Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nazwa domeny a pozycjonowanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Nazwa domeny a pozycjonowanie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 11 Gru 2007, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

odnośnie drugiego - zawsze rboie tak żeby jakikolwiek anchor byl w nazwie domeny Smile

wyjatkiem jest zgred.pl Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zakrecony
PostWysłany: 11 Gru 2007, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


ilu pozycjonerów tyle odpowiedzi Wink ja na domenach z anchorem zauwazyłem łatwiejsze dochodzenie do wyników
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 11 Gru 2007, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

sam też wybieram domeny ze słowem kluczowym, pomagają w szybszym zaistnieniu zaraz po uruchomieniu strony i powiedzmy przez pierwsze pół roku ale w dalszej perspektywie nazwa domeny nie ma nic do pozycjonowania.
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 11 Gru 2007, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

zgred napisał:
zawsze robie tak żeby jakikolwiek anchor byl w nazwie domeny

Bardzo dobrze, choć nie musi to być reguła, aby dobrze wypozycjonować stronę internetową.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 18 Gru 2007, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Osobiście najczęściej wybieram domeny ze słowem kluczowym, ale czasem bardziej zależy mi na ciekawej albo po prostu krótkiej nazwie. Nie zauważyłam również (chociaż nie analizowałam tego wnikliwie), aby domeny bez słów kluczowych trudniej się pozycjonowały. Trudniej jest mi natomiast pozycjonować strony ze sporym zagłębieniem katalogów, czyli np. www.domena.pl/kategoria/podkategoria/podstrona.html

A przy okazji znalazłam linka z testem - http://forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=32344
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 19 Gru 2007, 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


czyli jednak ma znaczenie Wink

ważne by nie przesadzać z tym...

czasem jak widzę strony z domenami, jakie sie do moich katalogów dodają to masakra :]
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 19 Gru 2007, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

własnie ostatnio rozmyslałem nad domena w ktorej byłoby słowo ebook. I znalazłem Very Happy

sklep.pl gdzie p=book Wink
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 19 Gru 2007, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

Słownik tematyczny - obecnie brak informacji
Nie ma jeszcze informacji o czasach.
Nie ma jeszcze informacji o wypracowaniach!
Nie ma jeszcze informacji związanych z maturą.

wiecej linkow mi sie nie chce sprawdzac. twoja strona jest beznadziejna. nie dla tego iz ma fatalny kod i grafike, ale dlatego iz jest niedokonczona. poczatkowa wersja serwisow takich jak angielski.edu.pl czy http://www.e-angielski.com tez nie yla idealna, ale dzialaly wszystkie linki i ludzie znajdowali co chcieli. u ciebie nie ma totalnie nic. niemniej uwazam iz powinno byc wiecej tego typu stron, bo wtedy otrzymujemy wiecej pozytywnych opinii o naszej stronie. pozdrawiam
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 19 Gru 2007, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


@idaho666 nie pomyliłeś przypadkiem tematu? Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nazwa domeny a pozycjonowanie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group