Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Ranking serwerów internetowych (hosting)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Ranking serwerów internetowych (hosting) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
voy-tech
PostWysłany: 25 Gru 2007, 23:30    Temat postu: Ranking serwerów internetowych (hosting) Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Witam.
Właśnie pracuje nad skryptem obsługującym ranking serwerów internetowych w Polsce (na razie płatnych).
W tej chwili wygląda to tak jak wygląda. Confused
Prosiłbym Was o przetestowanie "porządkowania wg." i wyrażenie opinii, sugestii - co zmienić co dodać itp. No i ...jako starych wyjadaczy w temacie korzystania z usług hostingowych różnych dostawców - wyrażenie swojej opinii o hostingach, które już poznaliście i ocenę ich.
Z góry serdeczne dzięki.

PS
Nie oceniajcie "szaty" graficznej - to wersja beta do kwadratu, szczególnie lewego menu Razz Choć jak ktoś bedzie miał i na to ochotę, to jakoś to przełknę i być może zastosuję wskazówki w praktyce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 28 Gru 2007, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

imo slogan "Serwis początkujących webmasterów" nie jest zbyt trafiony ;) Ewentualnie daj tam "dla początkujących" (no, chyba, że tworzą go początkujący...). Proponuję też napisać style dla formularzy, bo jeśli takowych nie ma, to Opera dopasowuje wygląd do swojej skórki i w efekcie porządkowanie trochę Ci sie wywraca:
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 28 Gru 2007, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Dzięki Szuman. Już poprawiłem.
Szkoda tylko, że nie zostawiłeś żadnej opinii na temat któregoś hostingu. Z pewnością jako stary wyjadacz - poznałeś już przynajmniej jeden z nich Wink
Jeszcze raz THX.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Ranking serwerów internetowych (hosting)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group