wiadomości na katalog ? jakies sensowne i nei onet i nie money Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » RSS z Katalogu Ciekawych Stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group