Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Janek
PostWysłany: 07 Sty 2008, 14:38    Temat postu: NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 16


Korzystacie z serwisu NASZA-KLASA.pl? przyznam szczerze, że mnie wciągnął choć działanie serwerów pozostawiało wiele do życzenia, zwłaszcza w weekendy i wieczorami. od dziś podobno ma być już lepiej. Mam nadzieję, że taka stronka www.oszty.eu będzie już tylko wspomnieniem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
eM_K_S
PostWysłany: 07 Sty 2008, 16:22    Temat postu: Re: NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Janek napisał:
od dziś podobno ma być już lepiej.


uwierzę jak zobaczę. jak na razie nie widzę różnicy. A jeśli chodzi o sam pomysł to cóż: często proste pomysły są najciekawsze. Ja np znalazłem kilka osób z którymi daaaaaawno temu straciłem kontakt
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Buk?ak
PostWysłany: 07 Sty 2008, 16:29    Temat postu: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Dzisiaj nie zobaczycie różnicy, bo wszystko ma być od jutra Smile
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 07 Sty 2008, 16:37    Temat postu: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

na prawde nie macie jeszcze dosyc tej strony? chce obejrzec tv - nasza klasa, wchodze na jakiekolwiek forum - nasza klasa, az boje sie isc do toalety....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 07 Sty 2008, 19:16    Temat postu: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


idacho666 Smile mam podobne odczucia .. wręcz jestem oper[cenzura].. za to że nie mam jeszcze konta a parę osób chce mnie dodać do listy znajomych Smile
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 08 Sty 2008, 09:58    Temat postu: NASZA KLASA - SZKOLNE LATA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Janek napisał:
Korzystacie z serwisu NASZA-KLASA.pl?

Korzystam z tego serwisu od roku, a dokładnie od kiedy strona trafiła do katalogu KCS: NASZA KLASA (2006-12-21). Kilka słów o serwisie NASZA-KLASA.pl, napisałem kiedyś na swoim blogu, w informacji: NASZA KLASA - SZKOLNE LATA.

Przy okazji tej informacji, nie wiem czy słyszeliście o serwisie:
Nasza-Cela.prv.pl - najlepsze prycze w Internecie

Strona ma charakter żartobliwy i nie ma na celu dyskredytowania żadnej grupy społecznej lub etnicznej, jak również nie ma na celu dyskredytowania stron zajmujących się grupowaniem różnych społeczności. Z aliasu prv.pl działa wolno, a bezpośredni adres to:
http://akson.sgh.waw.pl/~mz32162/nasza-cela/
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 08 Sty 2008, 10:03    Temat postu: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Cytat:
Nasza-Cela.prv.pl - najlepsze prycze w Internecie


pomysł dobry jest Smile
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 08 Sty 2008, 10:16    Temat postu: nasza-klasa.pl: przeprowadzka Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


nasza-klasa.pl: przeprowadzka (8 stycznia 2008)
Cytat:
Portal jest niedostępny do godziny 13:00: trwa przenoszenie danych do nowej serwerowni…

Ciekawe jak serwis nasza-klasa.pl będzie działał na nowych serwerach?
Cytat:
Nasza-Cela.prv.pl - najlepsze prycze w Internecie

Fajny pomysł z tą Naszą Celą Laughing
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 08 Sty 2008, 18:31    Temat postu: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

http://d.nasza-klasa.pl/news/49 napisał:
Dzisiejsze podłączenie nowych serwerów niestety nie powiodło się. Prace zostaną wznowione o 2 w nocy – portal będzie od tego czasu niedostępny. Za utrudnienia przepraszamy. zespół nasza-klasa.pl

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 08 Sty 2008, 22:28    Temat postu: Re: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Martin napisał:
http://d.nasza-klasa.pl/news/49 napisał:
Dzisiejsze podłączenie nowych serwerów niestety nie powiodło się. Prace zostaną wznowione o 2 w nocy – portal będzie od tego czasu niedostępny. Za utrudnienia przepraszamy. zespół nasza-klasa.pl



a miało być tak pięknie:)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
JankesM
PostWysłany: 09 Sty 2008, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


eM_K_S napisał:
a miało być tak pięknie

Migracja strony nasza-klasa.pl na dedykowane serwery, nie jest na pewno tak prosta jak przeniesienie np.: twojej strony dj-na-wesele.pl Przy dużej odwiedzalności trzeba myśleć o wielu dodatkowych mechanizmach, które rozładują i podzielą ten ruch oraz odpytywanie baz danych na kilka serwerów. W przypadku nasza-klasa.pl to potężny projekt migracji.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 09 Sty 2008, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

JankesM napisał:

Migracja strony nasza-klasa.pl na dedykowane serwery, nie jest na pewno tak prosta jak przeniesienie np.: twojej strony dj-na-wesele.plPrzy dużej odwiedzalności trzeba myśleć o wielu dodatkowych mechanizmach, które rozładują i podzielą ten ruch oraz odpytywanie baz danych na kilka serwerów. W przypadku nasza-klasa.pl to potężny projekt migracji.


Z pewnością ruch mam znacznie mniejszy:) Wcale nie dziwię się, ze mają problemy i domyślam się (bo znawcą nie jestem), że jest to bardzo skomplikowane.
Mój post miał oznaczać bardziej: szkoda, ze się nie udało, niż szydzenie z nich. Dziś o godz 15.40 odpalam nasza-klasa.pl a tam komunikat:

Trwa zamiana serwerów. Zapraszamy od 15.00 (!)
Wydaje mi się, że te poślizgi nic dobrego im nie przyniosą.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 09 Sty 2008, 17:29    Temat postu: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

eM_K_S napisał:
Z pewnością ruch mam znacznie mniejszy

Pod koniec września 2007 roku założyciel nasza-klasa.pl Maciej Popowicz, odpowiedział na pytanie: Ile nasza-klasa notuje dziennie unikalnych użytkowników?
Maciej Popowicz - www.terazwroclaw.pl/artykul.php?id=3661 napisał:
Dziennie około 300 tysięcy. W skali miesiąca przekłada się to na ok. 2,5 mln osób korzystających z portalu.

To było we wrześniu a od tego czasu minęło trochę czasu. Mało kto może poszczycić się takim ruchem na stronie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 09 Sty 2008, 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 09 Sty 2008, 17:35    Temat postu: Re: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Martin napisał:
eM_K_S napisał:
Z pewnością ruch mam znacznie mniejszy

Pod koniec września 2007 roku założyciel nasza-klasa.pl Maciej Popowicz, odpowiedział na pytanie: Ile nasza-klasa notuje dziennie unikalnych użytkowników?
Maciej Popowicz - www.terazwroclaw.pl/artykul.php?id=3661 napisał:
Dziennie około 300 tysięcy. W skali miesiąca przekłada się to na ok. 2,5 mln osób korzystających z portalu.

To było we wrześniu a od tego czasu minęło trochę czasu. Mało kto może poszczycić się takim ruchem na stronie.


Ich wrześniowy dzienny uni osiągam w 6000 dni:D (jak już mówiłem znaczniemniejszy:D) Wink
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Martin
PostWysłany: 10 Sty 2008, 08:06    Temat postu: NASZA KLASA - SZKOLNE LATA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dostałem informację od znajomego, że powstaje serwis www.nasza-flaszka.pl
n
nasza-klasa.pl napisał:
Przeprowadzka zakończona!
Nasza klasa przyśpieszyła i ciągle przyśpiesza. W ciągu kliku najbliższych godzin wydajność serwisu stale będzie się polepszać. Potwierdzamy, że przenosiny na nowe serwery zakończyły się sukcesem. Dziękujemy za cierpliwość! zespół nasza-klasa.pl

Jak wam się podoba prędkość działania nasza-klasa.pl po przeprowadzce?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny Strona 1 z 10


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group